طب فشاری

رفع استرس
با شناخت نقطه هایی مهم و موثر در چند بخش مختلف بدن به راحتی و بسیار سریع تر از حد انتظار می توانید روش های کاهش و رفع استرس را در منزل انجام دهید.
تسکین درد

تسکین دردها با فشار دادن نقطه ای خاص روی گوش + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بخشی از طب فشاری مربوط به گوش می شود ، نقاطی که تعیین شده اند را فشار دهید تا ببینید چه اتفاقی می افتد، نتیجه ی آن در تسکین دردها شما را شگفت زده خواهد کرد.
آموزش طب فشاری کف دست

برای درمان هر درد، کدوم نقطه از کف دست رو فشار بدیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با فشار این نقاط در کف دستتان بسیاری از دردها را می توانید تسکین دهید، طب فشاری یا رفلکسولوژی برای تسکین درد بکار می رود اما ممکن است در روند بهبودی بیمار هم تاثیر گذار باشد.
طب فشاری

کاهش وزن راحت با فشار نقطه ای خاص در بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طب فشاری روشی بسیاری قدیمی است که در آن با ماساژ برخی نقاط خاص بدن می توانید به افزایش متابولیسم و کاهش وزن خود کمک کنید.
گرفتگی بینی

درمان گرفتگی بینی در 5 دقیقه + آموزش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طب فشاری را که به خاطر دارید ؟ روشی که برای درمان سریع برخی از مشکلات جسمی و روحی از ان استفاده می شود . این بار برای گرفتگی بینی به سراغ آن خواهیم رفت.
طب فشاری کف پا

برای درمان هر درد کدام نقطه ی پا را فشار دهیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
طب فشاری پا یک روش باستانی درمانی چینی است و امروزه خیلی از افراد به ماساژ درمانی اعتقاد دارند و از این نوع درمان نیز استقبال می کنند.
راز سلامت ژاپنی ها

7 راز پنهان سلامت و زیبایی ژاپنی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این که مردم کشور ژاپن سلامت جسم و روح خود را با بهترین کیفیت لمس می کنند شکی نیست اما چگونه ؟ راز سلامت ژاپنی ها که زیبایی پوست را در درجه عالی و سلامت کامل بدن دارند در چیست؟
طب فشاری آلرژی

طب فشاری که در درمان آلرژی معجزه می کند + آموزش تصویری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با چند حرکت ساده و فشار نقاطی که برایتان خواهیم گفت به حساسیت و عوارض ان پایان دهید ، تصویری به همراه نکات اصلی و مهم طب فشاری آلرژی شما را راهنمایی خواهد کرد.
درمان یبوست

درمان یبوست در 3 دقیقه فقط با فشار یک نقطه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داروها و نسخه های موثر در درمان یبوست روشی برای رفع این مشکل دردناک است اما روش دیگری در طب فشاری توصیه می شود که با کمک آن در کمترین زمان ممکن می توان اختلال اجابت مزاج را رفع کرد.