آشنایی دختر و پسر

دوستی های قبل از ازدواج
دوستی های قبل از ازدواج آسیب ها و پیامدهای بسیار زیادی بر زندگی آینده هر دو طرف دارد و این مشکلات همچنین در دوستی هایی که به ازدواج ختم می شوند هم به وجود می آید.
رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج

رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج خوب یا بد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه در جامعه رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج افزایش یافته و تبدیل به یکی معضلات اجتماعی شده است برای جلوگیری از این مشکل ابتدا باید به کشف علت برقراری ارتباط دختر و پسر پرداخت.
رابطه دوستی و ازدواج

این مدل رابطه ها به ازدواج ختم میشوند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رابطه دوستی که منجر به ازدوج شود اغلب بسیار کم هستند و اکثر دختران به دنبال مردانی هستند که رابطه دوستی شان را به ازدواج ختم کنند.
دوستی دختر و پسر

خطاهای والدین و دوستی نامناسب دختر و پسر

زمان مطالعه : 10 دقیقه
دوستی های نادرست و مشکل ساز دختران و پسران گاها اتفاقات بدی را به بار آورده است. والدین و نحوه رفتار آن ها با فرزندان در شکل گیری این روابط نقش مهمی دارند.
دوستی در اینترنت

مزایا و معایب جدی دوستی در فضای مجازی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
امروزه دوستی و آشنایی در انواع شبکه های اجتماعی افزایش یافته است اما باید بدانید این دوستی ها معایبی دارند که در زندگی شما تاثیر گذار است.
دوستی با جنس مخالف

دلیل و ریشه ی دوستی جوانان با جنس مخالف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب جوانان علت دوستی با جنس مخالف را آشنایی بیشتر برای ازدواج می دانند اما درصد بسیار کمی به ازدواج ختم می شوند و معموالا عاقبت خوشی ندارند.
دوستی های خیابانی

دخترانی که قربانی پیشنهادی دروغین می شوند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه یکی از معضلات اجتماعی که عواقب جبران ناپذیری دارد دوستی های خیابانی می باشد که در این دوستی ها دختران به دلیل سادگی فریب پیشنهادات دروغین پسران را می خورند.
دوستی دختر و پسر

نکته مهم در مورد دوستی دختر و پسر ؛ به این مردان اعتماد نکنید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در دوستی دختر و پسر بسیاری از دختران به وعده های دروغین پسرها اعتماد می کنند و به ازواج با آن فرد امیدوار هستند اما باید قبل از هر آسیبی افراد غیر قابل اعتماد را بشناسند و فریب حرف هایشان را نخورند.
مشکلات دوستی دختر و پسر

بررسی روابط دوستی دختر و پسر از نظر روانشناسی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دوستی دختر و پسر هایی که هدف های غیر از ازدواج دارند پایدار نیستند و فقط باعث وابستگی و ایجاد مشکلات در زندگی هر دو طرف می شود.
دوستی قبل ازدواج

دوستی قبل از ازدواج با خواستگار خوب یا ید؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تعدادی از افراد قبل از ازدواج برای آشنایی اقدام به دوستی با جنس مخالف میکنند, اگر خواستگارمان پیشنهاد دوستی قبل از ازدواج داد قبول کنیم؟
ازدواج

رابطه عاطفی عمیق قبل ازدواج

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روابط عاطفی پیش از ازدواج و بدون اطلاع خانواده ها می تواند باعث بروز مشکلاتی برای آنها شود. و خطرات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.
رابطه بین دختر و پسر

آیا رابطه بین دختر و پسر اشکال دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اسلام رابطه بین دختر و پسر نمی گوید پسر و دختر نباید به هم علاقه داشته باشند، بلکه می خواهد این علاقه در چارچوب و هدفمند باشد.اسلام نه غریزه جنسی را سرکوب می کند و نه اجازه بی بندباری را به هرکس می دهد.
دوستی های نافرجام

عاقبت دوستی های نافرجام و راه حل مشکل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دوستی نافرجام و ازدواج های امروزی، فرد محور تر است. این آشنایی برای عده ای جدی است و برای عده ای بیشتر فرم دوستی های گذرا را دارد که شاید به ازدواج ختم شود و شاید هم نه!
رابطه با جنس مخالف

حواستان به خط قرمز رابطه با جنس مخالف باشد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رابطه با جنس مخالف قبل از ازدواج مشکلات زیادی را در زندگی افراد به وجود می آورد اما خط قرمزهایی وجود دارد که می توان با رعایت آن ها از آسیب ها و روابط ناسالم جلوگیری کرد.
رابطه پنهانی

جایی برای رابطه پنهانی!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رابطه ها و قرارهای پنهانی , مکانی برای دوست یابی و روابط نادرست و در نتیجه ازدواج ها و طلاق ها. تمام اینها را می بینیم که در گوشه کنار شهر جوانان را به سوی روابط نادرست می کشانند و رفتارهای نادرست را شایع می کنند.