رشد کودک

رشد کودک 26 ماهه
قد کودک 26 ماهه شما اکنون دو برابر تولدش است همچنین بدن کودک شروع به لاغر شدن می کند او صحبت های شما را کامل درک می کند و مهم است که در این سن برایش کتاب بخوانید.
رشد دندان نوزاد

این حالات نوزاد علامت دندان در آوردن اوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دندان های موقتی کودکان که آنها را با نام دندان های شیری می شناسیم در زمان خاصی رشد می کنند که این زمان از 6 ماهگی تا سه سالگی طول می کشد.
رشد کودک تا یک سالگی

رشد کودک از تولد تا یک سالگی چطور باشد طبیعی است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رشد کودک تا یک سالگی به سرعت اتفاق می افتد و بعد از آن کند می شود در این زمان مادران به شدت نگران قد و وزن گیری نوزادشان هستند که طبیعی است.
رشد کودک 18 ماهه

مراحل رشد کودک 18 ماهه و مراقبت های لازم

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کم کم باید دستشویی رفتن را به کودک 18 ماهه خود آموزش دهید و کودک شما دوست دارد که روی کاغذ بنویسد و آواز بخواند همچنین گوش دادن به داستان ها نیز از علاقه های اوست.
سلامتی کودک

تغییری در بدن کودک که یک هشدار جدی است !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بدن کودک به مرور زمان و طی تکامل رشد او تغییرات بسیاری دارد اما هر تغییری طبیعی نیست و باید با هوشیاری و البته آگاهی هرچه تمام تر مراقبت آنها باشیم.
کودک نابغه

نشانه ای که می گوید کودک شما یک نابغه است

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1399زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه والدین به فرزند خود به چشم یک نابغه نگاه میکنند و البته که همه کودکان با هوش هستند ولی کودکان نابغه دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشند.
کودک 34 ماهه

مراحل رشد کودک 34 ماهه و مراقبت های لازم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودک شما در 34 ماهگی آماده رفتن به جهان می شود و مهارت ها و توانایی های او به سرعت رعد و برق بهبود می یابد ودائما در حال دویدن، رقصیدن، بازی و کشف دنیای جدید خود خواهد بود.
رشد کودک 27 ماهه

رشد و تغذیه کودک 27 ماهه + رفتار و گفتار

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کودک 27 ماهه بین 11 تا 14 کیلو وزن دارد و می تواند عصبانی شود و بهترین زمان برای آموزش کلمات به آنها الان است چرا که مانند طوطی حرف های شما را تکرار می کنند.
تقویت ذهن کودکان

تمرینی فوق العاده برای تقویت توجه و تمرکز کودک

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بهترین روش برای تقویت تمرکز کودکان و افزایش توجه آنها انجام تمرین هایی است که به سادگی در منزل می توان انجام داد.با افزایش توجه و تمرکز کودکان کنجکاو می توان مهارت هایی بسیاری را به آنها آموزش داد
رشد کودک 28 ماهه

ویژگی های رفتاری و تغذیه کودک 28 ماهه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودکان 28 ماهه نوپا دائم در حال حرف زدن می باشند و داستان های خود را تعریف می کنند او را پیش بچه های دیگر ببرید حتی می توانید او را به مهد برده تا بتواند با دیگران ارتباط برقرار کند.
سينه خيز رفتن نوزاد

زمان سینه خیز رفتن نوزاد و علت تاخیر در آن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نخستین حرکات نوزادان برای جا به جایی " سینه خیز رفتن" است و معمولا نوزادان در یک برحه زمانی اقدام به سینه خیز رفتن می کنند، اما علت سینه خیز نرفتن برخی کودکان چیست؟
رشد کودک 17 ماهه

مراحل رشد و مراقبت های لازم کودک 17 ماهه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکنون وقت آن رسیده است که نحوه احترام گذاشتن را به کودک 17 ماهه خود بیاموزید و بهتر است به جای غذاهای متنوع به او غذاهای مقوی بدهید و تغذیه هفتگی اش را کنترل کنید.
کودک

رشد و تغذیه کودک 13 ماهه و توانایی هایش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کودک 13 ماهه قدم های بزرگ بر میدارد و علاقه زیادی به بازی کردن با غذایش را دارد پس به او سخت نگیرید و میزان غذای هفتگی او برایتان معیار باشد.
رشد کودک 22 ماهه

هر آنچه باید درمورد رشد و رفتار کودک 22 ماهه بدانید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودک 22 ماهه شما خیلی به بازی کردن با مادر و پدر علاقه دارد شما برایش احساس امنیت را ایجاد می کنید همچنین می توانید برایش کتاب بخوانید و اشعار را به او بیاموزید.
فواید ورزش کودکان

فواید و اثرات مثبت قابل توجه ورزش برای کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش کردن برای کودکان بسیار مفید است و فواید بسیاری برای سلامت بدن و روحیه آن ها دارد همچنین می تواند برای هوش و عملکرد مغز کودک مفید باشد.
صفحه 1 از 4