عطسه کردن

بستن چشم در عطسه
شاید برای اغلب افراد جای سوال است که چرا هنگامی که عطسه می کنیم چشم هایمان بسته می شود؟ دانشمندان به دلیل اصلی بستن چشم هنگام عطسه پی برده اند.
فواید عطسه

عطسه فوایدی دارد حیرت انگیز و باورنکردنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فواید و خواص عطسه از نظر طب مدرن و در اسلام بسیار قابل توجه است، از فواید عطسه می توان به تمیز کردن ریه ها از غبار و آلودگی و بازسازی مجدد بینی اشاره کرد.
هنگام عطسه

قلب هنگام عطسه ایست می کند ؟؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عطسه کردن از مکانیسم های طبیعی بدن است که برای بیرون کردن مواد خارجی از بدن می باشد، اما عطسه کردن دلایل مختلفی دارد و البته با انجام روش هایی می توان عطسه را متوقف کرد.
عکس عطسه

عکسی جالب از عطسه کردن که هیچ کس ندیده

زمان مطالعه : 1 دقیقه
گاهی به دلایل بسیار مختلف ممکن است هر فردی عطسه کند، در ادامه تصویر بسیار جالبی از عطسه یک انسان در داخل سی تی اسکن را مشاهده می نمایید.
حساسیت فصلی

نسخه قوی طب سنتی برای درمان حساسیت فصلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی افراد با شروع فصل بهار دچار حساسیت فصلی با علائمی مانند عطسه ، آبریزش بینی و خارش می شوند که روش های طبیعی و گیاهی برای درمان یا کاهش این آلرژی وجود دارد.
درمان و پیشگیری عطسه و آبریزش بینی

راه های پیشگیری و درمان عطسه و آبریزش بینی صبحگاهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی افراد معمولا در فصل های بهار و پاییز دچار عطسه و آبریزش بینی صبحگاهی می شوند اما راه های ساده ای وجو دارد که می توانند این آلرژی فصلی را پیشگیری یا درمان کنند.
درمان آبریزش بینی

علت و درمان خانگی عطسه و آبریزش بینی صبحگاهی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عطسه و آبریزش بینی صبحگاهی یک نوع خاص از اختلال است که در آن فرد بلافاصله پس از بیدار شدن و یا در حالی که از رختخواب بیرون می آید، شروع به عطسه کردن می کند.
نگه داشتن عطسه

علت عطسه کردن چیست و عوارض نگه داشتن عطسه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عطسه کردن مشکلی است که اغلب افراد دچار آن شده اند، بنابراین بهتر است بدانید که در موقع عطسه کردن چه اتفاقاتی در بدنتان رخ می دهد و چگونه می توانید از آن جلوگیری کنید.
عطسه کردن

چه چیزهایی باعث عطسه کردن میشود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عطسه کردن در اماکن عمومی شرم آور بوده و می تواند منجر به گسترش میکروب ها گردد. بهتر است با فراگیری آداب صحیح عطسه مانع از پراکندگی ویروس ها و میکروب ها روی دیگران شوید.
باعث عطسه

چطور باعث ایجاد عطسه شویم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عطسه بسته به شرایط مختلف درونی و محیطی در افراد به طور متفاوتی ایجاد می شود ، گاهی هرچه تلاش می کنیم نمی توانیم باعث عطسه شویم که در این هنگام باید ... .
عطسه کردن

احتمال عطسه کردن در خواب چقدر است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عطسه کردن در خواب به دلیل غیرفعال شدن بخشی از اعصاب مغز که مسئولیت عطسه را بر عهده دارد ، غیر ممکن است.
عطسه و صبر

رابطه عطسه زدن و صبر کردن درست است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دیدین بعضی ها معتقدن که اگه کسی عطسه کرد، یعنی صبر اومده؟ یعنی هر کاری که می خوای بکنی ،مثلا اگر می خوای از در بری بیرون رو باید یکم تاخیر بندازی.
عطسه صبحگاهی

عطسه های مکرر صبحگاهی و یک خطر!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاهس اوقات عطسه صبحگاهی مکرر نگران کننده هستند چرا که بروز یک نوع تغییر ناخوشایند در بدن منجر به عطسه های بی انتها می شود.
فال عطسه یکشنبه

فال بسیار جالب عطسه روز یکشنبه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در این بخش از فال سایت نمناک فال بسیار جالب عطسه در روز یکشنبه را امتحان کنید ،اعدادی که مشاهده می کنید، مربوط به ساعات روز می باشند. مثلا بین 6 تا 7 صبح.
فال عطسه

فال عطسه در روزهای هفته

زمان مطالعه : 11 دقیقه
فال عطسه یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین فال ها می باشد که معنی عطسه کردن در طول شبانه روز در ایام هفته را بیان میکند.مثلا اینکه در هر ساعتی از هر روز از هفته عطسه چه مفهومی دارد و چه اتفاقی خواهد افتاد.
صفحه 1 از 2