تست بارداری

انجام تست بارداری
امروزه برای تشخیص حاملگی روش های مختلف تست بارداری وجود دارد اما اکثر خانم ها به دنبال روشی هستند که با انجام آن سریع تر از بارداری خود مطلع شوند.
آزمایش قبل بارداری

آزمایشاتی که حتما قبل بارداری باید انجام شوند

زمان مطالعه : 10 دقیقه
کسانی که قصد بارداری دارند باید قبل از هر گونه اقدام نزد متخصص بروند و آزمایش ها و چکاپ های لازم را انجام دهند تا از سلامت خود برای یک بارداری موفق اطمینان حاصل کنند.
تست بارداری شب

جواب تست بارداری، شب دقیق تره یا صبح؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انجام تست بارداری با استفاده از بی بی چک معمولا نتیجه دقیقی دارد اما برای اطمینان بیشتر از جواب آن، باید تست بارداری را در زمانی مناسب انجام دهید.
تست بارداری منفی کاذب

وقتی باردارید اما تست بارداری منفی است !

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تاخیر در زمان عادت ماهانه همیشه نشان دهنده بارداری نیست .از طرفی ممکن است فرد باردار بوده اما در تست بارداری نشان داده نشود.دلایل مختلفی برای منفی بودن تست بارداری وجود دارد که منجر به این اتفاق می شود
روش تست بارداری با عسل

تست بارداری با عسل و سوزن به روش بقراط حکیم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در گذشته های دور برای تشخیص بارداری از روش های عجیب و غریب و شگفت انگیزی استفاده می کردند مانند تست بارداری با عسل و سوزن که بقراط پزشک یونانی به آن معتقد بود.
تست nipt در بارداری

زنانی که باید در بارداری تست NIPT انجام دهند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تست nipt یا همان تست غربالگری غیر تهاجمی برای اطلاعات از خطرات و موارد غیر طبیعی کروزوم نوزاد است که از فواید این تست نحوه تصمیم گیری درست برای آینده است.
بارداری مثبت کاذب

وقتی باردار نیستید اما جواب تست مثبت است !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که شما باردار نیستید اما جواب تست بارداری خانگی شما مثبت باشد به این نتیجه مثبت کاذب می گویند که دلایل مختلفی دارد.
تست بارداری

کی و چطور از تست بارداری استفاده کنیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای تشخیص بارداری از تست های مختلفی می توان استفاده کرد و یکی از ساده ترین آن ها تست بارداری با بیبی چک می باشد که به راحتی می توانید در منزل انجام دهید.
بارداری با آی یو دی

احتمال بارداری با IUD چقدر است؟ + خطرات

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دستگاه آی یو دی یکی از روش های کنترل بارداری است که احتمال بارداری کمی در این روش وجود دارد و این حاملگی خانم ها دارای خطراتی می باشد که باید بدانید.
تست بارداری بعد از انتقال جنین

چند روز بعد از انتقال جنین تست بارداری بزنم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه یکی از بهترین درمان های ناباروری انجام IVF می باشد که بعد از انجام آن باید در زمان مناسب بعد از انتقال جنین تست بارداری انجام دهید تا نتیجه دقیق تری بگیرید.
تست بارداری

انجام “تست بارداری” خانگی به روش مصریان باستان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تست های بارداری خانگی قبل ازانجام آزمایش به دلیل سریع و آسان و دردسترس بودن آن ها میتواند روش خوب و مفیدی برای تشخیص بارداری باشد.
تست بارداری

تست فوری بارداری با خمیردندان! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تست بارداری خانگی که جدیدا در میان برخی از خانم ها انجام شده است استفاده از خمیردندان برای تشخیص حاملگی است.
بیبی چک

مورادی که نتیجه بیبی چک درست نیست! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هر مدل و نوع بیبی چک که در داروخانه ها موجود است شکلی برای مثبت یا منفی بودن نتیجه آزمایش ادرار بارداری دارد که در این بخش شما را با آنها آشنا می کنیم.