سینه زن

استروژن بالا
استروژن یکی از هورمون های جنسی زنانه است که بالا رفتن سطح این هورمون در بدن زنان علائم و عوارض جسمی و روانی برای آن ها ایجاد می کند.
درمان افتادگی سینه

درمان جدید و سریع افتادگی سینه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها با افزایش سن یا بعد از بارداری و شیردهی دچار افتادگی و شل شدن سینه می شوند اما روش های جدیدی وجود دارد که می توانند به راحتی این مشکل را برطرف کنند.
ماموپلاستی

ماموپلاستی چیست و برای کدام خانم ها ممنوع ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
به عمل جراحی کوچک کردن سینه ها که با برداشتن چربی های اضافی انجام می شود ، ماموپلاستی گفته می شود.این عمل زیبایی با توجه به فرم بدن هر فرد انجام می شود.
بارداری و پروتز سینه

شرایط بارداری بعد از پروتز سینه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم هایی که عمل جراحی پروتز سینه انجام دادند و قصد بارداری دارند باید بدانند آسیب رسیدن به سینه در بارداری یا شیردهی به نوع برش و روش قرارگیری پروتز بستگی دارد.
سایز سینه و یوگا

آموزش افزایش سایز سینه با یوگا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش های زیادی برای افزایش سایز سینه وجود دارد اما بهترین روشی که طبیعی و بدون آسیب است، انجام چند حرکت یوگا می باشد.
ورزش برای رفع افتادگي سينه ها

ورزش و ترکیب گیاهی درمان شلی و افتادگی سینه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افتادگی سینه ها یکی از مشکلات رایج بین خانم ها است که میتوان بدون جراحی و با ورزش های مناسب و درمان های خانگی آن را برطرف کرد.
عمل زیبایی سینه

درد بعد جراحی زیبایی سینه از چیست ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درد، بعد از هر عملی وجود دارد که عمل زیبایی سینه مستثنی از این درد نیست ولی نکته مهمی که شما باید به آن توجه کنید علت این درد ها بعد از عمل است.
برفک نوک سينه

علایم و خطرات برفک نوک سینه در شیردهی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برفک نوک سینه مشکلی است که برای اغلب مادران شیرده به وجود می آید سپس به دهان کودک منتقل می شود که برای درمان این عفونت قارچی باید از آنتی بیوتیک استفاده کرد.
کیست سینه

کدام کیست سینه یعنی سرطان ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کیست سینه دارید ولی نمی دانید که این کیست خطرناک است و یا یک کیست ارثی و بدون خطر است. خودتان معاینه کنید و با دانستن نشانه های انواع کیست های سینه زنان تصمیم بگیرید.
بزرگ شدن سینه

برای بزرگ شدن سایز سینه چی بخوریم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بزرگ شدن سینه رابطه مستقیمی با تغذیه دارد اگر به دنبال این هستید که سینه بزرگتری داشته باشید غذاهای محرک رشد بافت سینه میل کنید.
سينه زنان

وقتی سایز و رنگ سینه زنان خبر از بیماری میدهد!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
حساسیت نقش سینه زنان در سلامتی غیرقابل انکار است ، زمانی که تغییری در این عضو مهم ایجاد می شود چه باید کرد یا بهتر است بگوییم کدام موارد خطرناک و کدام یک بی خطر هستند؟
علائم سرطان سینه

علائم و راههای تشخیص “سرطان سینه”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرطان سینه یکی از مشکلات رایج در خانم ها می باشد که در طی علائمی می تواند در بدن شکل گیرد و با مشاهده این علائم، باید مراحل درمان آغاز شوند.
شیر بدون بارداری

ترشح شیر بدون بارداری چه زمانی نگران کننده است ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ترشح شیر بدون بارداری ممکن است در افراد مجرد و حتی کودکان نیز رخ دهد و برای جلوگیری از آن لباس های محرک سینه نپوشید و استرس هایتان را دور بریزید.
ماستالژی

ماستالژی چیست و این درد سینه زنان چه زمانی خطرناک است؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
ماستالژی یا درد سینه به علت بزرگی سینه یا عفونت و استرس اتفاق می افتد اگر به همراه درد، احساس خستگی و تهوع و یا تب داشتید حتما به پزشک مراجعه کنید.
درمان کیست سینه

کیست سینه چه علائمی دارد و چطور طبیعی درمان می شود؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کیست سینه یک بیماری خوش خیم است که مانندانگور و یا یک بالون پر آب در سینه است. روش های متفاوتی برای درمان وجود دارد که در برخی موارد برای درمان نیاز به جراحی است.
صفحه 1 از 3