کاشت مژه

اکستنشن مژه
تقریبا تمام خانم ها دوست دارند مژه هایی بلند داشته باشند و برای اینکه به اندازه مژه دلخواه خود برسند،راه های متفاوتی را مانند اکستنشن مژه امتحان میکنند.
زیبایی چشم

خطر روش تازه مٌد شده زیبایی چشم در آرایشگاهها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روش های مختلفی برای آرایش و زیبای چشم ها در آرایشگاه ها ارائه میشود اما روشی جدید مد شده است که بسیاری از خانم ها بدون اطلاع از خطرات آن، حاضر به انجامش هستند.
کاشت مژه والیوم

کاشت مژه والیوم خوبه یا کلاسیک؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از روش های زیبایی در این روزها، اکستنشن مژه می باشد که انواع و روش های مختلفی دارد و با توجه به سلیقه هر فردی انجام می شود.
کاشت و اکستنشن مژه

کاشت و اکستنشن مژه چه فرقی با هم دارند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت و اکستنشن مژه روشی برای داشتن مژه های بلند و پرپشت می باشد اما این دو روش تفاوت هایی دارند که باید قبل از انجام بدانید.
ریمل اکستنشن مژه

بهترین ریمل واسه مژه های کاشت و اکستنشن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ریمل زدن یا نزدن به اکستنشن مژه بحثی است که بین مشتری و آرایشگران وجود دارد اما اگر بهترین ریمل برای اکستنشن را بشناسید دیگر نگران مژه هایتان نخواهید بود.
ریزش اکستنشن مژه

اشتباهی که باعث ریزش اکستنشن مژه میشه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاشت مژه راهی برای بلندتر کردن مژه ها است اما ریزش آن بزرگترین مشکل خانم ها با مژه کارهاست، در صورتی که نمیدانند برخی اشتباهات باعث ریزش اکستنشن مژه میشود.
کاشت مژه

خطرات کاشت مژه چقدر جدی است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از خانم های جوان برای زیباتر به نظر رسیدن چشم هایشان به کاشت مژه های مصنوعی رو آورده اند، در حالی که پزشکان هشدار می دهند که این کار عواقب بسیار خطرناکی در پی دارد.
جدا کردن اکستنشن مژه

اکستنشن مژه را با این روش به راحتی جدا کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه خانم های زیادی برای زیبایی چشم هایشان طرفدار کاشت یا اکستنشن مژه هستند اما این کار عوارض زیادی دارد که پس از بروز آن ها باید اکستنشن مژه را جدا کنید.
اشتباه کاشت مژه

مصیبت عجیب کاشت مژه برای دختر زیبا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاشت و اکستشن مژه که امروزه بسیار افزایش یافته ممکن است برایتان دردسر ساز باشد مانند دختر جوان و زیبایی که کاشت مژه بلای جانش شد.
کاشت مژه

آموزش نحوه کاشت مژه کلاسیک و مراقبت های قبل و بعد از کاشت مژه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاشت مژه کلاسیک بدین شکل انجام می شود که مژه کار از مژه مصنوعیِ تَک تار برای کاشت مژه استفاده می کند. یعنی هر تار مژۀ مصنوعی را به یک تار از مژۀ طبیعی می چسباند. این روش به افرادی پیشنهاد می شود که مژه های متوسط دارند و با انجام این کار به حجم طبیعی مژه هایشان می افزایند.
کاشت ناخن و مژه

حکم کاشت ناخن و مژه از دیدگاه اسلام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها در دنیای مد کاشتن ناخن و اکسنشن مژه در بین خانم ها بسیار رواج پیدا کرده که در ادامه احکام مراجع تقلید را در رابطه با این موضوع می خوانید.
روش تقویت گیاهی مژه

داروی گیاهی پرشدن و تقویت کننده مژه بسازید + دستور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زیبایی چشم ها با داشتن مژه های بلند و پرپشت چند برابر می شود شما می توانید با ساخت چند محلول تقویت کننده گیاهی بدون ضرر ، مژه و ابروهای زیبا و بلند داشته باشید.
انواع کاشت مژه

راز کاشت مژه طبیعی و اکستشن مصنوعی فوق العاده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کاشت مژه به دو صورت دائمی و موقت انجام می شود اگر به سلامت چشم و زیباییتان اهمیت می دهید این عمل را تحت نظر پزشک حاذق انجام دهید.
مژه ها

عواملی که سلامت مژه ها را به خطر می اندازند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عوامل متعددی باعث آسیب پذیر شدن مژه ها و توقف رشد آنها می شود که از جمله می توان به مشکلات داخلی بدن و عادت های غلط استفاده مداوم از لوازم آرایش اشاره کرد.
پیوند مژه دائم

هر آنچه که از پیوند مژه دائم باید بدانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شما هم جز کسانی هستید که مژه کوتاه و کم پشت دارید در این جا می خواهیم درباره این که پیوند مژه دائم چیست ؟ و در چه مواقع می توانید مژه خود را پیوند بزنید اطلاعاتی در اختیارتان بگذاریم .