روز مادر

هدیه برای خانم ها
مردها حوصله زیادی برای خرید هدیه برای خانم ها ندارند به همین دلیل گاهی در انتخاب هدیه دچار اشتباهاتی میشوند که از نظر خانم ها غیرقابل بخشش است.
شعر درباره مادر

شعرهای عاشقانه در وصف مادر و حضرت زهرا (س)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز ولادت حضرت فاطمه (س)، روز مادر نامگذاری شد تا ارزش بالای این روز برای همگان مشخص شود پس با ارسال شعر های زیبا به مادران از آنها قدردانی کنید.
کاردستی روز مادر

ایده ی کاردستی و هدیه دست ساز روز مادر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای هدیه روز مادر حتما نیازی به هزینه های زیاد و کادوهای گران قیمت نیست شما می توانید با این ایده ها بهترین کاردستی و هدیه دست ساز را به مادرتان هدیه دهید.
کارت پستال روز مادر

کارت پستال زیبای روز مادری

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شما می توانید برای روز مادر حتی با یک جمله کوچک، روی کارتی کوچک و ارزان قیمتی مادرتان را خوشحال کنید. مهم به یاد بودن مادرتان است.
تولد حضرت زهرا و روز مادر

چرا تولد حضرت زهرا(س) روز مادر است ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تولد حضرت زهرا روز بیستم ماه جمادی الثانی می باشد که به دلیل ویژگی و مقام ایشان به عنوان همسر و مادری نمونه این روز، روز مادر نامگذاری شده است.
روز مادر ایران باستان

تاریخ و آیین روز مادر در ایران باستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز زن در ایران باستان، روز بسیار با ارزشی برای گرامیداشت جایگاه مادر و زن بوده است به طوری که در تقویم آریایی، جشن باشکوهی در این روز برگزار می شد.
شعر روز مادر

شعر زیبای مادر از شاعران برتر ایرانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز مادر، روز مهم ترین فرد زندگی هر شخصی است پس با اشعار زیبا و احساسی در این روز عزیز به مادران خود ابراز علاقه کنید و روز مادر را تبریک بگویید.
کیک روز مادر

کیک روز مادر با تم و تزیینات عشقولانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در روز مادر در کنار هدیه ای که به مادر می دهید می توانید کیک هایی با ایده ها و تم های خاص برای مادر سفارش دهید یا خودتان آن را تزیین کنید.
تبریک روز زن

پیام تبریک روز مادر به خواهر و خواهر زن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جملات و پیام های تبریک زیبا و مناسبی وجود دارد که برای تبریک روز زن به خواهر و خواهر زن می توانید از آن ها استفاده کنید.
روز زن

پیام های رومانتیک تبریک روز زن به همسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن بهانه ایست تا با تبریکی ساده و عاشقانه به همسرتان از زحمات و فداکاری های او قدردانی کنید.
هدیه قیمت مناسب برای مادر

کادوهای قیمت مناسب برای روز مادر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای خوشحال کردن مادر ها نیاز به خرید هدیه گرانقیمت نیست و می توانید با دیدن پیشنهادات خرید هدیه قیمت مناسب برای مادر بهترین هدیه را تهیه کنید.
روز جهانی مادر

روز جهانی مادر و زن در تقویم میلادی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تاریخ روز مادر و زن در کشورهای مختلف، متفاوت است اما تاریخ روز جهانی مادران دومین یکشنبه ی ماه می می باشد و روز جهانی زنان هم تاریخ دیگری دارد.
هدیه روز زن و مادر

پیشنهادی عالی برای کادوی روز زن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر نمی دانید برای روز زن و روز مادر برای همسر و مادرتان چه هدیه ای بخرید، می توانید از این پیشنهادات عالی بهترین ایده ها را بگیرید.
تبریک روز مادر به همسر

تبریکات عاشقانه انگلیسی روز مادر به همسرتان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آقایان برای قدردانی از زحماتی که همسرشان برای فرزندانشان کشیده است می توانند روز مادر را با این متن های زیبا و عاشقانه به همسرشان تبریک بگویند.
اس ام اس روز زن

پیامک های طنز و خنده دار روز زن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای خنداندن و خوشحال کردن مادر یا همسرتان، روز زن و روز مادر را با این پیامک های باحال و خنده دار به آن ها تبریک بگویید.
صفحه 1 از 3