نوشیدن آب

آب گرم یا سرد

آب گرم یا سرد؛ کدام بهتر است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مایه حیات است و فواید بسیاری برای بدن دارد اما ممکن است گاهی در ایجاد مشکلات جسمی و بیماری ها نقش داشته باشد به خصوص اگر در مورد اینکه آب گرم یا سرد بنوشیم نکات مهم را ندانید.
حس چشایی

حس چشایی چیست و چطور عمل می کند؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از علل کاهش یافتن حس چشایی عدم دعایت بهداشت دهان و دندان است کمبود ویتامین ب 12 و روی نیز از دیگر عوامل از دست رفتن حس چشایی هستند.
آب در کاهش وزن

تاثیر باور نکردنی نوشیدن آب در کاهش وزن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بسیاری از آزمایشات انجام شده دانشمندان به اثبات این نتیجه روی آورده اند که رابطه ی مستقیمی بین کاهش وزن و نوشیدن آب وجود دارد.
تصفیه آب

راسته میگن دستگاه تصفیه آب خانگی ضرر داره ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروز اغلب افراد از تصفیه آب های خانگی استفاده می کنند و بر این باورند که آب تصفیه شده بهترین آب برای مصرف است، در صورتی که تصفیه آب خانگی عوارضی را به همراه دارد.
کاهش وزن با آب

کاهش وزن و لاغر شدن طبیعی فقط با آب صحت دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
معمولا همه ما در طول روز فراموش می کنیم که به مقدار کافی آب بنوشیم در صورتی که نوشیدن آب می تواند تناسب اندام ما را حفظ کند و باعث کاهش وزن شود.
آب اکسیژنه

آب اکسیژنه با دنیای از فایده و کاربرد

زمان مطالعه : 16 دقیقه
هیدروژن پراکسید یا همان آب اکسیژنه از بهترین محصولاتی است که شما می توانید در هر مکان مخصوصا در آشپز خانه از آن استفاده کنید.
آب دو بار جوشانده

خطر 2 بار جوشاندن آب برای درست کردن چای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ممکن است در آب لوله کشی شده برخی ناخالصی ها وجود داشته باشد که ما را مجبور به جوشاندن قبل از استفاده آب بکند اما بعضی افراد بر این باورند که آب چندبار جوشانده شده خطرناک است آیا این صحت دارد؟
خواص آب گرم

خواص باورنکردنی نوشیدن یک لیوان آب گرم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نوشیدن آب گرم یا ولرم می تواند به بهبود سیستم عصبی بدن و گوارش کمک بزرگی بکند همچنین خواص زیادی برای لاغری دارد و از یبوست نیز جلوگیری میکند.
ضرر آب

شرایطی که نوشیدن آب در آن بسیار ضرر دارد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوشیدن آب به اندازه کافی برای بدن بسیار مفید است اما مصرف آب در برخی شرایط عوارض جانبی و خطرات جدی را برای سلامت بدن به همراه دارد.
خواص آب ولرم

آب ولرم را ناشتا با معده خالی بنوشید تا ..

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف آب ولرم مزایای بی شماری دارد، همچنین مصرف آب ولرم به صورت ناشتا و با معده خالی خواص و فواید بی نظیری را برای سلامت بدن به همراه دارد.
آب نمک

نوشیدن آب نمک با معده خالی و این همه خاصیت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوردن آب نمک بصورت ناشتا در صبح باکتری های مضر گوارش را از بین می برد و کمک می کند که غذا بهتر هضم شود و همچنین بدن را سم زدایی می کند.
نوشیدن زیاد آب

از عوارض مرگبار نوشیدن زیاد آب چقدر می دانید ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بعضی از افراد تمایل زیادی برای نوشیدن آب دارند و حتی اگر تشنه هم نباشند آب می خورند این موضوع می تواند سلامت بدن آن ها را به خطر بیندازد.
نوشیدن آب

وقتی ادرار این رنگی است نوشیدن آب خطرناک است!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درست است که آب عنصر مهمی برای بدن است اما مواقعی هستند که باید از نوشیدن آب خودداری کرد و خوردن آب را به زمان دیگری موکول کرد.
عوارض کم آبی و کم تحرکی

عوارض جدی کم آبی و نداشتن تمرین کافی برای بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آب به تنظیم دمای بدن و عملکرد مناسب قلب کمک می کند و به همین دلیل کم آبی و کم تحرکی در بدن شما عوارض زیادی برای سلامتی تان دارد.
آب معدنی

آب معدنی بطری یا آب شیر آب، کدام بهتر است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید برای اغلب افراد جای سوال باشد که آب معدنی بهتر است یا آب شیر، یا اینکه آب معدنی ها چند نوع هستند و چه مقدار مواد معدنی دارند.
صفحه 1 از 3