رنگ مو

آمبره و سامبره
آمبره و سامبره و بالیاژ از جدیدترین و پرطرفدارترین تکنیک های رنگ مو می باشند که هیچ آسیبی به ریشه موها نمی رسانند .
ساخت رنگ مو

ساخت رنگ موهای جدید ترکیبی در خانه + دستورالعمل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از رنگ موهای شیمیایی به سلامت مو آسیب می رساند اما می توانید با ساخت رنگ موهای گیاهی با مواد طبیعی همیشه موهای سالم و زیبا داشته باشید.
پر حجم شدن موها

ترفندهای پرحجم و پرپشت شدن موها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای پرحجم شدن موهای کم پشت روش ها و ترفندهای آرایشی ساده ای وجود دارد که با رعایت آن ها به موهایی پرحجم و پرپشت خواهید رسید.
روش های هایلایت طبیعی مو

انواع روش های گیاهی برای هایلایت طبیعی مو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای هایلایت کردن مو نیازی به مواد شیمایی و مضر یا هزینه های بالا نیست شما به راحتی می توانید با چند روش ساده و موثر طبیعی در خانه به رنگ دلخواه موهایتان برسید.
ماندگاری رنگ مو

رازهای ماندگاری رنگ مو به زیبایی روز اول

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ماندگاری رنگ مو به نحوه رنگ کردن ، شستشو و مراقبت های شما بستگی دارد پس به راحتی می توانید با انجام صحیح این کارها ماندگاری رنگ موهای خود را افزایش دهید.
موهای چند رنگ

راهی برای آنکه موهای چند رنگ را یکدست کنیم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که بعد از مدتی موهایشان دو رنگ شده می توانند با استفاده از تکنیک های رنگ کردن موهای چند رنگ ، موهای یکدست و یک رنگ داشته باشند.
رنگ مو

رنگ مویی شیک که سن رو پایین میاره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ مویی که انتخاب می کنید می تواند شما را پیرتر و یا جوان تر از آن چه هستید نشان دهد. پس خانم های میانسال در انتخاب رنگ مو باید دقت کنند.
رنگ موی مناسب

رنگ موی مناسب برای انواع پوست های تیره و روشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رنگ موی مناسب رنگ پوست شما رنگی خواهد بود که سن شما را بالا نبرد و زیبایی شما را دوبرابر کند، انتخاب رنگ موی مناسب جزو فوت و فن های آرایشگری است که شما هم میتوانید آنها را بدانید.
انواع رنگ مو

با انواع مدل رنگ مو آشنا شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم ها باید بدانند رنگ موها انواع مختلفی از جمله رنگ موی موقت یا دائم دارند که با شناخت کامل آن ها می توانند انتخاب بهتری داشته باشند.
ترکیب رنگ مو

نکته های طلایی برای ترکیب رنگ مو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مقاله به شما نکاتی را آموزش میدهیم تا با نحوه صحیح ترکیبات انواع رنگ مو آشنا شده و زیبایی موهایتان را بیشتر از قبل کنید.
پاک کردن رنگ مو

پاک کردن سریع رنگ مو با چند روش خانگی + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روش های پاک کردن رنگ مو راه چاره ای است برای خانم هایی که موهایشان را رنگ کرده اند ولی از نتیجه راضی نیستند و رنگ موی دلخواه شان به دست نیامده است.
رنگ کردن مو

بلای رنگ کردن مکرر مو در بدن زنان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از خانم ها عادت به استفاده مکرر از رنگ موهای شیمیایی دارند اما باید بدانند رنگ کردن مداوم مو عوارض و اثرات مخربی دارد که سلامت بدن را به خطر می اندازد.
مش مو با فویل

آموزش مش کردن مو با فویل در خانه سریع و آسان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مش کردن مو با فویل در خانه شاید خیلی سخت به نظر برسد اما با این آموزشی که در ادامه ملاحظه میکنید میتوانید به راحتی با هزینه کم موهایتان را مش کنید.
رنگ کردن مو

رنگ کردن موها در چه شرایطی ممنوع است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
وقتی میبینید موهایتان آسیب دیده است باید رنگ کردن مو را کنار بگذارید و فکری برای ترمیم آن ها کنید تا از بیشتر شدن آسیب موهایتان جلوگیری کنید.
رنگ مو

بهترین رنگ مو برای من چه رنگی است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم ها اگر به دنبال انتخاب بهترین رنگ مو برای خود هستید باید به نکاتی مانند رنگ پوست و رنگ چشم تان توجه کنید تا زیبا و جذاب به نظر برسید.
صفحه 1 از 11