مونا فرجاد

روزی تلخ برای مارال فرجاد و خانواده اش

کد مطلب : 90047تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
مونا فرجاد دختر جلیل فرجاد و خواهر دوقلوی مارال فرجاد، در جدیدترین پست اینستاگرامش از روزی تلخ و غمگین برای خود و خانواده اش نوشت.

سالگرد فوت مادر مارال فرجاد و خواهرش مونا فرجاد

مونا فرجاد بازیگری که در تلویزیون با نقش آفرینی در سریال های خوش‌رکاب و ساختمان پزشکان و... شناخته شد، اینستاگرام خود را با عکسی از مادر مرحومش و دلنوشته تلخی برای او به روز کرد. در ادامه جدیدترین پست مونا فرجاد را مشاهده می کنید.

مونا فرجاد دختر جلیل فرجاد بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون و خواهر مارال فرجاد که سال گذشته به سوگ مادر خود نشسته بود، ویدیویی از مادرش در سالروز فوت او به اشتراک گذاشت و تلخ و غم انگیز برای او نوشت:

مامان قشنگم، مامان منیژه ی عزیزم فردا میشه یکسال که تو نیستی. نمی دونم ما بدون تو چجوری دوام آوردیم. شاید فقط به خاطر این بود که بهمون زندگی کردن رو یاد دادی. نبودنت خیلی سخته خیلی خیلی خیلی. هیچ جمله ای هیچ حرفی نمی تونه غم بزرگ توی سینه ام رو بیان کنه.

میدونم همه جا پیش مایی صدامو میشنوی و حواست بهمون هست. به قول خودت ما چهار تا باید مراقب هم باشیم. ما مراقب هم هستیم خیالت راحت. تو هم مراقب ما باش. دوست دارم مامان منیژه

مونا فرجاد و مادرش

مونا فرجاد و مادرش منیژه افشاری

بیوگرافی مونا فرجاد

مونا فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون متولد 25 فروردین 1363 در تهران است. پدرش جلیل فرجاد و خواهرش مارال فرجاد از بازیگران سینما و تلویزیون ایران هستند، مادر مارال و مونا فرجاد، زنده یاد منیژه افشاری می باشد که در 18 اسفند 1400 به دلیل ابتلا به بیماری سرطان فوت کرده است.

متأسفانه خواهر مونا فرجاد، مارال نیز به بیماری سرطان مبتلاست و پس از طی یک دوره مبارزه با بیماری در شرایطِ بهتری قرار گرفته است.

مونا و مارال فرجاد

مونا فرجاد و خواهرش مارال فرجاد/ عکس از کوروش جوان

ازدواج و همسر مونا فرجاد

مونا فرجاد هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و عکس هایی که از همسر او در فضای مجازی منتشر می شود، شایعه ای بیش نیست.

فیلم و سریال های مونا فرجاد

مونا فرجاد از کودکی بازیگری را در کنار پدرش آغاز و تا کنون در فیلم و سریال هایی چون شبکه مخفی زنان، خوش‌رکاب، مزرعه آفتابگردان، خاتون، پایتخت، آرام میگیریم، خواستگاران، تقدیر، ساختمان پزشکان، دایره تردید و... بازی کرده است.

روزی تلخ برای مارال فرجاد و خانواده اش

4.233
این مطلب مفید بود ؟285
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
2 نظر به ثبت رسیده است
فرخنده بانو1401-12-18
دو خواهر زیبا با پدری محترم‌. روح مادرتان شاد
00
فری1401-12-20
روحش شاد یادشون همیشه در خاطرمان خواهد ماند
00
وبگردی