واتساپ

آموزش نحوه خروج از واتساپ
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به خروج از واتساپ بدون حذف حساب دارید، در ادامه این گزارش از نمناک با آموزش تصویری نحوه “خروج از واتساپ” دسکتاپ و گوشی آشنا خواهید شد.
اضافه کردن مخاطب در واتساپ

چگونه مخاطب جدید را به واتساپ اضافه کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاها ممکن است برای اضافه کردن مخاطب جدید در واتساپ با مشکل روبرو شویم که در این گزارش از نمناک با نحوه افزودن “مخاطب واتساپ” آشنا خواهید شد.
جملات زیبا بیو

متن های مفهومی کوتاه و جذاب برای بیو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نوشتن بیو در شبکه های اجتماعی امری متداول است که شخصیت افراد را آشکار می کند پس جملات زیبا برای بیو تلگرام،واتساپ و اینستا انتخاب کنید.
بستن گروه واتساپ

آموزش قفل کردن و “بستن گروه واتساپ”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر ادمین گروه واتساپی هستید و میخواهید دسترسی اعضای گروه را در این گروه واتساپی محدود کنید، در این گزارش با آموزش “بستن گروه واتساپ” آشنا خواهید شد.
نحوه قفل كردن واتساپ

آموزش قفل کردن برنامه واتساپ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای امنیت حساب کاربری خود در برنامه شبکه اجتماعی واتساپ، می توانید خیلی ساده اقدام به “قفل کردن واتساپ” کنید که در این گزارش با چند روش کارآمد آشنا خواهید شد.
بکاپ گیری از واتساپ

آموزش بکاپ گیری از واتساپ در اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای نگه داری و حفظ اطلاعات حساب کاربری خود در واتساپ می توانید اقدام به بکاپ گیری کنید که در این گزارش با آموزش “بکاپ گیری از واتساپ” در اندروید و آیفون آشنا خواهید شد.
تغییر شماره واتساپ

چگونه شماره واتساپ را تغییر دهیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر سیم کارت خود را تغییر داده اید و تصمیم به حفظ اطلاعات حساب کاربری سابق خود در واتساپ دارید، می توانید خیلی ساده اقدام به “تغییر شماره واتساپ” خود نمائید.
آخرین بازدید واتساپ

غیرفعال کردن لست سین (آخرین بازدید) واتساپ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از قابلیت های پرکاربرد واتساپ همانند سایر برنامه های سوشیال مدیا این است که شما می توانید بصورت دستی لست سین یا آخرین بازدید واتساپ را فعال و غیرفعال کنید.
راه های فهمیدن بلاک شدن در واتساپ

از کجا بفهمیم که در واتساپ بلاک شدیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زمانیکه شما توسط مخاطبی در واتساپ بلاک می شوید، توسط برخی از نشانه ها می توانید متوجه بلاک شدن در واتساپ شوید که در این گزارش به بررسی این نشانه ها خواهیم پرداخت.
حذف اکانت واتساپ

آموزش “حذف اکانت واتساپ” (delete whatsapp account)

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر تصمیم به “حذف اکانت واتساپ” برای همیشه دارید، در این گزارش از بخش تکنولوزی نمناک بصورت مرحله به مرحله و تصویری با نحوه دیلیت اکانت واتساپ آشنا خواهید شد.
آموزش ساخت گروه در واتساپ

آموزش تصویری ساخت “گروه در واتساپ”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از قابلیت هایی که واتساپ برای کاربران خود فراهم کرده است، ایجاد گروه در واتساپ است که در این گزارش از نمناک با نحوه ساخت “گروه در واتساپ” آشنا خواهید شد.
برنامه ساخت استیکر واتساپ

آموزش “ساخت استیکر واتساپ”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از قابلیت هایی که سوشیال مدیاها دارند، ارسال استیکر است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه “ساخت استیکر واتساپ” در اندروید و iOS آشنا خواهیم نمود.
ساخت آیدی واتساپ

چگونه “آیدی واتساپ” بسازیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای دسترسی سریعتر به کاربران شبکه های اجتماعی، از قابلیتی به نام آیدی کاربر استفاده می شود که در این گزارش با آموزش تصویری ساخت “آیدی واتساپ” آشنا خواهید شد.
نحوه نصب واتساپ

آموزش “نصب واتساپ” در ویندوز، اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
واتساپ یکی از برنامه های محبوب شبکه های اجتماعی است که در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “نصب واتساپ” در سیستم عامل های مختلف آشنا خواهید شد.
چت واتس اپ

خرید در چت واتس اپ ممکن می شود

تاریخ انتشار : 2 آبان 1399زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیس بوک در بیانیه ای اعلام کرد امکان خرید کالا در چت واتس اپ را برای کاربرانش فراهم می کند.
صفحه 1 از 3