نان و خمیر

چسبیدن خمیر نان به دست
چسبیدن خمیر نان به دست یک علت دارد و آن هم کم بودن میزان آرد است در این واقع خمیر را بپوشانید و در یخچال بگذارید تا چسبندگی برطرف شود.
عوارض زیاد نان خوردن

اگه زیاد نون میخوری، همین الان بخون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نان یکی از مهمترین مواد غذایی در سبد تغذیه ای خانواده ها است و به دلیل قابل دسترس بودن بیشترین استفاده را دارد .آیا شما در مصرف نان زیاد روی میکنید؟
خشک شدن خمیر پیتزا

دلیل خشک شدن خمیر پیتزا خونگی و راه حلش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیتزا یکی از محبوب ترین نوع غذاهای فست فودی است. اگر میخواهید این غذا را در خانه درست کنید باید نکاتی را هنگام تهیه خمیر رعایت کنید تا نان پیتزای شما خشک نشود.
پف خمیر پیتزا

خمیر پیتزات پف نمیکنه، فقط به این دلیل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیتزا یکی از غذاهای بسیار خوشمزه و محبوب است که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد، به شرط آنکه نکاتی را در هنگام درست کردن خمیرش رعایت کنید.
نان کندویی

طرز تهیه نان کندویی؛ کافیه یبار امتحان کنی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نان کندو یا نان زنبور عسل در واقع یک نان عربی است که طعم فوق‌العاده ای دارد، این نان طرز پخت بسیار آسانی دارد که ما برای شما دستور آن را آماده کرده ایم.
نان ترکی پیده

طرز تهیه نان ترکی پیده (Pide) در 20 دقیقه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پخت نان ترکی پیده در 20 دقیقه انجام می شود اما باید خمیر را از 2 ساعت قبل آماده کرده باشید. این نان تقریبا شبیه نان بربری است که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد.
خمیر سمبوسه

طرز تهیه خمیر سمبوسه جنوبی خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای درست کردن بعضی از سمبوسه ها نیاز به تهیه خمیر دارید، شما میتوانید به راحتی این خمیر را در منزل درست کنید و از طعم سمبوسه خانگی لذت ببرید.
نان ساجی

طرز تهیه نان ساجی یا نان تابه ای خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در بیشتر منطقه های روستایی نان روزانه را خودشان در خانه تهیه می کنند، نان ساج یک نان خوشمزه روستایی است که طرز تهیه بسیار آسانی دارد و بسیار خوشمزه است.
نان حزقیال

نان حزقیال چیه که میگن بهترین نون دنیاست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نان یک بخش مهم در منابع غذایی به شمار می رود، و شما میتوانید این بخش از رژیمتان را با نان های مقوی مثل نان حزقیان پر کنید زیرا این نان فواید بی شماری دارد.
کرپ خانگی

طرز تهیه خمیر کرپ خوشمزه و آسون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر بخواهیم به زبان ساده کرپ را معنا کنیم میتوانیم بگوییم یک نان نازک فرانسوی بسیار ساده و لذیذ است، که انواع مختلفی دارد و در وعده های متفاوت سرو می شود.
نان حزقیال

دستور پخت نان حزقیال خانگی؛ لطیف و خوشمزه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر میخواهید در رژیم غذاییتان نان داشته باشید ولی چاق نشوید میتوانید از نان حزقیال استفاده کنید، این نان یک نان رژیمی سالم و بسیار خوشمزه است.
خمیر پیتزا ده دقیقه ای

طرز تهیه خمیر پیتزا ده دقیقه ای به سبک حرفه ای ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خمیر پیتزا ده دقیقه ای طرز تهیه بسیار آسانی دارد این خمیر پف مناسبی دارد که می توانید از آن در تهیه پیتزا انواع نان و تمامی غذا هایی که با خمیر تهیه می شود استفاده کنید.
نان شیر زعفرانی

دستور پخت عالی “نان شیر زعفرانی”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“نان شیر زعفرانی” یا نان شیرمال نوعی نان است که با شیر و تخم مرغ تهیه می شود و بسیار خوشمزه و پر طرفدار است.
نان تافتون

دستور پخت نان تافتون خانگی در فر و ماهیتابه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نان تافتون یکی از نان های خوشمزه می باشد که سریع و ساده تهیه می شود و اگر هوس نان داغ خانگی کرده اید حتما این نان خوشمزه را تهیه کنید.
نکات تهیه خمیر پیتزا

“نکات تهیه خمیر پیتزا” خانگی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانستن “نکات تهیه خمیر پیتزا” خانگی برای تهیه خمیر پیتزا بسیار ضروری می باشد پس با ما همراه باشید تا این نکات ساده و کاربردی را آموزش دهیم.
صفحه 1 از 7