خواب آلودگی

سخت بیدار شدن
برخی اوقات سخت از خواب بیدار می شوید و بعد از خواب باز هم خسته هستید. عوامل زیادی در ایجاد این احساس موثر هستند که می توانید برای خواب بهتر آنها را بدانید.
خواب آلودگی بهاری

خیلی راحت از پس خواب آلودگی بهاری برآیید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
خستگی و خواب آلودگی بهاری به دلیل تغییراتی در بدن با گذر فصل ها می باشد که می توانیم با تغذیه مناسب و فعالیت با این خواب آلودگی ها مقابله کنیم.
خواب آلودگی

چرا در فصل بهار بیشتر می خوابیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب آلودگی در فصل بهار برای بسیاری از افراد اتفاق می افتد که علت های مختلفی مثل آلرژی به گل و گیاه و سرو صدای محیط دارد که با تغذیه مناسب حل شدنی است.
خواب آلودگی محل کار

راهی ساده و سریع برای رفع خواب آلودگی در محل کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خیلی از افراد به دلایل متفاوت در محل کار خود دچار خواب آلودگی های مداوم می شوند این مشکل را می توان با راهکارهای بسیار ساده و موثر از بین برد.
رفع کسالت و بی حالی

با این خوراکی ها بی حالی را فتیله پیچ کنید !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بی حالی و کسالت های بی دلیلتان را رفع کنید فورا به سراغ یخچال بروید و شروع به خوردن میوه کنید مخصوصا میوه های قرمز، همچنین شکلات نیز نشاط آور می باشد.
خواب آلودگی راننده

برای آنکه موقع رانندگی خوابتان نبرد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خواب آلودگی هنگام رانندگی یکی از عوامل اصلی تصادفات می باشد و برای حل مشکل خواب آلودگی راننده راه حل های ساده ای وجود دارد.
روش های رفع خواب آلودگی در محیط کار

رفع خواب آلودگی در محیط کار با 11 شماره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد کم خواب اغلب در محیط کار با مشکل خواب آلودگی مواجه میشوند که در این مقاله چند روش بسیار ساده را برای رفع خواب آلودگی در محیط کار ارائه داده ایم.
دلیل خواب آلودگی

دلیل اینکه همیشه خوابتون میاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از افراد در طول روز به طور مداوم احساس بی حالی و خواب آلودگی دارند، خواب آلودگی و بی حال بودن همیشگی دلایل مختلفی دارد که باید از آن ها مطلع شوید.
خستگی بعد از غذا

علت خستگی بعد از غذا خوردن چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای خیلی از افراد سوال است که چرا بعد از غذا خوردن خستگی و خواب الودگی به سراغشان می آید اما حالا میخواهیم دلایل علمی این مساله را شرح دهیم.
آمار تصادف خواب آلودگی

آمار وحشتناک تصادف به دلیل خواب آلودگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اخیرا در طی تحقیقات انجام شده آماری از تعداد تصادفاتی که به دلیل خواب آلودگی است، انجام شده که بسیار عجیب و شوکه کننده می باشد.
مودافینیل

موارد مصرف قرص “مودافینیل” و عوارض آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از داروی “مودافینیل” برای درمان های مانند اختلالات خواب و افزایش هوشیاری و سطح آگاهی انسان استفاده می شود و حتما باید تحت نظر پزشک مصرف شود.
نارکولپسی یا حمله خواب

علائم نارکولپسی یا حمله خواب در کودکان و بزرگسالان چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نارکولپسی یا حمله خواب به بیماری گفته می شود که فرد به طور ناگهانی کنترل خود را از دست می دهد و به خوابی عمیق فرو می رود این اتفاق ممکن است در هر زمان و مکانی رخ دهد.
رفع خواب آلودگی در محل کار

دلیل کسالت و بی حوصلگی در محیط کار چیست؟ + راه چاره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه ما گاهی دچار احساس نا خوشایند کسالت و خواب آلودگی در محیط کار می شویم که این بی حوصلگی ها خود منجر به اضطراب و کاهش بهره وری می شود.
خواب آلودگی

خواب آلودگی روزانه را با 5 نسخه کاملا رفع کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواب آلودگی معمولا به دلیل کیفیت ضعیف خواب یا برخی بیماری ها می باشد و باعث می شود فرد در زمان های نامناسب بخوابد که برای درمان آن چند نسخه طبیعی وجود دارد.
رفتار در محل کار

علت رفتار بد شما در محل کار چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بی خوابی اثرات منفی زیادی بر روی خلق و خو می گذارد و موجب مشکلاتی مانند افسردگی و حساسیت به رویدادهای روزمره در محیط کار می شود.
صفحه 1 از 2