حشرات موذی

پشه

پشه ها عاشق این افرادند !

تاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
پشه ها بر خلاف باروهایی که وجود دارد، بیشتر مجذوب افراد با شرایط خاصی می شوند. با این وجود پشه ها بیشتر به چه افرادی علاقه دارند؟
گروه خونی محبوب حشرات

گروه خونی محبوب و موردعلاقه پشه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حشراتی مثل پشه ها، برخی افراد را بیشتر نیش می زنند که عامل آن گروه خونی این افراد می باشد. بنابراین آیا می دانید کدام گروه خونی بیشتر حشرات را جذب می کند؟
سوسک

12 روش برای جلوگیری از ورود حشرات به خانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تنها راهی که می توانیم جلوی ورود حشرات نه چندان خوشایند را بگیریم، روش هایی است که مانع از ورود و یا زنده ماندن آنها در محیط داخل ساختمان می شود.
محلول دفع حشرات

با شامپو محلول قوی دفع حشرات بسازید + دستورالعمل

زمان مطالعه : 1 دقیقه
به هنگام تمیز کردن خانه ممکن است موجودات ریز و موزی که به هیچ وجه از دیدنشان احساس خوبی ندارید را ببینید، با استفاده از مواد خانگی می توانید محلول قوی برای دفع حشرات بسیار را بسازید.
گیاهان ضد پشه

گیاهان آپارتمانی که حشرات و پشه ها را فراری می دهند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای رهایی از شر پشه ها در فضای داخلی خانه می توانید از گیاهان زینتی استفاده کنید.
مگس روی غذا

چه بلایی سر غذایی که روش مگس نشسته میاد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
باکتری های بسیار خطرناکی توسط مگس ها حمل می شوند که حتی یکبار فرود آنها روی مواد خوراکی می تواند در صورت مصرف موجب بیماری های عفونی و مشکلات جدی دیگری شوند.
آفت کش های ارگانیک

بهترین آفت کش باغچه و گلدون ، از نوع ارگانیکش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از آفت کش های شیمیایی به منظور دفع آفات خانگی و باغچه برای سلامتی مضرات زیادی به همراه دارد و بهتر است آفت کش های ارگانیک را جایگزین آن نمایید.
عوارض حشره کش

عوارض جدی اسپری و قرص حشره کش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با توجه به اینکه حشره کش ها به علت کنترل آفات و جلوگیری از بیماری فوایدی را برای مصرف کنندگان به همراه دارند ولی استفاده از آنها عوارضی را به دنبال دارد.
حشرات رختخواب

دور کردن حشرات رختخواب با کمترین زحمت

زمان مطالعه : 9 دقیقه
حشرات که در رختخواب هستند از مکان های مختلفی به خانه می آیند شما می توانید با رعایت نکات بسیار مهم تا حد زیادی از ورود این حشرات به خانه جلوگیری کنید.
دستگاه دفع حشرات

دفع دائمی حشرات و حیوانات موذی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با توجه به مزاحمت حشرات و حیوانات موذی مثل موش انسان دائما به دنبال راه حلی دائمی برای دور کردن این جانوران از اطراف خود بوده است.
دفع ساس

چگونه ساس ها رو از خونه ریشه کن کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر در منزل خود در تخت خواب، ملحفه ها و درزهای مبل حشره ساس دیدید، نگران نباشید. شما می توانید با استفاده از روش های طبیعی این حشرات را کامل از بین ببرید.
بیماری شاگاس

علائم خطرناک بیماری شاگاس و درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیماری شاگاس به دلیل نیش حشراتی به نام ساس بوسه زن در بدن ایجاد می شود و در صورت عدم درمان به موقع منجر به بروز مشکلات جدی قلبی و گوارشی می گردد.
حشرات مرگبار

مورچه ای که فیل ازش میترسه !!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از حشرات بسیار خطرناک هستند و نیش آن ها ممکن است موجب بیماری های کشنده شوند، در ادامه با کشنده ترین حشرات در جهان آشنا خواهید شد.
نشانه های وجود ساس در خانه

از کجا بفهمیم خونمون ساس داره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ساس ها حشرات مخربی هستند که وجود آنها در خانه مصیبت بار است این حشرات موزی بیشتر در رختخواب تجمع میکنند و وجود لکه های تیره روی ملحفه از نشانه های وجود ساس در خانه می باشد.
دفع پشه

دفع تمام پشه ها از خانه ، بدون سم

زمان مطالعه : 14 دقیقه
وجود حشرات و پشه ها در خانه باعث آزار افراد می شود، روش های خانگی وجود دارد که برای از بین بردن و دور کردن پشه های خانگی بسیار موثر است.
صفحه 1 از 4