عید فطر

عید فطر انگلیسی
کارت پستال و پیام های انگلیسی تبریک عید فطر به همراه ترجمه وجود دارد که برای مناسبت عید سعید فطر بسیار عالی و مناسب می باشند.
اعمال ماه شوال

اعمال کامل شب و روز اول ماه شوال

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ماه شوال یکی از ماه های قمری است که نزد تمام مسلمانان جهان بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد، اعمالی برای شب و روز ماه شوال نیز وجود دارد.
کارت تبریک عید فطر

عکس نوشته و پروفایل جدید عید فطر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با گذشت ایام مبارکه رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطر، کارت پستال ها و عکس نوشته های متنوعی برای تبریک این عید وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.
آداب عید فطر

حال و هوای عید فطر در کشورهای مختلف دنیا

زمان مطالعه : 14 دقیقه
عید فطر جزء عیدهای مهم در همه کشور های مسلمان جهان محسوب می شود و در کشورهای مختلف برای این روز آداب و روسوم متفاوتی وجود دارد.
شعر عید فطر

تبریک عید فطر با اشعار حافظ، مولانا و ..

زمان مطالعه : 10 دقیقه
عید سعید فطر یکی از مهم ترین اعیاد مسلمانان است. این عید بزرگ و اسلامی را با اشعار زیبای شاعران معروف ایرانی به مسلمانان تبریک بگویید.
پیامک تبریک عید فطر

پیامک تبریک عید فطر 1400

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با توجه به فرارسیدن عید سعید فطر می توانیم از پیامک هایی در قالب متن رسمی و شعر برای تبریک عید فطر به آشنایان و اقوام خود اقدام کنیم.
اعمال عید فطر

اعمال مهم شب و روز عید فطر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مهم ترین اعیاد مسلمانان عید فطر می باشد که باید دراین روز بعداز یک ماه روزه و عبادت برای گرفتن پاداش الهی و انجام اعمال و مستحبات این روز آماده شوند.
نماز عید فطر

طرز صحیح خواندن نماز عید فطر + دعای قنوت

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 6 دقیقه
در نخستین روز ماه شوال مسلمانان نماز عید فطر را برگزار می کنند، موارد بسیار مهمی درباره طرز خواندن نماز عید فطر وجود دارد که بهتر است از آن ها مطلع باشید.
عید فطر کودکان

آموزش عید فطر به کودکان با قصه و خاطره

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
عید فطر عید بزرگ مسلمانان است که بعد از یک ماه روزه داری و بندگی جشن می گیرند. والدین این عید را با داستانی کودکانه می توانند برای فرزندان خود تعریف کنند.
روزه عید فطر

چرا روزه ی عید فطر ، حرامه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
عید سعید فطر، از عیدهای بزرگ مسلمین می باشد که روزه گرفتن در این روز مبارک، حرام است. اما به چه دلایلی روزه گرفتن در روز عید فطر حرام می باشد؟
عید فطر امام زمان

ارتباط عید فطر و ظهور امام زمان (عج)

تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
اعمالی که مسلمانان در روز عید فطر انجام می دهند ارتباط خاصی با ظهور امام زمان (عج) دارند. مانند خواندن دعای ندبه در روز عید فطر.
غسل عید فطر

آداب و زمان غسل عید فطر

تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 3 دقیقه
عید سعید فطر عید بزرگ مسلمانان است که دارای احکام و اعمالی می باشد. غسل عید فطر یکی از اعمال مستحب این روز می باشد که در زمان خاصی باید انجام شود.
شعر کودکانه عید فطر

شعر کوتاه و جذاب عید فطر برای بچه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با فرا رسیدن عید مبارک سعید فطر، اشعار مناسبی برای آشنایی کودکان با این عید بزرگ سروده شده است که می توانید از آنها استفاده کنید.
حدیث عید فطر

احادیث مهم عید فطر از معصومین(ع)

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از بزرگ ترین اعیاد مسلمین عید سعید فطر می باشد که احادیث بسیار مهمی نیز از امامان و حضرت محمد (ص) در رابطه با عید فطر بیان شده است.
عید فطر

عید فطر امسال چه روزیه ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با رسیدن به روزهای آخر ماه مبارک و پرفضیلت رمضان، به عید سعید فطر نزدیک می شویم که تاریخ دقیق آن در تقویم میلادی و قمری مشخص شده است.
صفحه 1 از 2