میوه انبه

انبه و کاهش وزن
انبه یکی از پرخاصیت ترین میوه های جهان است که با طرز صحیح مصرف آن می توانید لاغری و کاهش وزن را با آن تجربه کنید.
انبه

خانم ها به این دلیل حتما آب انبه بخورند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آب انبه یک آبمیوه بسیار خوش طعم و پرطرفدار است که سرشار از مواد مغذی می باشد و دارای خواص بی نظیری برای سلامت بدن می باشد، البته مصرف آب انبه فواید بسیاری هم برای خانم ها به همراه دارد.
خواص برگ انبه

خواص برگ انبه برای قند خود و درمان بیماری ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برگ انبه دارای خواص و فواید بی نظیری است، از فواید برگ انبه به تنظیم دیابت، کاهش فشار خون، درمان مشکلات تنفسی و درمان سکسکه نیز اشاره کرد.
روغن هسته انبه

هسته انبه روغنی دارد معجزه گر برای ...

زمان مطالعه : 8 دقیقه
“خواص روغن هسته انبه” فوق العاده و باورنکردنی است، استفاده از هسته انبه و روغن هسته انبه کمک موثری به درمان شوره سر، بهبود سلامت مو و درمان کم خونی می کند.
کاشت هسته انبه در گلدان

کاشت هسته انبه در گلدان + آموزش تصویری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با کاشتن هسته ریشه دار شده انبه شما می توانید به یک گیاه انبه خانگی زیبا و مقاوم دست یابید، درختان انبه عمری طولانی دارند، میوه های انبه در دمای 22-18 می توانند به طور کامل برسند.
خواص انبه

خواص بی نظیر انبه برای سلامتی، پوست و مو و بارداری

زمان مطالعه : 8 دقیقه
انبه میوه ی آبدار و خوش مزه دارای ویتامین، مواد معدنی زیاداست که به پادشاه میوه ها شهرت دارد و خواص بی نظیری برای سلامتی، پوست و مو و بارداری دارد.
انبه

میوه انبه بمب ویتامین ها را در خود دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انبه میوه ای خاص و با طعمی متفاوت که چند سالی هست که وارد ایران شده است و خیلی ها دوستش دارند , این میوه بمب ویتامین است.
انبه

انبه و راه پیشگیری از 12 نوع بیماری خطرناک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انبه میوه خوش طعم وشیرینی است که در مناطق گرمسیر میروید.میزان بالای ویتامین AوC انبه به اضافه انواع کاروتنوئیدها سیستم ایمنی بدن شما را سالم و قوی نگه میدارد.