حسادت

حسادت کودکان
گاهی اوقات بنابر برخی دلایل ممکن است فرزند شما نسبت به دوستان خود احساس حسادت داشته باشد. در این شرایط چگونه باید حسادت او به دوستانش را کنترل کرد؟
حسادت به همکار

چطور به همکارمان حسادت نکنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حسادت و رقابت در محیط کار یکی از معضلاتی است که در بیشتر محیط های کاری شاهد آن هستیم. اما راهکارهایی وجود دارد که به حس حسادت به همکارتان غلبه کنید.
حسادت بین فرزندان

والدینی که مقصر حسادت بین فرزندانشان هستند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حسادت در بین فرزندان ممکن است با رفتارهای نامناسب و اشتباهات والدین ایجاد می شود پس باید با طرز صحیح رفتار با فرزندان از بروز حسادت در آن ها جلوگیری کنید.
رفتار با جاری

رفتار خانم های با سیاست با جاری حسودشان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد فکر می کنند که روابط بین جاری مثل مادر شوهر نباید حسنه باشد در صورتی که این گونه نیست و شما با نوع رفتار مناسب می توانید روابطه دوستانه ای با جاری تان داشته باشید.
رفتار با همسر حسود

بهترین رفتار با همسر حسود و حساس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زندگی با فرد حساس کار آسانی نیست باید ابتدا با توجه به رفتارهای همسرتان تشخیص دهید که او حساس است یا حسود تا با راهکاری مناسب با این افراد درست برخورد کنید.
حسادت به دیگران

شما هم به موفقیت دیگران حسادت می کنید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید این احساس را تجربه کرده باشید که از موفقیت دیگران ناراحت می شوید و به موفقیت آن ها حسودی می کنید، علت این ناراحتی و حسادت به موفقیت دیگران چیست؟
علت حسادت

دلیل حسادت شما به همه چیز و همه کس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رشک و یا حسادت احساسی است که بسیاری از افراد به دلیل حس کمبود از خود بروز می دهند که در برخی موارد این حس به صورت بیمار گونه خود را نشان می دهد.
حسادت

غلبه بر حسادت در عرض 6 روز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انسان ها از ارتقای شغلی همکاران گرفته تا ماشین جدید همسایه و خیلی موارد دیگر احساس حسادت می کنند اما چه طور می توان حسادت را از خود دور کرد؟
حسودترین آدم ها

متولدین کدوم ماه حسودترن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حسادت یکی از احساساتی می باشد که در اکثر افراد نهادینه شده است. از این رو بر اساس بررسی های انجام شده، متولدین برخی ماه ها نسبت به بقیه، بیشتر حسود هستند.
کار عجیب زن

شکایت از زن همسایه بخاطر اندامش!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زنی که برای شکایت از همسایه اش به اداره ی پلیس مراجعه کرده بود، ماجرا را به گونه ای دیگر جلوه داد اما بررسی ها حقیقت خنده دار پنهان را خیلی زود روشن کرد.
داستان در مورد حسادت

داستانی زیبا و آموزنده درباره حسادت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
داستان های پندگیرانه زیادی برای کودکان وجود دارند که می توانند در شکلگیری شخصیت آنها موثر باشند و یکی از این داستان های جالب، در مورد حسادت می باشد که....
علت حسادت

علت حسادت عاشقانه مردان و روش درمان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
نوعی حسادت که در اکثر مردانه دیده میشود حسادت عاشقانه است, این نوع حسادت بیمارگونه بوده و به دلیل ترس از دست دادن همسر است.
حسادت بین فرزندان

چطور حسادت بین فرزندان را رفع کنیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پدر و مادرهای بسیاری هستند که کودکان حسود دارند و اگر این نوشتار را بخوانند چند راهکار ساده برای حل این مشکل یاد می گیرند.
زندگی زناشویی

پیامدهای حسادت در زندگی زناشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حسادت در زندگی زناشویی حالت هیجانی پیچیده ای است که خشم، درد، بی اعتمادی، غم و اندوه به همراه دارد و مشکلات زیادی را برای اکثر زوج ها ایجاد می کند.
حسادت

حسادت، زندگی مشترک تان را نابود می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حسادت به دلایل متفاوتی تحریک می شود گاهی انتظارات غیر معقول و ناممکن از یک رابطه باعث ایجاد حسادت می شود و ممکن است از همسرتان در رابطه انتظارات نامتعارف یا نامعقولی داشته باشید یا احساس مالکیت و سلطه به دیگری حسادت را در وجودتان برانگیزد.
صفحه 1 از 2