تکرر ادرار

دستشویی رفتن در روز
تعداد دفعات منظم دستشویی رفتن و دفع مدفوع در روز نشان دهنده سلامت انسان است اما اگر با تغییراتی مواجه شد ممکن است یک بیماری در بدن وجود داشته باشد.
علل و درمان تکرر ادرار

تکرر ادرار میتونه نگران کننده باشه؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر بیش از 8 بار در روز دفع ادرار دارید احتمالا شما دچار تکرر ادرار شده اید اما جای نگرانی نیست در صورت حاد نبودن شما میتوانید با روش های طبیعی آن را درمان کنید.
دستشویی طولانی مدت

یه نکته خیلی مهم درباره توالت رفتن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دستشویی رفتن یکی از احتیاجات ضروری انسان است و نکاتی در مورد آن وجود دارد که بسیاری به آن بی توجه هسنتد درحالی که این نکات برای سلامت بدن مهم هستند.
تکرر ادرار در زنان

“تکرر ادرار در زنان” چیست و چگونه درمان می شود؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“تکرر ادرار در زنان” بیماری آزار دهنده و شایعی است که می تواند جنبه های دیگر زندگی را هم تحت تأثیر قرار دهد ، شما می توانید با مطالعه این بخش به درمان قطعی این بیماری پی ببرید و از آن رهایی یابید.
بی اختیاری ادرار کودکان

اقدامات والدین برای درمان بی اختیاری ادرار در کودکان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بی اختیاری ادرار در کودکان می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیافتد و دو نوع بی اختیاری در کودکان وجود دارد، والدین با استفاده از برخی روش ها می توانند بی اختیاری ادرار کودکان را درمان کنند.
علت زیاد دستشویی رفتن

علت زیاد دستشویی رفتن چیست؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تعداد دفعات استفاده از دستشویی در هر فرد متفاوت است. افرادی هستند که زیاد دستشویی رفتن آن ها در روز ممکن به دلیل وجود یک بیماری در بدن آن ها باشد.
درمان سوزش ادرار

درمان سریع “سوزش ادرار” با خیار و جوش شیرین

زمان مطالعه : 8 دقیقه
“سوزش ادرار” با ناراحتی و درد زیادی همراه است و زن ها بیشتر در خطر ابتلا به آن هستند همچنین دیابت و پروستات بزرگ در مردان نیز باعث بروز آن می شود.
تکرر ادرار در کودکان

چرا کودکان تکرر ادرار می گیرند و راه تشخیص و درمان آن چیست؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
عفونت، یکی از دلایل اصلی تکرر ادرار در کودکان است و همچنین تکرر ادرار در کودکان خود باعث ایجاد بیماری هایی مثل تب، درد شکم و کاهش وزن می شود.
تکرر ادرار

علائم هشدار دهنده تکرر ادرار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تکرر ادرار در برخی شرایط مشکلی کاملا طبیعی است اما گاهی علامت و علائم ایجاد کننده ادرار زیاد نشانه بیماری های جدی و خطرناک هستند که نباید به راحتی از کنار آنها گذشت.