دل درد و دلپیچه

درمان دل درد
دل درد و نفخ پس از افطار کردن در ماه مبارک رمضان را می توان با تهیه و نوشیدن یک چای گیاهی مخصوص به خوبی درمان کرد.
دل درد صبحگاهی

دل درد اول صبح از چیه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب اوقات برخی از افراد شکم درد اول صبح را تجربه می کنند که به خودی خود ناخوشایند است ولی این درد می تواند زمینه ایجاد بیماری باشد پس باید علت دقیق آن را بدانید.
دل درد نوزاد

روش عالی برای درمان انواع دل درد نوزاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از علل گریه های شدید نوزادان دل درد می باشد که به دلایل مختلفی مانند رفلاکس یا یبوست نوزاد ایجاد می شود و می توان این مشکل کودکان را با روش های خانگی و طبیعی درمان کرد.
درمان سوزش سر دل

درمان سوزش سر دل با دمنوش سیب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چگونگی استفاده از سیب برای درمان و تسکین سوزش سردل بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، همچنین داروهای خانگی حاوی سیب برای درمان و رفع سوزش سردل بسیار مناسب است.
درمان دل درد صبحگاهی

راه حل شمایی که صبح ها دل درد دارید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما اول صبح با دل درد و دل پیچه از خواب بیدار می شوید، می توانید با راهکارهای خانگی ساده این دل دردهای صبحگاهی را درمان کنید.
درد هنگام غذا خوردن

احساس درد هنگام خوردن غذا، از چیه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر غذا خوردن باعث ایجاد درد در شما میشود باید آن را جدی بگیرید زیرا درد هر قسمت از بدن هنگام بعل یا جویدن غذا میتواند علائم مشکلی خطرناک در شما باشد.
درمان دل درد

درمانی برای دل درد که مثل آب روی آتیشه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
چه چیزی برای دل درد خوب است؟ سوالی که گاهی دانستن پاسخش برای شما بسیار ضروری و لازم است؛ بخصوص اگر روشی ساده و سریع باشد.
عوامل دل درد

شما با این 21 دلیل دل درد می گیرید!

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“دل درد” یکی از دردهای شایعی است که میتواند دلیل و نشانه یک بیماری و یا یک مشکل جدی در بدن باشد و باید مورد بررسی قرار بگیرد.
دل درد کودکان

هر نوع دل درد کودکان نشانه ی چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دل درد در کودکان یک مشکل شایع است اما والدین باید به علل انواع دل درد های کودکان توجه کنند زیرا ممکن است نشانه وجود یک بیماری در بدن فرزندشان باشد.
تقویت گوارش کودک

به داد گوارش کودکتان برسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با استفاده از چندین روش ساده اما بسیار کاربردی می توانیم گوارش کودک را تقویت کنیم، راهکارهایی که موجب بهبود گوارش نوزاد و کودکان می شود.
داروی دل درد

تغییر عجیب بدن 20 کودک با مصرف داروی دل درد !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کودکان یکی پس از دیگری درگیر عوارض شدند ، عوارضی که در کمال ناباوری بعد از مصرف رایج ترین داروی دل درد سراغ آنها آمده بود.
علت درد شکم

درد کجای شکم خطرناک است؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی از دردهای شکمی ساده اند و نیازی هم به درمان ندارند اما بعضی از دردهای شکم دلایل جدی ای دارند که با توجه به جای درد معانی متفاوتی دارند.
دل درد تابستان

دوای نفخ و دل درد تابستان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در فصل تابستان بسیاری از افراد دچار نفخ و دل درد می شوند و از روش درمان آن بی اطلاع هستند، علل نفخ و دل درد تابستان چیست و چگونه می توان آن را درمان کرد؟
درد پایین راست شکم

درد پایین سمت راست شکم عللی به جز آپاندیس دارد

زمان مطالعه : 9 دقیقه
درد پایین راست شکم بسته به جنسیت افراد علل متفاوتی دارد دردهای قاعدگی ، بارداری نابجا و پیچ خوردگی بیضه می توانند عوامل این درد باشند.
دل درد بعد غذا

بعد از خوردن غذا دل درد میگیرم؛ دلیلش چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دل درد بعد غذا به دلایل مختلفی مثل مسمومیت پرخوری، نفخ و ... رخ می دهد سعی کنید غذایتان را آرام بخورید و پرخوری نکنید و اگر زیاد نفخ می کنید حبوبات را از شب قبل بخیسانید.
صفحه 1 از 2