پیری زودرس

جلوگیری از پیری پوست
جلوگیری از پیری و جوان شدن پوست امکان پذیر است اما باید برای جلوگیری از پیری زودرس، برخی از نکات را به خوبی رعایت کنید تا به این مهم برسید.
تاخیر در پیری

جلوی سرعت پیری را اینطور بگیرید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
برای تاخیر در روند پیری باید عوامل موثر بر پیری را بدانید و با روش های مناسب و تغییراتی در سبک زندگی جوان بمانید.
پیرتر از سن

عاداتی که شما رو پیرتر از سنتون نشون میدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سن واقعی افراد با سبک زندگی آنها در ارتباط است. برخی افراد به دلیل سبک زندگی نادرست و عدم رعایت برخی از نکات پیرتر از سن واقعی خود به نظر می رسند.
قرص ضد پیری

قرصی که نمیذاره زود پیر بشید !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عوامل بسیاری در پیری موثرند بخصوص پیری زودرس که محصول جهان پراسترس امروزی است اما پیشرفت علم به کمک ما آمده و برای جوان ماندن راهی دارد.
پیر شدن زن

دلیلی که زن ها رو زودتر از مردها پیر میکنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با بررسی شواهد و نتایج برخی گزارشات، متوجه این خواهید شد که خانم ها نسبت به آقایان سریعتر پیر می شوند. اما دلایلی که منجر به این اتفاق می شوند کدامند؟
ترس از پیری

فقط اونایی که از پیر شدن می ترسن، کلیک کنن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه ما ترس هایی در زندگی داریم، ترس از پیری یکی از جالب ترینِ آنهاست البته باعث مختل شدن زندگی افراد می شود در نتیجه باید با این ترس مقابله کرد.
علائم پیری

میدانید نشانه های پیری چیست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
چین و چروک صورت و سپیدی مو تنها نشانه های پیری نیستند بلکه تغییراتی در استخوان ها ، سیستم گوارشی چشم ها و گوش ها نیز علائم پیری هستند که نیاز به درمان و پیشگیری دارند.
پیری زودرس

عاداتی که باور نمیکنید اما پیرتان می کنند !!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از عوامل پیری پوست با تصمیمات شما درمورد سلامتی و سبک زندگی تعیین می شود، انتخاب های ناسالم ممکن است موجب پیری زودرس پوست شود.
هورمون های زنان

خانم هایی که دوست ندارن پیر شن کلیک کنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از خانم ها همیشه به دنبال راه هایی برای جوان ماندن و جلوگیری از پیری زودرس هستند. با رعایت این نکات می توانید زیبا و جوان بمانید.
پیری زودرس پوست

عواملی که پوست رو زودتر پیر می کنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیری پوست با گذر زمان و به صورت تدریجی اتفاق می افتد ولی عواملی وجود دارد که باعث می شود پیری پوست زودتر به سراغ شما بیاید.
نوع پیری

بدن از کجا پیر میشه؟ بدونید و جلوشو بگیرید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیری انواع مختلفی دارد و در افراد مختلف نوع آن متفاوت است. شما می توانید با تشخیص نوع پیری خود پروسه پیر شدن خود را به تاخیر بیندازید.
فواید لوبیا سبز

خواص شگفت انگیز و ویتامین های لوبیا سبز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لوبیا سبز بسیار کم کالری و غنی از فیبر می باشد همچنین از خواص لوبیا سبز می توان به آنتی اکسیدان آن اشاره کرد که برای جلوگیری از پیری زودرس بسیار مفید است.
علائم پیری زودرس

این حال و روز شما علامت پیری زودرسه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیری زودرس ممکن است به سراغ هر کسی برود با شناخت علائم آن و راه های کنترل آن از پیری جلوگیری کنید و بدنتان را سالم و جوان نگاه دارید.
پیری زودرس

عادتی اشتباه در شما که باعث پیری زودرس می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیری زودرس ممکن است به سراغ همه ما بیاید اگر خیلی از عادات غلط روزمره خود را کنار نگذاریم و سبک زندگی مان را اصلاح نکنیم.
پیرزن 16ساله

ماجرای غم انگیز پیرزن 16 ساله!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ماجرا به یکباره شرایط را تغییر داد و برایش همه چیز سخت و غیرقابل تحمل شد. به دلیل خجالت و زندگی راحت تر حالا مجبور است از دوستان و اقوامش دوری کند.
صفحه 1 از 3