زیبایی بینی

قبل و بعد عمل بینی
پس از صرف هزینه های سنگین میلیونی و تحمل درد و عوارض خطرناک جراحی های پلاستیک، بالاخره صورتشان را رونمایی کردند تا تغییر را نشان دهند.
لیفت بینی با نخ

خوشگل شدن بینی با نخ

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افرادی هستند که می خواهند بینی کوچکی داشته باشند اما از جراحی می ترسند. امروزه این افراد می توانند از روش های جدید زیبایی بینی بدون جراحی استفاده کنند.
رشد بینی

بینی خانم ها تو چند سالگی یکدفعه بزرگ میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استخوان بینی انسان همانند دیگر اعضای بدن انسان‌ با بزرگ شدن او رشد میکند اما قبل از جراحی بینی افراد بهتر است از سن دقیق رشد بینی اطلاع پیدا کنند.
مدل موی بینی بزرگ

مدل موی مناسب خانم های بینی بزرگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ و مدل مو در کوچک‌تر نشان دادن بینی بسیار مؤثر است بنابراین خانم هایی که بینی بزرگی دارند، باید در انتخاب مدل و رنگ مو دقت بیشتری داشته باشند.
عمل ترمیمی بینی

خطرات جراحی بینی ثانویه یا ترمیمی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی افراد بعد از عمل زیبایی بینی به دلایلی از بینی عمل شده خود ناراضی هستند و قصد انجام جراحی بینی ثانویه را دارند که باید قبل از آن نکات مهمی را بدانند.
باریک کردن بینی

تکنیک آرایشگران حرفه ای برای ریز و باریک کردن بینی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای باریک کردن بینی دیگر نیازی به عمل های جراحی نیست شما می توانید با استفاده از ترفندهای آرایشی و کانتورینگ بینی زیبا و خوش فرم داشته باشید.
زیبایی بینی

ماجرای زیبایی بینی بدون جراحی چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که از عمل جراحی بینی ترس دارند می توانند از این روش جدید بدون جراحی برای زیبایی و اصلاح فرم بینی که بدون درد هم می باشد، استفاده کنند.
جراحی زیبایی بینی

روش عجیب زنان برای جراحی زیبایی بینی در چند دقیقه!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جراحی زیبایی عجیب و غریب خانم های چینی این روزها ترند شده که خالی از لطف نمی باشد دیدن آنها ، پس همراه نمناک باشید.
کوچک کردن بینی

روش کوچک کردن سریع بینی در خانه با زنجبیل در 10 روز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
“کوچک کردن بینی” یکی از دغدغه هایی است که امروزه اکثر مردم با آن مواجه هستند اما با روشی ساده می توانید بینی خود را تا حدود زیادی به فرم دلخواهتان درآورید.
جراحی بینی

عوارض جراحی پلاستیک بینی توسط پزشک غیرمتخصص

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جراحی پلاستیک بینی از عمل های پرطرفدار امروزه است که عیب های ظاهری بینی را برطرف می کند اما همانند دیگر عمل ها عوارض مخصوص به خود را دارد.
کوچک کردن بینی

کوچک کردن و زیبایی بینی رایگان و بدون جراحی + 3 روش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروزه فناوری های پیشرفته جراحی برای زیبایی و کوچک کردن بینی به کار گرفته می شوند که هزینه بسیار بالایی در پی دارند. ولی دانشمندان روش ساده و بدون هزینه ای را پیشنهاد می کنند.
اطلاعتی در مورد بینی

رازهای جالبی که در مورد بینی تان نمیدانید!!!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بینی انسان ها یک جزء بسیار مهم از اعضای بدن آن هاست که علاوه بر ظاهر، نقش مهمی در حیات انسان دارد در ادامه این مطلب رازها و حقایق بسیار جالبی در مورد بینی انسان می خوانید که تا به حال نشنیده اید.
عمل جراحی زیبایی بینی

مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مراقبت های بعد از عمل جراحی زیبایی بینی اهمیت فراوانی دارد و رعایت آن نتیجه عمل بینی را رضایت بخش برای بیمار و جراح می کند.
بوتاکس شتر

بوتاکس و عمل زیبایی بینی شترها در عربستان!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تب جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی به حیوانات نیز سرایت کرد ، لو رفتن بوتاکس شتر ها و تزریقاتی به بینی و لبهای این حیوانات در عربستان سعودی جنجالی شد.
کوچک کردن بینی

تکنیک های زیبایی برای کوچک کردن بینی!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن بینی خوش فرم در زیبایی صورت تاثیر بسیاری دارد،اما نباید به دلیل داشتن بینی بزرگ آن را به تیغ جراحی سپرد.بلکه با تکنیک های زیبایی می توان همان تاثیر را در زیبایی صورت پیاده کرد.
صفحه 1 از 2