ترفند لپ تاپ

اینترنت گوشی به لپ تاپ
اگر تصمیم به اشتراک گذاری و اتصال اینترنت گوشی به لپ تاپ دارید، در این گزارش با روش های کاربردی برای اتصال “اینترنت گوشی به لپ تاپ” آشنا خواهید شد.
کار نکردن تاچ پد لپ تاپ

رفع مشکل کار نکردن “تاچ پد لپ تاپ”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر “تاچ پد لپ تاپ” شما هم اخیرا دچار مشکل شده است و هنوز موفق به رفع آن نشده اید، در این گزارش از نمناک با راه و روش های مختلف در این زمینه آشنا خواهید شد.
کند شدن لپ تاپ

دلایل کند شدن لپ تاپ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لپ تاپ ها هرچند پیشرفته و به روز باشند، می توانند در طول زمان بنابر مسائل و مشکلاتی کند شوند که در این گزارش به بررسی دلایل کند شدن لپ تاپ ها خواهیم پرداخت.
اینترنت گوشی به لپ تاپ

رفع مشکل وصل نشدن اینترنت گوشی به لپ تاپ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر با انجام روش های اصولی موفق به برقراری ارتباط اینترنت گوشی به لپ تاپ نشده اید، در این گزارش با رفع مشکل وصل نشدن اینترنت گوشی به لپ تاپ آشنا خواهید شد.
کاهش دمای لپ تاپ

چگونه دمای لپ تاپ را کاهش دهیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مشکلاتی که ممکن است در حین کار با لپ تاپ به آن برخورد کنیم، افزایش دمای لپ تاپ است که در این گزارش با روش های کاهش دمای لپ تاپ آشنا خواهید شد.
چگونگی اتصال لپ تاپ به وای فای

نحوه اتصال لپ تاپ به وای فای

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش های مختلفی برای اتصال لپ تاپ به وای فای وجود دارد که در این گزارش از نمناک به بررسی چند روش برای آشنایی شما با نحوه اتصال لپ تاپ به وای فای خواهیم پرداخت.
افزایش سرعت لپ تاپ

چگونه سرعت لپ تاپ را افزایش دهیم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عملکرد آهسته لپ تاپ ها بی شک یکی از بدترین اتفاقات ممکن است و اما این مشکل بدون راه حل نیست چرا که در این گزارش با روش های “افزایش سرعت لپ تاپ” آشنا خواهید شد.
تاچ پد لپ تاپ

آموزش فعال کردن “تاچ پد لپ تاپ”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از حساس ترین قسمت های هر یک از لپ تاپ ها، تاچ پد می باشد و گاهی اوقات شاید غیرفعال شود. در این گزارش با چگونگی فعال کردن “تاچ پد لپ تاپ” آشنا خواهید شد.
تنظیم نور لپ تاپ

آموزش تنظیم نور لپ تاپ در ویندوز 10

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به تنظیم نور لپ تاپ در ویندوز 10 دارید و اما هنوز موفق نشده اید، در این گزارش از نمناک با آموزش تصویری روش های مختلف برای تنظیم نور لپ تاپ آشنا خواهید شد.
ترفند قفل پوشه در ویندوز

روش های کاربردی قفل پوشه در ویندوز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
محافظت از اطلاعات موجود در کامپیوتر هر یک از ما، کاری مهم و ضروری است که در این گزارش از نمناک با 3 روش قفل پوشه آشنا خواهید شد.
سلامت باتری لپ تاپ

تست و بررسی سلامت باتری لپ تاپ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مطلب به شما آموزش می دهیم که با استفاده از ترفندهای ویندوز و همچنین برنامه های جانبی از وضعیت سلامت باتری لپ تاپ خود آگاه شوید.
باتری لپ تاپ

ترفندهای زنده کردن باتری لپ تاپ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
باتری های لپ تاپ خود را که شارژ نمی شود کنار نگذاشته و با ترفندی ساده عمر این باتری ها را جاودانه کنید. این ترفند ساده به کاربران کمک می کند تا از هزینه کردن مجدد برای خرید باتری جدید جلوگیری کند.
نحوه انتقال فایل از لپ تاپ به لپ تاپ

آموزش تصویری “انتقال فایل از لپ تاپ به لپ تاپ”

زمان مطالعه : 6 دقیقه
“انتقال فایل از لپ تاپ به لپ تاپ” یا در اصل انتقال فایل از کامپیوتر به کامپیوتر یکی از سوالاتی است که شاید برای هر یک از رخ داده باشد که در این گزارش به آن خواهیم پرداخت.
حذف بدون امکان بازیابی اطلاعات

حذف غیرقابل بازیابی اطلاعات لپ تاپ و گوشی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمانی که به فکر فروش کامپیوتر، لپ تاپ و گوشی موبایل تان هستید یک نگرانی بزرگ با شماست و آنهم بازیابی اطلاعات شخصی شما بعد از پاک کردن آنهاست که راه حل آن در این بخش است.
ریختن مایعات روی لپ تاپ

بعد از ریختن مایعات روی لپ تاپ چیکار کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر به هر دلیلی به‌صورت ناگهانی مایعی روی لپ تاپ ریخته شده است، می بایست چند نکته مهم را برای جلوگیری از سوختن قطعات لپ تاپ و سایر آسیب ها، انجام دهید.
صفحه 1 از 2