اگزما

شیوه کنترل اگزما
بیماری اگزما، یکی از بیماری های متداول با علائم و در ارتباط با برخی از بیماری های آلرژیک می باشد که با استفاده از روش های درمان خانگی قابل درمان و کنترل است.
رژیم اگزما

رژیم اگزما؛ لیستی کامل از بخور نخورها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از اصل ترین عوامل تشدید و تحریک بیماری اگزما تغذیه نامناسب می باشد. برای درمان یا کاهش علائم اگزما باید از رژیم مناسب اگزما استفاده کنید.
استرس و اگزما

استرس و اگزما ربطی بهم دارند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگزما در واقع یک التهاب پوستی است که با تورم و التهاب پوست همراه می باشد، اما اگزما چه ارتباطی با استرس دارد؟ آیا اگزما با استرس تشدید می شود؟
خارش بدن

خارش بدن چه زمانی هشدار یک بیماری جدی است ؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
تیروئید ، عفونت و مشکلات کبدی همگی می توانند منجر به خارش بدن شوند خارش گاهی اوقات توسط عوامل محیطی مثل آلرژی به دارو یا گیاه ایجاد می شود.
خارش پوست

درمان اگزما و “خارش پوست” به روشی ساده

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“خارش پوست” و اگزما که گاهی به حساسیت پوستی نسبت داده می شود، واکنش سیستم ایمنی بدن نسبت به عوامل محرک است که به دلیل تغذیه ی نامناسب و یا عوامل دیگری همچون استرس و.. بروز می کند.
درمان اگزما

ترکیب عالی زردچوبه ای برای درمان اگزما

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگزما یک بیماری پوستی شایع است که افراد برای درمان این عارضه راه های زیادی را در پیش می گیرند حال می خواهیم به درمان این بیماری با دردسترس ترین ادویه بپردازیم.
درمان جای اگزما

درمان فوری جای اگزما از روی پاها و بدن

زمان مطالعه : 18 دقیقه
درماتیت اتوپیک یا همان اگزمای آتوپیک در زندگی افراد با زمینه آلرژی شروع می شود،که در آن فرد دچار خارش روی گونه ها، مچ وقوزک پا و ... می شود.
اگزما پوست سر

طب سنتی برای اگزما پوست سر هم درمان دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگزما پوست سر یا درماتیت سبورئیک با علائمی مانند پوسته پوسته شدن ، قرمزی و خارش پوست سر همراه است که می توانید با روش های طب سنتی یا دارو درمان کنید.
خارش کف پا

خارش کف پا همراه چه علامتی نشونه بیماری کبد چربه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خارش کف پا مشکل آزار دهنده‌ای است که بیماری های جدی میتوانند عامل آن باشند. با شناخت هر یک از این بیماری ها میتوان بهترین درمان را برای آن انتخاب کرد.
درمان اگزما

درمان گیاهی اگزما با نوعی ادویه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگزما یکی از مشکلات رایج پوستی است که در تمام سنین ایجاد می شود. برای تسکین و درمان خارش و قرمزی اگزما می توانید از مواد طبیعی و خانگی استفاده کنید.
قرص سیپروهپتادین

از عوارض نگران کننده قرص سیپروهپتادین باخبر شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قرص سیپروهپتادین ازقرص های آنتی هیستامین است که برای حساسیت و آلرژی فصلی از آن استفاده می شود که در برخی موارد به تجویز پزشک برای بیماری های دیگر نیزاستفاده می شود.
اگزما و شنا

شنا کردن با اگزمای پوستی و آنچه باید بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اثرگذاری شنا در استخر کلردار برای افراد مختلف یکسان نیست افرادی آن را مثبت می دانند و بعضی آن را به بهبود اگزمای پوستیشان ربط می دهند.
روش درمان خارش بدن

10 خارش بدن که هرگز نباید بخارانید + درمان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
یکی از شایع ترین دلایل خارش بدن خشک شدن پوست است که خاراندن آن ممکن است به پوستتان آسیب بزند، در ادامه درمان خارش بدن ناشی از اگزما ، گزیدگی و ... را می بینید.
درمان اگزما

تولید دارویی جدید برای درمان اگزما

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای درمان اگزما داروی جدیدی تولید شده که این دارو بسیار گران است و استفاده از این دارو به مدت یک سال 37 هزار دلار هزینه ‏دارد.‏
اگزما

تاثیر واکسن آنفلوانزا در افراد مبتلا به اگزما

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان معتقدند که افراد مبتلا به اگزما برای پیشگیری از بروز آنفوانزا ،باید واکسن آنفلوانزا را به صورت تزریق عضلانی دریافت کنند.
صفحه 1 از 2