کسب و کار

اسباب بازی لگو
بازی کردن یک فعالیت حیاتی برای رشد کودک می باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با چهار نوع محبوب اسباب بازی یعنی لگو، عروسک سوپرایزی، دایناسور و ماشین بازی آشنا کنیم.
نوزاد

علت بی خوابی نوزادان چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوزاد معمولا بین 8 تا 20 ساعت در روز می خوابد اما بنا بر دلایلی، دچار کم خوابی نیز می شود؛ جای نامناسب، گرسنگی، بیماری، ترس از جدایی و هیجان و... از جمله مهم ترین علل بی خوابی نوزاد هستند.
گل محمدی

آشنایی با عرقیات گیاهی سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عرقیات گیاهی یکی از کاربردی ترین، فرآورده های گیاهان دارویی است که در درمان انواع بیماری ها استفاده می شود عرقیات به دو روش سنتی و شرکتی تولید و عرضه می شوند. در ادامه به معرفی انواع آنها خواهیم پرداخت.
راتودنسی دندان

حداقل زمان درمان ارتودنسی چقدر است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اینکه طول دوره درمان شما به عنوان کسی که دندان های نامرتبی دارید، چقدر است، به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما باید بدانید که میانگین مدت زمان درمان شما 1.5 تا 2 سال خواهد بود.
بانک مهر ایران

با همراه بانک بدون ضامن وام بگیرید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تجربه وام گرفتن با همراه بانک باید تجربه جذابی باشد، آن هم وقتی بتوانیم در شرایطی بدون نیاز به ارائه ضامن این کار را انجام دهیم.
لباس نوزادی

5 فاکتور مهم که هنگام انتخاب لباس برای نوزاد باید در نظر داشت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خرید یک لباس مناسب برای نوزاد از مهم ترین چیزهایی است که در هنگام خرید سیسمونی باید به آن توجه داشته باشید...
لباس بچه گانه

8+1 نکته انتخاب لباس برای بچه ها در روزهای سرد از سال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه پدر و مادرها می دانند که انتخاب لباس برای بچه ها سخت است و این انتخاب زمانی که برای روزهای سرد از سال باشد هم سخت تر می شود...
عطر زنانه

معرفی 8 عطر مناسب فصل پاییز برای خانم ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درحالی که آب و هوای گرم تر همیشه با رایحه های لطیف تر و سرزنده تر مترادف است، فصل پاییز فرصتی مناسب برای کشف رایحه های تلخ تر، سنگین و احساسی است...
محصولات مراقبت از پوست

نکاتی برای مراقبت از پوست های خشک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بعد از حمام احساس می کنید که پوست شما سفت شده و انعطاف لازم را ندارد یا در طول روز دچار پوسته پوسته شدن می شود...
اینستاگرام

بهترین روش بازاریابی در اینستاگرام چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا می دانید بهترین روش بازاریابی در اینستاگرام کدام است؟ در این مطلب همراه ما باشید تا با 5 تکنیک مؤثر بازاریابی اینستاگرام آشنا شوید.
رسیدگی به دندان

روش های زیباسازی دندان چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از موارد مهم زیبایی در لبخند زدن و صحبت کردن، رنگ دندان است. اگر همه عوامل مربوط به زیبایی لبخند وجود داشته باشند اما دندان ها بد رنگ باشند، لبخند زیبایی خود را از دست می دهد.
رزومه کاری

چطور مطمئن شویم رزومه ای حرفه ای داریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نوشتن رزومه مانند هر کار دیگری بایدها و نبایدهایی دارد که با رعایت آنها، می توانید مطمئن باشید که رزومه ای حرفه ای دارید. رزومه باید نشان دهنده صلاحیت های شما به کارفرما باشد.
عطر اصل

تشخیص اصل بودن عطرازروی بارکد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در خرید ادکلن معمولا امکان باز کردن جعبه و بسته بندی وجود ندارد و داشتن اطلاعات در مورد نحوه تشخیص ادکلن اصل از روی بارکد کمک بسیاری در حین خرید به شما می کند.
جریمه خودرو

از کجا بفهمم ماشینم چقدر خلافی دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
راه های متعددی برای استعلام خلافی خودرو هست؛ اما آیا روشی غیرحضوری برای استعلام، که امکان پرداخت سریع هم بدهد وجود دارد؟ در این مقاله به معرفی بهترین روش دریافت و پرداخت خلافی میپردازیم.
اسباب بازی

تاثیر اسباب بازی در رشد کودک؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بازی بهترین شکل فعالیت طبیعی هر کودک محسوب می گردد.در بازی خلاقیت کودکان افزایش می یابد. خلاقیت عامل اصلی پیشرفت و کسب تجربه های ارزشمند در زندگی کودکان است.