خاکشیر

خاکشیر
یکی از خواص مهم خاکشیر کمک به خوب کار کردن دستگاه گوارش است ولی به این خاصیت محدود نمی شود و این نوشیدنی برای بدن بسیار مفید است.
خواص خاکشیر

خواص عالی خاکشیر برای همه از نظر طب سنتی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خاکشیر از خواص و فوایدی بسیاری برخوردار است، همچنین خاکشیر خواصی برای پوست و مو و برای زنان باردار دارد که البته این ها تنها خواص خاکشیر نیست.
خاکشیر برای پوست

روش استفاده از خاکشیر برای زیبایی پوست

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خاکشیر علاوه بر فوایدی که برای رفع عطش و تشنگی دارد، برای از بین بردن جوش و لک های پوستی و درمان شوره سر بسیار مفید است.
شستن خاکشیر

شستن راحت خاکشیر به روش حرفه ای ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خاکشیر یکی از بهترین شربت ها برای رفع تشنگی است که دارای خواص دیگری هم می باشد و به دلیل ریز بودن ذراتش، شستن آن روشی خاص دارد.
پاکسازی کبد با خاکشیر

فرمول پاکسازی کبد با خاکشیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوشیدنی خاکشیر، یکی از نوشیدنی های معروف در کشور می باشد که علیرغم تمام خاصیت هایی که دارد، می تواند در پاکسازی کبد نیز موثر واقع شود.
شربت با خاکشیر

طرز تهیه انواع شربت با خاکشیر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از محبوب ترین و بهترین شربت هایی که می شود در فصل تابستان تهیه کرد تا از گرما زدگی و عطش زیاد جلوگیری کرد شربت خاکشیر است.
شربت خاکشیر

طرز تهیه شربت خاکشیر ساده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شربت خاکشیر از نوشیذنی های مناسب در فصل گرما می باشد که برای جلوگیری از گرمازدگی بسار مناسب است این شربت خوشمزه در ماه رمضان نیز تهیه می شود.
لاغری با خاکشیر

برای لاغری خاکشیر را چطور مصرف کنیم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خاکشیر یکی از بهترین نوشیدنی ها برای دستگاه گوارش است که همچنین تاثیر فوق العاده ای بر لاغری دارد. نوشیدن ناشتا خاکشیر با آب ولرم تاثیر بهتر و سریع تری در کاهش وزن دارد.
شربت خاکشیر

طرز تهیه شربت خاکشیر خانگی ( خنک و خوشمزه)

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای اینکه در فصل تابستان دچار گرمازدگی نشوید یکی از نوشیدنی هایی که میتونه کمکتون کنه “شربت خاکشیر” است و این نکته را توجه داشته باشید که در مصرف آن زیاده روی نکنید زیرا ...
رفع تشنگی

تشنگی شدید را با نسخه بوعلی سینا سریع رفع کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تشنگی های کاذب می توانند به علل مختلفی رخ دهند افراد برای رفع آن باید از میوه ها و نوشیدنی های ضد عطش تغذیه کنند تا بتوانند وضعیت خود را به حالت عادی بازگردانند.
خاکشیر

تمامی خاصیت های “خاکشیر”

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خاکشیر برای درمان اسهال و جلوگیری از یبوست داروی بسیار مناسب است و از جمله خواص های فراوانی دیگری نیز “خاکشیر” دارد.
گرمازدگی

معجزه خاکشیر و آبلیمو در گرمازدگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف برخی شربت ها یا عرقیات می تواند آب کافی به بدن برساند تا مشکل کم آبی به حداقل رسیده و فرد دچار گرمازدگی و عطش نشود.
خاکشیر

معجزه افطار کردن با خاکشیر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کسانی که یبوست دارند، افطاری شان را بهتر است با خاکشیر و کمی نبات یا شکر شروع کنند.
پاکسازی معده با عسل

پاکسازی معده با آب و عسل قبل از ماه رمضان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حفظ سلامتی جسمی و روحی یکی از برکات ماه مبارک رمضان است.پس قبل از شروع این ماه مبارک بهتر است به فکر بوده و نسبت به پاکسازی آن اقدام کنیم.می توان ابتدا از پاکسازی معده که یکی از اعضای مهم و درگیر در این ماه است شروع کرد.