شربت

شربت سرماخوردگی

شربت سرماخوردگی کاملا گیاهی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای جلوگیری از عوارض آنتی بیوتیک‌ها و داروهای سرماخوردگی می‌توانید با داروهای گیاهی و طبیعی، شربت گیاهی درست کنید و از شر علائم سرماخوردگی رها شوید.
طرز تهیه شربت ذرت

طرز تهیه شربت ذرت یا همون گلوکز خونگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت ذرت برای تهیه برخی شیرینی ها و سس ها استفاده می شود. در صورت نیاز به این شربت می توانید آن را به راحتی در منزل تهیه و استفاده کنید.
شربت گایافنزین

گایافنزین شربت چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گایافنزین در دسته شربت های خلط آور است و برای تسکین سرفه استفاده می شود، اما علاوه بر این ها خواص درمانی بسیار زیادی دارد که میتواند کمکتان کند.
شربت نذری

طرز تهیه شربت نذری زعفرانی با طعمی لذیذ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت نذری زعفرای یکی از پرطرفدار ترین نوع نذری می باشد که تهیه آن بسیار آسان است شما می توانید این شربت را به آسانی تهیه کنید.
 شربت انار

طرز تهیه شربت انار خانگی و خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت انار همانند خود میوه انار از محبوبیت خاصی برخوردار است و طعم دلنشین و لذت بخشی دارد در ادامه طرز تهیه این شربت را بخوانید.
شربت عرق کاسنی

دستور تهیه آسان و راحت شربت عرق کاسنی پر از خواص

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت عرق کاسنی یکی از خوشمزه ترین شربت های سنتی می باشد که طرفداران زیادی دارد این شربت از فواید زیادی برای بدن برخوردار است.
شربت ژله ای

طرز تهیه شربت ژله ای چند رنگ برای پذیرایی های شیک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت ژله ای یا شربت چند رنگ یکی از شربت های شیک برای پذیرایی در مهمانی ها می باشد که ما آسان ترین طرز تهیه را برای شما آماده کرده ایم.
شربت سه رنگ

طرز تهیه شربت سه رنگ خوشمزه مخصوص

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت سه رنگ از شربت های آسان و شیک برای پذیرایی در مجالس و مهمانی ها به خصوص در تابستان و ماه رمضان میباشد که ما طرز تهیه این شربت را برای شما تهیه کرده ایم.
شربت خاکشیر

طرز تهیه شربت خاکشیر ساده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شربت خاکشیر از نوشیذنی های مناسب در فصل گرما می باشد که برای جلوگیری از گرمازدگی بسار مناسب است این شربت خوشمزه در ماه رمضان نیز تهیه می شود.
شربت بهار نارنج

دستور تهیه “شربت بهار نارنج” خوشمزه خانگی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“شربت بهار نارنج” خواص فراوانی مانند درمان سردرد های عصبی و میگرن را دارا می باشد پس حتما این شربت پر خاصیت را تهیه کنید و از مزه و خواص آن لذت ببرید.
شربت بیدمشک

دستور تهیه “شربت بیدمشک” خانگی با 3 طعم عالی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شربت بیدمشک خواص فراوانی دارد و ترکیب “شربت بیدمشک” با گلاب و زعفران و بهارنارنج فواید آن را چند برابر می کند پس حتما این شربت خوشمزه و مفید را تهیه کنید.
شربت سیب

دستور تهیه “شربت سیب” خانگی ( 2 روش ویژه)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“شربت سیب” خانگی بسیار مقوی می باشد و خواص زیادی برای بدن دارد پس حتما این شربت خوشمزه و خاص را تهیه کنید و از مزه و طعم آن لذت ببرید.
شربت زرشک

طرز تهیه “شربت زرشک” خانگی خوش طعم خانگی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“شربت زرشک” علاوه بر خاصیت چربی سوزی دارای خاصیت لاغرکنندگی می باشد و به علت وجود ویتامین های A و C موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.
شربت آبلیمو

دستور تهیه “شربت آبلیمو” مجلسی و زعفرانی خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“شربت آبلیمو” در کنار خوشمزه بودن دارای خواص فراوانی است که برای جلوگیری از گرمازدگی بسیار مناسب می باشد.
شربت آلبالو

دستور تهیه “شربت آلبالو” خانگی با روش آسان و کاربردی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“شربت آلبالو” یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین شربتها در فصل گرما است که در این مطلب روش تهیه آن را برای شما آموزش خواهیم داد.
صفحه 1 از 5