حسادت

حسادت به همکار

چطور به همکارمان حسادت نکنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حسادت و رقابت در محیط کار یکی از معضلاتی است که در بیشتر محیط های کاری شاهد آن هستیم. اما راهکارهایی وجود دارد که به حس حسادت به همکارتان غلبه کنید.
حسادت به دیگران

شما هم به موفقیت دیگران حسادت می کنید ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید این احساس را تجربه کرده باشید که از موفقیت دیگران ناراحت می شوید و به موفقیت آن ها حسودی می کنید، علت این ناراحتی و حسادت به موفقیت دیگران چیست؟
رفتار با همسر حسود

بهترین رفتار با همسر حسود و حساس

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زندگی با فرد حساس کار آسانی نیست باید ابتدا با توجه به رفتارهای همسرتان تشخیص دهید که او حساس است یا حسود تا با راهکاری مناسب با این افراد درست برخورد کنید.
حسادت بین فرزندان

وقتی خود والدین باعث حسادت بین فرزندانشان می شوند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
حسادت در بین فرزندان ممکن است با رفتارهای نامناسب و اشتباهات والدین مانند مقایسه کردن آن ها ایجاد می شود پس باید با طرز صحیح رفتار با فرزندان از بروز حسادت در آن ها جلوگیری کنید.
حسادت

غلبه بر حسادت در عرض 6 روز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انسان ها از ارتقای شغلی همکاران گرفته تا ماشین جدید همسایه و خیلی موارد دیگر احساس حسادت می کنند اما چه طور می توان حسادت را از خود دور کرد؟
علت حسادت

دلیل حسادت شما به همه چیز و همه کس

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رشک و یا حسادت احساسی است که بسیاری از افراد به دلیل حس کمبود از خود بروز می دهند که در برخی موارد این حس به صورت بیمار گونه خود را نشان می دهد.
رفتار با جاری

رفتار خانم های با سیاست با جاری حسودشان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد فکر می کنند که روابط بین جاری مثل مادر شوهر نباید حسنه باشد در صورتی که این گونه نیست و شما با نوع رفتار مناسب می توانید روابطه دوستانه ای با جاری تان داشته باشید.
حسادت کودکان

روش های مناسب برای کنترل حسادت کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حسادت کودکان می تواند ریشه در نوع تربیت آنها داشته و مشکلات بسیاری در آینده به وجود بیاورد.
علت حسادت

علت حسادت عاشقانه مردان و روش درمان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
نوعی حسادت که در اکثر مردانه دیده میشود حسادت عاشقانه است, این نوع حسادت بیمارگونه بوده و به دلیل ترس از دست دادن همسر است.
حسادت بین فرزندان

چطور حسادت بین فرزندان را رفع کنیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پدر و مادرهای بسیاری هستند که کودکان حسود دارند و اگر این نوشتار را بخوانند چند راهکار ساده برای حل این مشکل یاد می گیرند.
زندگی زناشویی

پیامدهای حسادت در زندگی زناشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حسادت در زندگی زناشویی حالت هیجانی پیچیده ای است که خشم، درد، بی اعتمادی، غم و اندوه به همراه دارد و مشکلات زیادی را برای اکثر زوج ها ایجاد می کند.
حسادت

حسادت، زندگی مشترک تان را نابود می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حسادت به دلایل متفاوتی تحریک می شود گاهی انتظارات غیر معقول و ناممکن از یک رابطه باعث ایجاد حسادت می شود و ممکن است از همسرتان در رابطه انتظارات نامتعارف یا نامعقولی داشته باشید یا احساس مالکیت و سلطه به دیگری حسادت را در وجودتان برانگیزد.
زندگی مشترک

حسادت با زندگی مشترک شما چه میکند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر آدمی میداند که نسبت به چه چیزی حسود است،حسادت در زندگی مشترک می تواند اثرات منفی داشته باشد و موجب نابودی زندگی شما شود.
حسودی

دخترم به من و پدرش حسودی میکند!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حتما شما هم دیده اید دختربچه هایی که به همه چیز حسودی میکنند, اگر دخترتان به شما و پدرش حسودی میکند با او اینگونه رفتار کنید.
همکار حسود

بهترین رفتار با همکار حسود چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افراد حسود در تمام محیط ها هستند.یکی از سخت ترین شرایط سر و کله زدن با همکار حسود در محل کار است.در چنین شرایطی مطمئنا ساعات کاری به کندی و سختی می گذرند و خستگی کار برای شما چند برابر می شود.
صفحه 1 از 2