رنگ ابرو

هاشور ابرو
امروزه از روش های زیادی مثل میکرو بلیدینک یا تاتو برای برطف کردن نواقص ابرو استفاده می شوند اما تثبیت ماندگاری این روش ها برای بعضی از افراد مشکل است.
رنگ كردن مو با نسکافه

رنگ کردن مو و ابرو با نسکافه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر می خواهید بدون آسیب زدن به مو و ابرویتان آن ها را به رنگ روشن در آورید می توانید برای این کار از مواد طبیعی مانند نسکافه استفاده کنید .
هاشور ابرو

دلیل اصلی تغییر رنگ ابرو بعد میکرو، هاشور و تاتو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
میکروبلیدینگ ابرو راهی کاربردی برای پرپشت‌تر نشان دادن ابروهایتان است اما مشکلی که بعضی افراد با این روش دارند تغییر رنگ ابروهاست که علت های مختلفی دارد.
رنگ ابرو با قهوه

رنگ کردن مو و ابرو با قهوه در خانه + آموزش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
رنگ کردن مو و ابرو با قهوه یکی از بهترین روش هایی است که میتوان جایگزین رنگ های شیمیایی کرد، قهوه باعث تقویت موها و ابروها نیز میشود.
رنگ ابرو

کدوم رنگ ابرو به رنگ پوست من میاد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدل و رنگ ابروهای شما تاثیر زیادی در زیبایی چهره تان دارد. اما نکته ای که وجود دارد این است که باید هنگام انتخاب رنگ ابرو به رنگ پوستتان توجه کنید.
رنگ کردن ابرو

فرمول صحیح رنگ کردن ابرو در خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رنگ کردن ابروها کار خیلی سختی نیست که برای زیبایی بیشتر آن بهتر است با اصول رنگ کردن ابرو آشنا شوید.
مداد ابرو

کدام مداد ابرو به رنگ پوست شما میاد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سایه و مداد ابرو اصلی ترین لوازم آرایش ابروها هستند . انتخاب رنگ مناسب برای این لوازم زیبایی یکی از رازهای داشتن آرایش خوب صورت است.
رنگ ابرو

مراحل رنگ کردن ابرو

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مراحل رنگ کردن ابرو که باید رعایت نمایید. ابتدا با کرم پاک کننده آرایش ابروها را تمیز کنید، با گوش پاک کن دورادور ابرو و محلی که نمی خواهید رنگ کنید را با وازلین بپوشانید.