واتساپ

حذف پیام واتساپ

قابلیت جدید برای حذف پیام ارسال شده واتساپ

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه واتساپ یکی از پرطرفدارترین پیام رسان ها می باشد. این اپلیکیشن در آپدیت جدیدش قابلیت خاصی را ارائه داده است که باعث خوشحالی بسیاری از کاربران می شود.
واتس اپ

قابلیت جدید استوری های واتساپ رونمایی شد

تاریخ انتشار : 28 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
واتس آپ یک پیام رسان آنلاین است که طرفداران زیادی دارد. این اپلیکیشن در ورژن جدید خود قابلیتی اضافه کرده که محبوبیتش را بیش از پیش افزایش داده است.
استفاده از واتس اپ

کیا تو واتس اپ این اشتباهو انجام میدن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها یکی از پرکاربردترین برنامه ها برای ما واتساپ است اما هنگام استفاده از این برنامه ممکن است مرتکب اشتباهاتی شوید که گاهی اوقات خطرناک است.
واتساپ

آموزش ساخت دو اکانت واتساپ در انواع گوشی ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
واتس آپ یکی از پر کاربردترین اپلیکیشن های ارتباطی است اما این اپلیکیشن گاهی کمبود هایی دارد که با انجام ترفندهایی ساده میتوانید آنها را رفع کنید.
ترفندهای واتساپ

ترفندهای امنیتی واتساپ که تاحالا کسی بهت نگفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
واتس آپ یکی از اپلیکیشن های محبوبی است که ارتباط را با دیگران راحت تر کرده است اما ترفندهای امنیتی در این برنامه وجود دارد که ممکن است از آنها بی خبر باشید.
شماره در واتساپ

از کجا بدونم شماره واتساپ منو کیا دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هر روزه اپلیکیشن های ارتباطی جدیدی به‌وجود می آیند اما همچنان واتس آپ یکی از پرطرفدار ترین هاست، این برنامه ترفندهای پنهانی دارد که بهتر است بدانید.
پیام به خود در واتساپ

چجوری تو واتساپ به خودم میتونم پیام بدم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
واتس آپ یک برنامه پیام رسان رایگان برای گوشی های هوشمند است اما این برنامه باگ هایی دارد که با استفاده از ترفندهایی میتوانید آنها را برطرف کنید.
بلاک کردن واتساپ

چجوری تو واتساپ بلاکش کنم که متوجه نشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ممکن است در برنامه واتس آپ پیام های مزاحمت آمیزی دریافت کنید اما راههای مسدود کردن آنهارا ندانید و این موضوع برایتان دردسر ساز شود.
واتساپ

از کجا بفهمم تو واتساپ هاید استوری شدم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با پیشرفته‌تر شدن نرم افزارهای ارتباطی مثل واتس آپ امکانات این برنامه ها هم روز به روز بیشتر میشود پس بهتر است نکات کاربردی راجع به واتس آپ را بیشتر بدانید.
تگ کردن واتساپ

ترفند تگ کردن شخص و مخاطب خاص در واتساپ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
واتس آپ یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های ارتباطی است اما ترفند هایی برای کارکردن با این برنامه وجود دارد که بهتر است بدانید.
در حال نوشتن واتساپ

ترفند مخفی کردن حالت is typing در واتساپ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
واتس آپ یکی از پیام رسان های محبوب در زندگی روزمره انسان هاست و ترفندهای پنهانی دارد که طبیعتا همه دوست دارند آنها را یاد بگیرند.
ناشناس ماندن در واتساپ

چجوری تو واتساپ ناشناس بمونیم و شماره مون نیفته؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
واتس آپ یک پیام رسان همگانی است. باگی که در این اپلیکیشن وجود دارد نشان دادن شماره تلفن است که برای بسیاری از کاربران واتس آپ این موضوع خوشایند نیست.
پیام های حذف شده واتساپ

پیام های حذف شده واتساپ رو چجوری برمیگردونن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
واتس آپ یک پیام رسان قوی است که کاربران زیادی دارد. ترفند هایی وجود دارد که برای کارکردن با این اپلیکیشن باید بلد باشید تا ارتباطتان راحت تر شود.
ترفند های واتساپ

چند ترفند جالب، خفن و راحت واتساپ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
واتس آپ یک پیام رسان محبوب با میلیون ها کاربر است. جالب است بدانید ترفندهای پنهانی در این نرم‌افزار وجود دارد که به ارتباط بی نقص شما با دیگران کمک خواهند کرد.
حقایق واتساپ

چیزی که خیلی ها درباره واتساپ نمیدونن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
واتساپ یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ های پیام رسان در سراسر جهان است. حقایق جذابی درمورد واتساپ وجود دارد که دانستن آن ها برایتان بسیار جالب خواهد بود.
صفحه 1 از 4