وای فای

وای فای

عبور از دیوار با استفاده از یک حفره در وای‌فای!

تاریخ انتشار : 15 دی 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک تیم از محققان دانشگاه «واترلو» ابزاری ابداع کرده‌اند که می‌تواند با استفاده از شبکه‌های «وای‌فای» آن سوی دیوارها را ببیند.
دفع امواج وای فای

روشی قوی برای دور کردن تمام عوارض وای فای

زمان مطالعه : 7 دقیقه
امواج وای فای برای بدن بسیار مضر می باشند راه های بسیاری برای استفاده از اینترنت وجود دارد که می تواند عوارض اشعه وای فای را دفع کند.
کاکتوس

گیاهانی که امواج مضر وای فای را جذب می کنند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر به دنبال راهی برای از بین بردن امواج و اشعه های مضر وای فای در منزل تان هستید این گیاهان جذب کننده امواج را نگهداری کنید.
آنتن دهی وای فای

راه های افزایش انتن دهی وای فای

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر با مشکل آنتن دهی وای فای روبرو شده اید و هنوز موفق به رفع آن نشده اید، در این گزارش با روش های کاربردی افزایش آنتن دهی وای فای آشنا خواهید شد.
رمز عجیب وای فای

رمز عجیب و باورنکردنی وای فای یک رستوران

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در بسیاری از اماکن عمومی رمز وای فای را در اختیار مشتریان قرار میدهند. اما وای فای رستورانی در تایلند رمز عجیبی دارد که استفاده از آن را برای مشتری سخت کرد.
نحوه تغییر رمز وای فای tp link

چگونه رمز وای فای tp link را تغییر دهیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به تغییر رمز وای فای خانه یا محل کار خود دارید، خیلی ساده و سریع می توانید اقدام به تغییر رمز مودم وای فای tp link کنید.
اسپرم

وای فای و موبایل باروری مردان را کاهش میدهد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
موبایل و وای فای دو ابزار پر مصرف بین افراد امروزی است که عوارض زیادی برای بدن دارند و یکی از عوارض مهم آن تاثیر بد آن ها بر اسپرم است.
آموزش نصب دانگل وای فای

آموزش نصب دانگل وای فای ذر ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بنابر هر دلیلی اگر کامپیوتر یا لپ تاپ شما به مودم متصل نمی شود می توانید از دانگل وای فای استفاده کنید که در این گزارش با آموزش نصب دانگل وای فای آشنا خواهید شد.
بهترین مکان نصب مودم وای فای

بهترین مکان برای نصب مودم وای فای در خانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مودم های وای فای، یکی از پرکاربردترین ابزارها در دنیای نوین و حال حاضر است که در ادامه این مطلب از نمناک شما را با بهترین مکان برای نصب مودم وای فای در خانه آشنا خواهیم کرد.
مودم وای فای

سریع ترین مودم وای فای جهان + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مودم Netgear Nighthawk X10 AD7200 با کد اختصاصی R9000 سریع ترین مودم وای فای جهان است که در ادامه این مطلب از نمناک شما را با این مودم آشنا خواهیم کرد.
وصل نشدن گوشی به وای فای

رفع مشکل “وصل نشدن گوشی به وای فای”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر گوشی شما در طی روش های مختلف هنوز به وای فای متصل نشده است، در ادامه این گزارش به آموزش رفع مشکل “وصل نشدن گوشی به وای فای” خواهیم پرداخت.
قدرت وای فای

راههای افزایش قدرت و پوشش وای فای در منزل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قطع و وصل شدن اینترنت می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که باید بررسی شود و با دانستن نحوه افزایش سرعت وای فای، اینترنت قوی و پرسرعت داشته باشید.
تاثیر وای فای بر باروری

تاثیر نگران کننده وای فای بر باروری مردان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه ناباروری مردان یکی از مشکلات رایج در جامعه است که امواج مضر وای فای تاثیر گذار ترین عامل بر این مشکل می باشد.
بازیابی رمز وای فای در ویندوز 10

آموزش بازیابی رمز وای فای در ویندوز 10

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاها به دلیل مشغله های مختلف ممکن است رمز وای فای را فراموش کنیم و به همین دلیل در این گزارش از نمناک به نحوه بازیابی رمز وای فای در ویندوز 10 خواهیم پرداخت.
وای فای

تفاوت وایرلس با وای فای چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مفاهیمی که کاربران اینترنتی با آن سروکار دارند ارتباط Wireless و Wi-Fi است که اغلب این دو مفهوم را یکی میدانند ولی با وجود شباهت این دو اتصال وایرلس و وای فای، تفاوت هایی نیز دارند که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم.
صفحه 1 از 3