سینه زن

استروژن بالا
استروژن یکی از هورمون های جنسی زنانه است که بالا رفتن سطح این هورمون در بدن زنان علائم و عوارض جسمی و روانی برای آن ها ایجاد می کند.
ورزش برای رفع افتادگي سينه ها

ورزش و ترکیب گیاهی درمان شلی و افتادگی سینه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افتادگی سینه ها یکی از مشکلات رایج بین خانم ها است که میتوان بدون جراحی و با ورزش های مناسب و درمان های خانگی آن را برطرف کرد.
برفک نوک سينه

علایم و خطرات برفک نوک سینه در شیردهی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برفک نوک سینه مشکلی است که برای اغلب مادران شیرده به وجود می آید سپس به دهان کودک منتقل می شود که برای درمان این عفونت قارچی باید از آنتی بیوتیک استفاده کرد.
کیست سینه

کدام کیست سینه یعنی سرطان ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کیست سینه دارید ولی نمی دانید که این کیست خطرناک است و یا یک کیست ارثی و بدون خطر است. خودتان معاینه کنید و با دانستن نشانه های انواع کیست های سینه زنان تصمیم بگیرید.
بزرگ شدن سینه

برای بزرگ شدن سایز سینه چی بخوریم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بزرگ شدن سینه رابطه مستقیمی با تغذیه دارد اگر به دنبال این هستید که سینه بزرگتری داشته باشید غذاهای محرک رشد بافت سینه میل کنید.
سينه زنان

وقتی سایز و رنگ سینه زنان خبر از بیماری میدهد!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
حساسیت نقش سینه زنان در سلامتی غیرقابل انکار است ، زمانی که تغییری در این عضو مهم ایجاد می شود چه باید کرد یا بهتر است بگوییم کدام موارد خطرناک و کدام یک بی خطر هستند؟
علائم سرطان سینه

علائم و راههای تشخیص “سرطان سینه”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در ادامه این مطلب از سایت نمناک شما می توانید تمامی علائم و راه های درمان سرطان سینه را مشاهده نمایید.
شیر بدون بارداری

ترشح شیر بدون بارداری چه زمانی نگران کننده است ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ترشح شیر بدون بارداری ممکن است در افراد مجرد و حتی کودکان نیز رخ دهد و برای جلوگیری از آن لباس های محرک سینه نپوشید و استرس هایتان را دور بریزید.
ماستالژی

ماستالژی چیست و این درد سینه زنان چه زمانی خطرناک است؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
ماستالژی یا درد سینه به علت بزرگی سینه یا عفونت و استرس اتفاق می افتد اگر به همراه درد، احساس خستگی و تهوع و یا تب داشتید حتما به پزشک مراجعه کنید.
درمان کیست سینه

کیست سینه چه علائمی دارد و چطور طبیعی درمان می شود؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کیست سینه زنان به دلیل رشدبیش از حد غدد بوجود می آید و بیضی و گرد هستند که حرکت می کنند و انتخاب یک سوتین مناسب به درمان آن بسیار کمک کننده است.
عوارض جراحی ليفت سينه

جراحی لیفت و بالا کشیدن سینه و عوارض آن + تصاویر

زمان مطالعه : 10 دقیقه
جراحی لیفت سینه یکی از عمل های زیبایی است که برای بالا کشیدن سینه ها انجام میشود که در نتیجه شیردهی و یا کشیدگی دچار افتادگی شده اند.
علت بزرگی سینه زنان

علت بزرگی سینه زنان و درمان آن با طب سنتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بزرگی سینه زنان یکی از مشکلات عمده خانم ها است که به دلایل مختلفی مانند بارداری و شیردهی بوجود می آید که میتوان با طب سنتی و ورزش کردن آن را درمان کرد.
سرطان سینه

آنچه باید خانم ها در مورد سرطان سینه بدانند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هر چقدر سرطان سینه زودتر تشخیص داده شود، درمان آن آسان تر و موفقیت آمیز تر است. به همین دلیل لازم است بانوان جهت حفظ سلامت خود، حقایقی را در مورد این بیماری بدانند.
تغییرات سینه

تغییرات سینه که با تغییر سن بروز می کنند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تغییرات سینه از افتادگی پوست تا تورم هایی که بر اساس افزایش سن ایجاد می شود اغلب ناشی از همین تغییر سن است که در مواردی نگران کننده نیستند.
فرم سينه زنان

بالا کشیدن و زیبایی فرم سینه زنان در چند هفته + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فرم سینه زنان به دلایل مختلف می تواند زیبایی خاص را نداشته باشد ، برای بزرگ شدن سایز و رفع افتادگی و سایر موادر این چنینی بهتر است خانم ها به سراغ راه و روش های اصولی و موثر بروند.
صفحه 1 از 3