سامسونگ

نصب فونت گوشی سامسونگ
اگر گوشی سامسونگ دارید و تصمیم به تغییر فونت آن دارید، 2 روش برای تغییر فونت در گوشی های سامونگ وجود دارد که در این گزارش با آنها آشنا خواهید شد.
سری اس سامسونگ

نگاهی کلی به گوشی های “سری اس سامسونگ” + مشخصات و قیمت

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سری پرچم دار مجموعه سامسونگ، به نام “سری اس سامسونگ” معروف هستند که در این گزارش با تمام گوشی های این سری از سامسونگ آشنا خواهید شد.
ریست فکتوری کردن گوشی

آموزش ریست فکتوری کردن گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر دلایلی تصمیم به بازگردانی گوشی به حالت اول و کارخانه دارید، در این گزارش از نمناک با نحوه “ریست فکتوری گوشی” های اندروید و آیفون آشنا خواهید شد.
نحوه آپدیت اندروید سامسونگ

چگونه اندروید گوشی سامسونگ را آپدیت کنیم؟!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر گوشی شما متعلق به برند سامسونگ است، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با ساده ترین روش نحوه آپدیت اندروید سامسوگ آشنا خواهید شد.
دانلود برنامه samsung smart switch

دانلود برنامه “samsung smart switch”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به انتقال داده ها از گوشی سامسونگ به کامپیوتر و بلعکس دارید، در این گزارش از نمناک شما را با برنامه “samsung smart switch” و قابلیت های آن آشنا خواهیم کرد.
دانلود galaxy themes

دانلود برنامه “galaxy themes” برای سامسونگ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “galaxy themes” یکی از برنامه های کاربردی سامسونگ در زمینه دانلود تم و تصاویر مختلف است که در این گزارش از نمناک با این برنامه هرچه بیشتر آشنا خواهید شد.
سری نوت سامسونگ

نگاهی کلی به گوشی های “سری نوت سامسونگ”

زمان مطالعه : 12 دقیقه
مجموعه سامسونگ بی شک یکی از بزرگترین قطب های اسمارتفون در سطح جهان است که در این مطلب از نمناک با گوشی های “سری نوت سامسونگ” و مشخصات آنها آشنا خواهید شد.
باز کردن قفل ویندوز 10

باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گوشی های سامسونگ از محبوب ترین گوشی های اندرویدی در جهان می باشند که در این گزارش از نمناک شما را با ترفند باز کردن قفل ویندوز 10 با گوشی سامسونگ آشنا خواهیم کرد.
سری a سامسونگ

نگاهی کلی به گوشی های “سری a سامسونگ”

زمان مطالعه : 30 دقیقه
گوشی های “سری a سامسونگ” یکی از سری های میان رده و به مرور تقویت شده شرکت سامسونگ هستند که در این گزارش از نمناک به بررسی این سری خواهیم پرداخت.
انتقال فایل از سامسونگ به کامپیوتر

انتقال فایل از گوشی سامسونگ به کامپیوتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به انتقال فایل های گوشی سامسونگ به کامپیوتر دارید، در ادامه این گزارش بصورت قدم به قدم با چگونگی “انتقال فایل از سامسونگ به کامپیوتر” آشنا خواهید شد.
فایل های گوشی سامسونگ

آموزش انتقال فایل بین گوشی های سامسونگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به تازگی گوشی سامسونگی را جایگزین گوشی سامسونگ قبلی خود کرده اید، در این گزارش با نحوه انتقال “فایل های گوشی سامسونگ” به گوشی سامسونگ جدید آشنا خواهید شد.
قیمت گوشی سامسونگ

جدول قیمت گوشی های سامسونگ 9 دی

تاریخ انتشار : 9 دی 1399زمان مطالعه : 5 دقیقه
قیمت گوشی های سامسونگ موجود در بازار، مورخ 9 دی را مشاهده می کنید.
دانلود ضبط صدا سامسونگ

دانلود برنامه “ضبط صدا سامسونگ”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “ضبط صدا سامسونگ” یکی از کاربردی ترین برنامه های سامسونگ می باشد که در این گزارش از تکنولوژی نمناک به معرفی قابلیت های این برنامه خواهیم پرداخت.
نحوه آپدیت برنامه های سامسونگ

چگونه برنامه های گوشی سامسونگ را آپدیت کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای آپدیت برنامه هایی که توسط مجموعه سامسونگ طراحی شده اند، باید از طریق Galaxy store اقدام کنید که در این گزارش به آموزش آپدیت برنامه های سامسونگ خواهیم پرداخت.
ال جی  سامسونگ

پایان کار ال جی و سامسونگ در بازار لوازم خانگی ایران

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1398زمان مطالعه : 3 دقیقه
پایین کشیده شدن تابلوهای سامسونگ و ال جی، پیشنهاد این اتحادیه بود که در پی حرکت ناجوانمردانه کره ای ها و تحویل ندادن جنس و مواد اولیه به شرکت های ایرانی اتفاق افتاد.
صفحه 1 از 4