آبغوره

کپک رب

کپک رب، سرکه و ترشی را چه کنیم؟

تاریخ انتشار : 9 اسفند 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلاتی که خانم های خانه دار با آن روبرو هستند کپک زدن برخی از مواد غذایی مانند رب ، ترشی و آبغوره است که در ادامه دلایل ایجاد کپک و راه حل جلوگیری از آن را توضیح می دهیم.
طرز تهیه آبغوره

طرز تهیه آبغوره خانگی ؛ ترش و قرمز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آبغوره یکی از بهترین چاشنی های ایرانی است که از دیرباز از آن استفاده می شود و ما به شما در این مطلب بهترین روش تهیه آبغوره خانگی را به طور کامل آموزش می دهیم.
لاغری با آبغوره

غوره و آبغوره نقشی در لاغرشدن دارند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غوره و آبغوره به دلیل خواص و کاربردهای فراوانشان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده از آبغوره در کاهش وزن موثر می باشد اما نحوه صحیح مصرف آن بسیار حائز اهمیت است.
خواص غوره

چرا امام رضا (ع) مصرف غوره را توصیه کردند ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
غوره یک میوه بسیار مفید و پرخاصیت است که به صورت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و کاهش کلسترول، درمان سیاتیک و رماتیسم تنها چند نمونه از خواص این میوه می باشد.
آش آبغوره

طرز تهیه “آش آبغوره” غذای محلی همدانی ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“آش آبغوره” یکی از غذاهای محلی استان همدان است که دارای دستور تهیه بسیار آسانی می باشد.
نگهداری آبغوره خانگی

بهترین روش نگهداری آبغوره خانگی چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از خانم های ایرانی اقدام به تهیه آبغوره در خانه می کنند،بعد از تهیه آبغوره نکته ای که حائز اهمیت می باشد نگهداری آن است زیرا آبغوره فاسد موجب خطراتی مانند مسمومیت و ابتلا به سرطان می شود.
خواص آبغوره

خواصی که شما را عاشق آبغوره می کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آبغوره خواص بسیار مناسب و قابل توجه ای برای سلامت بدن دارد و تنها مصرف اندکی از آبغوره به درمان برخی بیماری ها نیز می تواند کمک شایانی کند.
آبلیمووآبغوره در ظروف پلاستیکی

خطرات نگهداری آب غوره وآب لیمو در بطری پلاستیکی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نگهداری آبغوره، آبلیمو و یا سرکه در ظروف پلاستیکی مشکلات زیادی برای سلامت مصرف کنندگان ایجاد می کند، استفاده از ظروفی مانند چینی و روی مناسب ترین ظروف برای نگهداری غذا بدون اثرات زیست محیطی و سلامتی است.
ترشی نازخاتون

کامل ترین طرز تهیه ترشی نازخاتون شمالی با آبغوره

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ترشی نازخاتون یک ترشی فوری است که به محض تهیه قابل مصرف است که مربوط به مردم شمال کشور است و طعمی منحصر به فرد دارد که دستور تهیه آن را در ادامه خواهید دید.