روشن کردن مو

رنگ مو با دارچین
دارچین ادویه‌ای است که می تواند موها را نرم و زیبا کند؛ این ادویه پرخاصیت را به روش‌های ساده روی موهایتان ماسک کنید تا رنگ آن چند درجه روشن‌تر شود.
روش های هایلایت طبیعی مو

انواع روش های گیاهی برای هایلایت طبیعی مو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای هایلایت کردن مو نیازی به مواد شیمایی و مضر یا هزینه های بالا نیست شما به راحتی می توانید با چند روش ساده و موثر طبیعی در خانه به رنگ دلخواه موهایتان برسید.
بلوند کردن مو

آنچه لازم است قبل از بلوند کردن مو بدانید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بلوند کردن مو محبوب ترین روش رنگ مو در بین خانم هاست که باید قبل از انجام آن به نکات مهمی توجه کنند تا دکلره آسیبی به موهایشان نزند.
درخشندگی مو

راز زنان هندی برای داشتن موهای براق و درخشنده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای داشتن موهای درخشان احتیاج به صرف هزینه های زیاد برای خرید شامپو ندارد شما می توانید با چند ترفند ساده موهای درخشان داشته باشید.
روشن كردن طبيعی مو

روشن کردن طبیعی مو بدون هیچ ماده شیمیایی + دستورالعمل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روشن کردن مو با مواد طبیعی و بدون آسیب زدن به آن ها خواسته اصلی خانم ها است که 3 روش رسیدن به این خواسته را در ادامه به شما میگوییم.
روشن کردن مو بدون دکلره

طریقه روشن کردن مو بدون دکلره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر موهایتان به علت دکلره کردن زیاد آسیب دیده و دیگر نمی خواهید به این روش موهایتان را رنگ کنید نگران نباشید شما می توانید بدون دکلره نیز موهای خود را به رنگ های زیبا و روشن در آورید.
ماسک مو برای موهای کدر

دوای درد موهای کدرتان این ماسک ارزان قیمت است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر موهای سرتان کدر است و به دنبال راهی برای درخشندگی آن ها هستید از ماسک موهای طبیعی و خانگی استفاده کنید که بیشترین تاثیر را دارند.
بلوند كردن مو

روش بلوند کردن موهای مشکی رنگ شده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر موهایتان را مشکی رنگ کرده اید و حالا تصمیم دارید موهایتان را بلوند کنید, ترفندهای بلوند کردن موهای مشکی را در ادامه مشاهده کنید.
روشن كردن رنگ مو

روشن کردن رنگ مو با نوعی چای + دستور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر نسبت به مواد شیمیایی تغییر رنگ دهنده موها حساسیت دارید روش روشن کردن رنگ مو با چای را امتحان کنید که هم روشی طبیعی و بدون عوارض است و هم موهای سرتان را تقویت می کند.
موهای درخشان

تنها راه داشتن موهای خوش حالت و درخشان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر میخواهید موهای درخشان و سالم داشته باشید شامپوهای رنگارنگ و گران قیمت را کنار بگذارید, با چند راه ساده به موهای دلخواهتان برسید.