روز مادر

مادر بازیگران

عاشقانه های بازیگران در روز زن و مادر + عکس

تاریخ انتشار : 24 دی 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
تبریک روز مادر و روز زن برای هر کسی به شیوه ی خودش انجام می شود؛ گاهی غمگین و گاهی شاد اما در نهایت تقدیم به زیباترین موجود عالم. در ادامه چند استوری تبریک روز مادر و روز زن در پیج بازیگران را مشاهده کنید.
هدیه قیمت مناسب برای مادر

کادوی ارزون و قیمت مناسب برای روز مادر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای خوشحال کردن مادر ها نیاز به خرید هدیه گرانقیمت نیست و می توانید با دیدن پیشنهادات خرید هدیه قیمت مناسب برای مادر بهترین هدیه را تهیه کنید.
مراسم روز مادر

مراسم روز مادر کشورهای دیگه چجوریه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز مادر از جمله روزهای مناسبتی است که در تمام کشورهای دنیا در روزهای مختلفی از سال جشن گرفته می شود که برخی از این جشن ها بسیار جالب و عجیب هستند.
روز مادر

زیباترین جملات دنیا برای تبریک روز مادر

تاریخ انتشار : 20 دی 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تبریک و تشکر از زحمات مادران میتوانید روز مادر را به آنها با فرستادن پیامی زیبا تبریک بگویید و قلب مادرتان را برای لحظه ای شاد کنید.
تاریخ روز مادر

روز مادر و روز زن امسال چندم و چند شنبه است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در ایران به عنوان روز مادر و روز زن نامگذاری شده و همه ساله مردم در این روز مقام شامخ مادر و زن را گرامی میدارند.
تاریخچه روز مادر

روز مادر تو کشورهای دیگه، چندمه؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در تمام کشورهای دنیا روزی به عنوان روز مادر تعیین شده است. تاریخچه، دلیل و تاریخ روز زن و روز مادر در کشورهای مختلف جهان متفاوت می باشد.
هدیه برای خانم ها

هدایایی که بهتره برای خانم ها نخرید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مردها حوصله زیادی برای خرید هدیه برای خانم ها ندارند به همین دلیل گاهی در انتخاب هدیه دچار اشتباهاتی میشوند که از نظر خانم ها غیرقابل بخشش است.
امیر جعفری و مادرش

پیام های تبریک روز مادر در اینستاگرام هنرمندان

تاریخ انتشار : 4 بهمن 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
بازیگران و چهره های مشهور ایرانی ، پست های زیبایی را به مناسبت روز زن و تبریک روز مادر در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند.
روز مادر

شعرهای زیبا و احساسی روز مادر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر به دنبال تبریک با احساس و خاص برای روز مادر و روز زن هستید با این جملات ناب و شعرهای زیبا و احساسی این روز خجسته را به آن ها تبریک بگویید.
شعر درباره مادر

شعرهای عاشقانه در وصف مادر و حضرت زهرا (س)

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روز ولادت حضرت فاطمه (س)، روز مادر نامگذاری شد تا ارزش بالای این روز برای همگان مشخص شود پس با ارسال شعر های زیبا به مادران از آنها قدردانی کنید.
روز زن

پیام های رومانتیک تبریک روز زن به همسر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن بهانه ایست تا با تبریکی ساده و عاشقانه به همسرتان از زحمات و فداکاری های او قدردانی کنید.
کاردستی روز مادر

ایده ی کاردستی و هدیه دست ساز روز مادر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای هدیه روز مادر حتما نیازی به هزینه های زیاد و کادوهای گران قیمت نیست شما می توانید با این ایده ها بهترین کاردستی و هدیه دست ساز را به مادرتان هدیه دهید.
کارت پستال روز مادر

کارت پستال زیبای روز مادری

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شما می توانید برای روز مادر حتی با یک جمله کوچک، روی کارتی کوچک و ارزان قیمتی مادرتان را خوشحال کنید. مهم به یاد بودن مادرتان است.
تولد حضرت زهرا و روز مادر

چرا تولد حضرت زهرا(س) روز مادر است ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تولد حضرت زهرا روز بیستم ماه جمادی الثانی می باشد که به دلیل ویژگی و مقام ایشان به عنوان همسر و مادری نمونه این روز، روز مادر نامگذاری شده است.
روز مادر ایران باستان

تاریخ و آیین روز مادر در ایران باستان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز زن در ایران باستان، روز بسیار با ارزشی برای گرامیداشت جایگاه مادر و زن بوده است به طوری که در تقویم آریایی، جشن باشکوهی در این روز برگزار می شد.
صفحه 1 از 4