مونا فرجاد

سیامک انصاری

عکس جدید سیامک انصاری و چند سر عائله اش

تاریخ انتشار : 24 دی 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
عکس سیامک انصاری در کنار چند سر عائله اش که یکی از همکاران بازیگرش منتشر کرده و داستان جالبی پشتش هست.
مونا فرجاد

چرا اسم مونا فرجاد ساعات گذشته وایرال شد؟

تاریخ انتشار : 6 دی 1402زمان مطالعه : 3 دقیقه
مونا فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون و خواهر مارال فرجاد روزهای اخیر در مصاحبه ایی با برنامه دوشات روایت دوران تلخی از زندگیشان را بازگو کرد.
مونا فرجاد

عکس مونا فرجاد بعد از حمله دزد قمه کش به او

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ادامه ماجرای سرقت از سلبریتی ها به مونا فرجاد رسید، بازیگری که همراه خواهرش مارال فرجاد طعمه این حادثه وحشتناک شدند.
مارال فرجاد

زندگی شخصی مارال فرجاد و ماجرای ازدواجش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیوگرافی جذاب و خواندنی مارال فرجاد بازیگر مطرح کشورمان به همراه فیلم شناسی، عکس های او در کنار خانواده هنرمندش و ماجرای ازدواجش را در نمناک ببینید.
مونا فرجاد

روزی تلخ برای مارال فرجاد و خانواده اش

مونا فرجاد دختر جلیل فرجاد و خواهر دوقلوی مارال فرجاد، در جدیدترین پست اینستاگرامش از روزی تلخ و غمگین برای خود و خانواده اش نوشت.
پوستر نمایش بانوی محبوب من

حضور بزرگان تئاتر در نمایش بانوی محبوب من

تاریخ انتشار : 26 آبان 1400زمان مطالعه : 1 دقیقه
تئاتر بانوی محبوب من جدیدترین تئاتر گلاب آدینه با حضور هنرمندان مشهور عرصه بازیگری در ششمین شب به روی صحنه رفت.
مونا فرجاد

مونا فرجاد در فیلم پسران دریا

فیلم پسران دریا به کارگردانی افشین هاشمی پس از پایان فیلمبرداری در سکوت خبری آماده نمایش شد.
ویشکا آسایش

اولین تصاویر از بازیگران فیلم سینمایی چپ، راست

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصاویری از گریم های متفاوت بازیگران فیلم سینمایی چپ، راست از سارا بهرامی تا ویشکا آسایش منتشر شد.
مونا و مارال فرجاد

شباهت زیاد دو خواهر بازیگر به هم! + تصاویر

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1392زمان مطالعه : 1 دقیقه
مونا و مارال فرجاد که هر دو از بازیگران سینما و تلویزیون میباشند دختران جلیل فرجاد بازیگر هستند آنها به تازگی عکسی دونفره از خودشان را در فضای مجازی منتشر کردند که در ادامه میبینید.