سوء هاضمه

رودل کردن کودک
رودل در کودکان در ایام عید به خاطر پرخوری در شکلات و آجیل شایع تر است، چطور از رودل کردن بچه ها جلوگیری و آن را درمان کنیم؟
درمان سوء هاضمه

9 درمان طبیعی برای سوء هاضمه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سوء هاضمه یک بیماری شایع است که باعث نفخ شکم و حالت تهوع می شود اما شما می توانید این بیماری شایع را با نسخه های خانگی و طب سنتی درمان کنید.
درمان سوء هاضمه

چطور بفهمم سوءهاضمه دارم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سوء هاضمه یکی از ناراحتی های معده است که از نظر پزشکی جزو بیماری ها نیست اما افرادی که با این مشکل درگیر اند برخی علائم را تجربه می کنند که باید به پزشک مراجعه کنند.
بیسموت ساب سیترات

بیسموت ساب سیترات قرص چیست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داروی بیسموت ساب سیترات نام های مختلفی دارد و برای درمان مشکلات گوارشی مانند زخم معده، اسهال مسافرتی و عفونت های گوارشی مصرف می شود.
سوء هاضمه کودکان

علائم نگران کننده سوء هاضمه کودکان + درمان های خانگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سوزش سر دل و سوء هاضمه در کودکان می تواند دلایل بسیار و مختلفی داشته باشد، که در ادامه از بهترین روش های درمان بدون دارو و نشانه های سوء هاضمه کودکان مطلع شوید.
درمان رودل

علائم خطرناک رودل و روش های درمان سریع و خانگی آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رودل و سوء هاضمه بیماری است که برای همه اتفاق افتاده است و با تغذیه نامناسب و پرخوری و تند خوری به وجود می آید و درمان خانگی آن نیز وجود دارد.
حالت تهوع و نفخ شکم

بخور نخورهای مخصوص زمان حالت تهوع و نفخ شکم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حالت تهوع و نفخ شکم یا همان سوء هاضمه به دلیل رعایت سلامت تغذیه و مصرف مواد خوراکی حاوی سدیم بالا ایجاد می شود ، در این زمان بهتر است چه بخوریم تا فوری مشکل رفع و درمان شود؟
معده خالی

مواد غذایی مفید و مضر برای معده خالی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی معده خالی است باید هواسمان به مواد غذایی که مصرف می کنیم باشد که سلامت ما به خطر نیافتد،مثلا خوردن آب با معده خالی سوزش معده را از بین می برد و همچنین غذایی هایی وجود دارد که برای معده خالی ضرر دارد.
سوزش معده

سوزش معده چه زمان خطرناک می شود؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
احتمال بیماری های قلبی عروقی در مبتلایان به بیماری های زمینه ای که با درد معده دست و پنجه نرم می کنند، وجود دارد.
سوءهاضمه

رژیم درمانی سوءهاضمه و مشکلات دستگاه گوارشی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سوءهاضمه به صورت دل درد، نفخ، اسپاسم، ترش کردن معده اسهال، پیوست و یا بد هضم شدن غذا در افراد ظاهر می شود که با غذاهای مفید و مضر دستگاه گوارشی آشناشوید.
مواد غذایی ناسازگار با هم

این مواد غذایی را هرگز با هم مصرف نکنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آیا می دانستید شیر و موز از مواد غذایی هستند که باهم ناسازگارند و خوردن آن باعث کندی ذهن و خستگی می شود و هضم را دچار مشکل می کند.