پسته

خشک کردن پسته
پسته خیس و تازه به دلیل داشتن رطوبت، زودتر خراب می شود. بنابراین برای نگهداری طولانی مدت پسته تازه می توانید آن ها را با روش های مختلف در خانه خشک کنید.
پسته

خرید اینترنتی پسته از فروشگاه زرچین + آموزش کامل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خرید پسته آسان شد! سفارش انواع پسته اکبری از سایت زرچین فراهم شد.
پسته دهان بسته

تکنیک خندان کردن پسته های دهان بسته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پسته های دهان بسته نوعی از پسته هستند که ارزش به مراتب کمتر از پسته های خندان دارند و این تفاوت موجب شده تا با خندان کردن پسته های دهان بسته، به آن ها ارزش داد شود.
عوارض پسته

پسته برای چه کسانی مضر و ممنوع است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پسته رژیم غذایی سالمی برای قلب است که نمودار احتمال بیماری های قلبی عروقی را در انسان کاهش می دهد.ولی در برخی موارد باید در مصرف آن احتیاط کرد.
کاشت پسته

با این روش شما هم میتونید پسته بکارید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پسته با این که روند پروش طولانی دارد یکی از پر طرفدار ترین کالا های ایرانی است که ارزش غذایی بالایی دارد و می توان از آن به عنوان یک تجارت پرسود در ایران نام برد.
ارزش غذایی و خواص پسته

خواص بی نظیر پسته از زیبایی تا درمان بیماری ها

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پسته از آجیل های خوشمزه و پر طرفدار با ارزش غذایی بالایی است که علاوه بر خواص بی نظیر آن بر پوست و زیبایی برای درمان بسیاری از بیماری ها نیز مفید است.
پوست پسته

ایده های جدید و خلاقانه با پوست پسته + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای درست کردن گل با پوست پسته همانطور که می بینید به کلی پوست پسته نیاز داریم. می تونید از دوستان و آشنایان بخواین که پوسته های پسته رو براتون نگه دارن و دور نریزن .
معجزه پسته

معجزه خوردن پسته در سلامتی و مقابله با بیماری ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسته از جمله آجیل هایی است که طرفداران زیادی دارد و علاوه بر آن برای سلامتی بسیار مفید است و راه حل کنترل بسیاری از بیماری هاست.