پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران ؛ تهیه کننده : زینب تقوایی ؛ کارگردان : بهرنگ توفیقی ؛ نویسنده : سعید نعمت الله ؛ زمان پخش : آذر ماه ۹۴ ؛شبکه پخش کننده ؛ شبکه اول سیما

تعداد قسمت ها : ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای

داستان سریال پشت بام تهران

پشت بام تهران کار دیگری از سعید نعمت الله نویسنده موفق کشورمان است که با مضمونی اجتماعی بر تاثیرات منفی و مثبت فضای خانواده بر فرزندان می‌ پردازد؛ تاثیراتی که ممکن است باعث سرخوردگی، آشفتگی یا رستگاری فرزندان شود. کنش و واکنش ‌های روابط خانوادگی در این سریال زیاد است و داستان‌ های دیگری نیز در کنار این محور اصلی روایت می شود. تهیه کننده سریال از حضور کارشناسان حوزه های مختلف در اتاق فکر این سریال خبر می دهد، تا این سریال به اثری باور پذیر و تاثیر گذار تبدیل شود .

اسامی بازیگران سریال پشت بام تهران

در پشت بام تهران بازیگران زیادی به ایفای نقش می پردازند از جمله : کامبیز دیرباز بازیگر نقش جهان، لعیا زنگنه ، ثریا قاسمی بازیگر نقش طاهره ، اندیشه فولادوند، شهین تسلیمی در نقش مادر آهی ،لیندا کیانی، زهره حمیدی، آزاده صمدی در نقش اختر،خسرو شهراز،سام درخشانی در نقش آهی ،بهزاد فراهانی در نقش آقا ولی ،کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، علیرضا آرا،مجید واشقانی و نوید خداشناس بازیگر نقش غیاث

زمان پخش سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما، که قرار است از اواخر آذر ۹۴ از آنتن شبکه ی سیما یک سیما پخش شود . این سریال در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ایی تولید می شود و به احتمال فراوان هر شب به جز جمعه ها ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.

زیر پای مادر

کامبیز دیرباز از پشت بام تهران تا زیر پای مادر

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396زمان مطالعه : 3 دقیقه
مجموعه زیر پای مادر ساخته بهرنگ توفیقی با حضور جمع حرفه ای بازیگران از جمله کامبیز دیرباز ، بهناز جعفری ، پریوش نظریه و بهزاد فراهانی این شبها از شبکه یک سیما در حال پخش است.
سریال پشت بام تهران

بازیگران نقش اصلی سریال پشت بام تهران + تصاویر

تاریخ انتشار : 21 بهمن 1394زمان مطالعه : 4 دقیقه
سریال پشت بام تهران با بازی کامبیز دیرباز ، لعیا زنگنه ، سام درخشانی و آزاده صمدی یکی از سریال های پر طرفدار این شبها است، در ادامه با کاراکتر های اصلی این سریال بیشتر آشنا شوید.
کامبیز دیرباز

عکسهای جدید کامبیز دیرباز در پشت بام تهران

تاریخ انتشار : 12 بهمن 1394زمان مطالعه : 2 دقیقه
کامبیز دیرباز بازیگر سریال میکاییل این روزها در سریال پشت بام تهران بار دیگر توانست به خوبی بدرخشد، در ادامه عکسهای جدید کامبیز دیرباز را در نمناک مشاهده فرمایید.
سریال پشت بام تهران

عکسهای جدید سریال پشت بام تهران

زمان مطالعه : 1 دقیقه
عکسهای جدید لعیا زنگنه ، آزاده صمدی ، سام درخشانی و ... بازیگران سریال پشت بام تهران در پشت صحنه این فیلم را در ادامه مشاهده فرمایید.
پشت بام تهران

داستان و بازیگران سریال “پشت بام تهران” + تصاویر

تاریخ انتشار : 29 دی 1394زمان مطالعه : 9 دقیقه
سریال “پشت بام تهران” که این روزها محله نیاوران پذیرای عوامل این سریال است یکی از پرمخاطب ترین سریالهای سالهای اخیر خواهد بود. این مجموعه از بازیگران تا عوامل پشت صحنه بسیار حساب شده و دارای کارنامه پربار می باشند.
بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی یار دبستانی ثریا قاسمی + عکس

تاریخ انتشار : 27 دی 1394زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهزاد فراهانی که این روزها به همراه ثریا قاسمی و لعیا زنگنه در سریال پشت بام تهران به ایفای نقش میپردازد درباره نقشش در این سریال گفت.
رضا صادقی

تیتراژ سریال پشت بام تهران با صدای رضا صادقی + دانلود

تاریخ انتشار : 23 دی 1394زمان مطالعه : 1 دقیقه
تیتراژ پشت بام تهران که از شبکه اول سیما و با بازی بهزاد فراهانی، ثریا قاسمی، کامبیز دیرباز و آزاده صمدی میباشد را رضا صادقی اجرا کرده است.
سام درخشانی

سام درخشانی در پشت بام تهران + عکس

تاریخ انتشار : 1 مهر 1394زمان مطالعه : 1 دقیقه
سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون به گروه بازیگران سریال پشت بام تهران پیوست.
سریالهای جدید

سریالهای جدید شبکه یک از پشت بام تهران تا لیسانسیه ها

تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریالهای جدید شبکه یک سیما در راه هستند ، جزییات سریال پشت بام تهران تا معمای شاه و لیسانسیه ها به کارگردانی سروش صحت را در ادامه ببینید.