امام زمان

امام زمان در عرفه
در روزهایی که حاجیان در صحرای عرفات به سر می برند امام زمان (عج) کجاست؟ امام زمان روز عرفه در کدام قسمت از این مکان مقدس دعای عرفه را زمزمه می کند؟ آیا مردم او را می بینند؟
ظهور امام زمان

امام زمان(عج) روز عاشورا ظهور می کنند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احادیث و روایات زیادی از ائمه معصوم در مورد ظهور امام زمان وجود دارد که در بسیاری از آن ها عاشورا روز ظهور امام زمان معرفی شده است.
بعد از ظهور

اتفاقاتی که بعد از ظهور امام زمان خواهد افتاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آیا می دانید بعد از ظهور حضرت مهدی (عج) چه اتفاقاتی رخ می دهد ؟ در قرآن و روایات ائمه از رخدادهای پیش بینی شده و چگونگی حکومت امام زمان (عج) تا شهادت ایشان گفته شده است.
امام زمان

وعده خداوند در قرآن درباره ظهور امام زمان (عج)

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خداوند در قرآن آیه هایی را درباره ظهور امام زمان (عج) آورده است و درباره حکومت او بر زمین سخن گفته است که این آیات را در این مطلب می خوانید.
امام زمان

از کجا بدانیم که امام زمان (عج) وجود دارد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمین هیچ گاه خالی از امام زمان نمی ماند و اگر تنها دو نفر در جهان وجود داشته باشند یکی از آن دو امام خواهد بود و آخرین کسی که از دنیا میرود امام است.
امام زمان

محل زندگی امام زمان در دوران غیبت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
موضوع محل اقامت و سکوت امام مهدی (ع) در زمان غیبت از جمله موضوع هایی است که ذهن بسیاری از مردم را به خود مشغول داشته است, محل زندگی امام زمان در دوران غیبت کجاست؟
امام زمان

آیا امام زمان به فارسی مسلط نیست ؟

تاریخ انتشار : 23 اسفند 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
پاسخ به شایعه ای که این روزها در فضای مجازی منتشر شده است در رابطه به مسلط نبودن امام زمان به زبان فارسی را در این مطلب بخوانید.
مولودی نیمه شعبان

مولودی نیمه شعبان و ولادت امام زمان(ع) + دانلود

زمان مطالعه : 1 دقیقه
گلچین مولودی خوانی نیمه شعبان با نوای دلنشین مداحان اهل بیت مهدی میرداماد، عبدالرضا هلالی، محمود کریمی، حسین سازور، محمدرضا طاهری، حسین طاهری و جواد مقدم را در نمناک دانلود کنید.
حضرت مهدی

سیمای ظاهری حضرت مهدی (عج)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در احادیث و روایات از خصوصیات چهره ی حضرت مهدی نقل شده است که مسن است اما جوان جلوه میکند و...
دعای امام زمان

دعای امام زمان در حق مردم + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دعای امام زمان در حق مردم این بود که خدایاشیعیان را حفظ کن و انها را از آتش جهنم نجات بده و آنها را با دشمنان ما در یکخط قرار مده ایشان هم برای زندگان و هم برای مردگان دعا میکردند
ظهور امام زمان

نوروز روز ظهور امام زمان (عج) است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امام صادق(ع) در رابطه با عید بزرگ ایرانیان، نوروز روایتی را دارند که خواندن آن در آستانه تحویل سال نو خالی از لطف نیست در حقیقت نوروز همان روز ظهور امام زمان (عج) است.
ازدواج امام زمان

آیا امام زمان (عج) ازدواج کرده است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اختلاف نظرهای بسیار در باره ازدواج امام زمان (عج) وجود دارد که برخی حضرت مهدی موعود را دارای همسر و فرزند می دانند و عده ای دیگر آن را تکذیب می کنند.
امام زمان

چهره امام زمان (عج) به چه شکل است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امام زمان (عج) روحی فدا را طاووس اهل بهشت می خوانند. در برخی از کتب اسلامی توصیفاتی در رابطه با چهره و صورت مبارک آن حضرت بیان شده است.
طول عمر امام زمان (عج)

دلیل اثبات طول عمر امام زمان (عج)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
طول عمر امام زمان (عج) در حقیقت یکی از همان "کن فیکون " هایی است که خداوند عزوجل در قرآن فرموده است. راز این طول عمر از 4 منظرثابت می شود به نوعی که حتی علمای ادیان دیگر هم وارد بحث می شوند.