نوشیدنی

موهیتو هندوانه
موهیتو هندوانه جزو نوشیدنی های خوشمزه ای است که می توان به راحتی در منزل درست کرد. نوشیدن این موهیتو خنک و خوشمزه در روزهای گرم تابستان بسیار لذت بخش است.
دمنوش

دمنوش های گیاهی مفید برای کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی کودکان به نوشیدن چای و قهوه و برخی از نوشیدنی ها علاقه وافری دارند که برخی از آن ها مفید و برخی از آن ها مضر است البته مقدار مصرف آن ها مهم است.
نوشیدنی های انرژی زا

نوشیدنی های انرژی زا با بدن چه می کنند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نوشیدنی های انرژی زا خطرات زیادی برای سلامت بدن دارد که آشنایی با راهکارهای کاهش خطر نوشیدنی های انرژی زا می تواند عوارض آن را کم کند.
نذری ساده

نذری ساده؛ طرز تهیه بهترین شربت ها و نوشیدنی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نذری دادن یکی از محبوب‌ترین سنت‌های مسلمانان ایرانی است اما برای این رسم پسندیده احتیاجی به تجملات نیست با نذری های ساده هم قطعا به حاجت قلبی تان خواهید رسید.
نوشیدنی کافه

نوشیدنی مورد علاقه کافه بازها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
این روز ها کافه‌گردی یکی از تفریحات محبوب به شمار می آید. نوشیدنی های معروفی در منوی کافه ها هستند که به راحتی میتوانید در منزل تهیه کنید.
شیر پسته

طرز تهیه حرفه ای شیر پسته با روش کافه ای ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شیر پسته یکی از نوشیدنی های سالم و مقوی می باشد که دستور تهیه آسان و طعم بی نظیری دارد طرز تهیه متفاوت و راحت این نوشیدنی را در ادامه بخوانید.
کافی موکا

طرز تهیه موکا؛ قهوه با لایه های شیر و شکلات

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کافی موکا یک نوشیدنی چند لایه جذاب است که در روزهای پائیزی پیشنهاد می شود. این نوشیدنی برای کسانی که طعم تلخ قهوه را دوست ندارند یک انتخاب فوق العاده است.
نوشیدنی ثعلب

طرز تهیه ثعلب؛ بهترین نوشیدنی برای این روزها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوشیدنی ثعلب یک نوشیدنی بی نظیر برای روزهای سرد است و گرمی خاصی به بدنتان می دهد، شما میتوانید با رعایت یک دستور ساده این نوشیدنی لذیذ را در منزل درست کنید.
نوشیدنی قبل ورزش

حواست باشه قبل ورزش این نوشیدنی رو نخوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتخاب مناسب نوشیدنی قبل ورزش باعث بهبود عملکرد شما در ورزش میشود . البته متخصصان استفاده از نوعی نوشیدنی را به عنوان نوشیدنی قبل ورزش توصیه نمیکنند.
نوشیدنی لاغری سریع

با این نوشیدنی مثل کوره چربی بسوزون!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک نوشیدنی طبیعی و گیاهی عالی وجود دارد که برای لاغری سریع و چربی سوزی بسیار تاثیرگذار است، البته که نحوه مصرف آن نیز حائز اهمیت می باشد.
رانی هلو

طرز تهیه رانی هلو خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رانی هلو یکی از انواع نوشیدنی ها می باشد که می توانید با این میوه فصلی تهیه کنید این رانی طرز تهیه آسانی دارد که در ادامه می توانید آن را بخوانید.
دتاکس واتر

دتاکس واتر و نکاتی متفاوت درباره آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دتاکس واتر، یکی از نوشیدنی های محبوب در انواع متفاوتی است که مصرف آن در طول روز دارای فواید و مزایای زیادی هم برای سلامتی و هم برای آرامش ما می باشد.
یخ در بهشت آلبالویی

طرز تهیه ساده یخ در بهشت آلبالویی مخصوص رفع عطش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یخ در بهشت آلبالویی یک از خنک ترین نوشیدنی های خوشمزه در فصل گرما می باشد که میان ایرانیان طرفداران زیادی دارد و ما در این مطلب طرز تهیه این نوشیدنی خوشمزه را برای شما آماده کرده ایم.
عالیس

هدیه حیرت آور همراهی عالیس؛ خانواده+14

زمان مطالعه : 2 دقیقه
عالیس به پاس 14 سال همراهی شما عزیزان و برای تکریم بنیان خانواده، هدیه همراهی عالیس را به شما همراهان همیشگی، خانواده و دوستانتان تقدیم می کند.
نوشیدنی های خنک

نوشیدنی های خنک فوق العاده برای افطاری دلچسپ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوشیدنی های خنک برای فصل گرما می تواند یک کمک کنند خوب برای رفع عطش به خصوص در فصل گرما و ماه رمضان می باشند.
صفحه 1 از 10