کاشت مژه والیوم
یکی از روش های زیبایی در این روزها، اکستنشن مژه می باشد که انواع و روش های مختلفی دارد و با توجه به سلیقه هر فردی انجام می شود.

آشنایی با انواع کاشت یا همان اکستنشن مژه

این روز ها اکثر خانم ها به دنبال روش هایی هستند که دیگر کم تر زمان خود را صرف آرایش کردن کنند. یکی از قسمت های مهم صورت که زیبایی شما را به شدت افزایش می دهند، مژه ها هستند. از آن جایی که خانم ها دیگر از ریمل زدن خسته شده اند یا از این که باعث ریختن مژه هایشان می شود، کلافه شده اند در نتیجه به دنبال روش های دیگری هستند که نیاز به استفاده روزانه از ریمل نداشته باشند برای همین به اکستنشن مژه روی می آورند که به شدت در زیبایی موثر است . در این قسمت از نمناک با انواع آن و تفاوت های هر کدام با دیگری آشنا خواهید شد.

انواع کاشت مژه

ابزار اکستنشن مژه

اکستنشن مژه نیاز به وسایل و ابزار مخصوصی دارد که عبارتند از:

 • چسب کاشت مژه
 • چسب کاغذی باریک برای نگه داشتن پلک زیر چشم
 • باد بزن
 • پماد برای تمیز کردن مژه
 • بلند کننده مژه
 • سنگ یشم
 • براش دوکاره
 • براش زاویه دار
 • فرکننده حرارتی مژه
 • فرچه های ریمل
 • موچین مخصوص مژه
 • پدهای پاک کننده مخصوص سنگ یشم
 • پدهای چشم بدون لینت
 • براش های ریز مخصوص مژه

ابزار اکستنشن مژه

انواع اکستنشن مژه

اکستنشن مژه انواع و روش های مختلفی دارد که در این قسمت با آن ها آشنا خواهید شد:

کاشت یا همان اکستنشن مژه والیوم (سه بعدی)

افرادی که مژه های شان به شدت کم پشت است و به دنبال روشی برای افزایش حجم زیاد مژه ها هستند، باید از اکستنشن مژه سه بعدی یا والیوم استفاده کنند. در اکستنشن مژه والیوم، روشی به نام فن سازی وجود دارد. در فن سازی چند تار مژه شما را در نظر می گیرند. انتهای این تار های مژه را از طریق چسب به یکدیگر وصل می کنند.

سپس در محل اتصال مژه ها به یکدیگر، یا همان فن های مژه، یک تار مژه طبیعی قرار می گیرد بنابراین این گونه حجم مژه ها ضخیم تر و پرپشت تر به نظر می رسد. انگار که به یکباره مژه های شما چند برابر شده اند.

در این روش به دلیل این که تارهای نازک استفاده می شود و سنگینی روی مژه های اصلی فرد وارد نخواهد شد، در نتیجه معمولا نگرانی برای آسیب دیدگی مژه طبیعی وجود ندارد.

به زبان ساده تر، در اکستنشن مژه والیوم، سه تار موی ابریشمی را به هر تار موی طبیعی می چسبانند که از اکستنشن کلاسیک هم سبک تر است.

کاشت مژه والیوم

کاشت مژه و اکستنشن مگا والیوم

اکستنشن والیوم شبیه به اکستنشن مگاوالیوم است اما مگاوالیوم حجم و پرپشتی بیشتری دارد و شما می توانید با انجام آن ، مژه هایی به شدت پر پشت اما در عین حال طبیعی و جذاب داشته باشید.

در روش مگاوالیوم، تعداد بیشتری از تارها را روی مژه استفاده می کنند. ممکن است 18 عدد تار هم روی مژه ها قرار بگیرد اما حجم این مژه ها به طور کل سبک هستند و جسم سنگینی روی مژه های اصلی احساس نمی شود و آسیب آن بسیار کم خواهد بود اما ظاهر کاملا پر حجم است.

کاشت مژه و اکستنشن کلاسیک

در اکستنشن مژه کلاسیک، به هر مژه شما، یک تار نیز اکستنشن می کنند. این نوع اکستنشن به شدت طبیعی به نظر می رسد.

کاشت مژه کلاسیک

اکستنشن و کاشت مژه نامرئی

اکستنشن مژه نامرئی به جای این که از بالای پلک انجام شود، از زیر پلک انجام می شود. هر بار هم که فرد ترمیم مژه انجام می دهد، مژه های قبلی کاملاً رشد می کنند و اغلب آسیب زننده نیستند.

کاشت مژه و اکستنشن ابریشمی

در روش اکستنشن ابریشمی، جنس مژه هایی که برای اکستنشن استفاده می شود از جنس ابریشم است. ابریشم نسبت به بقیه مژه های مصنوعی، براق تر و ظریف تر است و آسیب کم تری هم وارد خواهد کرد، زیرا مژه های مصنوعی خود به خود بعد از مدتی جدا می شوند.

کاشت مژه و اکستنشن اسپایکی

اکستنشن اسپایکی ترکیبی از اکستنشن کلاسیک، والیوم و مگاوالیوم است. در اکستنشن اسپایکی، مژه های مصنوعی و سبک را روی مژه های اصلی قرار می دهند که آسیبی وارد نمی کند. انحنای مژه ها به حالت چشم بستگی دارد که حتی می تواند عیوب چشم را هم بپوشاند.

فرق کاشت مژه والیوم، مگا والیوم و کلاسیک

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
برچسب : کاشت مژه
وبگردی