پوست چرب

سرم پوست
سرم های پوست خانگی ساخته شده با مواد کاملا طبیعی بهترین روش مراقبت از پوست هستند و تاثیرگذارتر از سرم های شیمیایی بوده و با توجه به نوع پوست تان ساخته میشوند.
شفاف شدن پوست چرب

زیبایی و شفاف شدن پوست چرب

زمان مطالعه : 11 دقیقه
در فصل تابستان معمولا پوست صورت چرب می شود که برای زیبایی، صاف و شفاف شدن پوست های چرب در این فصل می توان از ماسک های خانگی ساده با مواد طبیعی استفاده کرد.
ماسک مردانه

دستور ویژه برای زیبایی پوست آقایان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چند ماسک صورت خانگی عالی وجود دارد که برای زیبایی و جوانی پوست آقایان مفید است و استفاده از این روش های خانگی می تواند تمام مشکلات پوستی را برطرف کند.
درمان پوست چرب

اگه پوستت چربه اینارو بیشتر بخور

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چربی بیش از حد پوست برای افراد اذیت کننده است. یکی از بهترین روش‌ها برای درمان پوست چرب، مصرف مواد غذایی مفیدی است که به پاکسازی پوست کمک میکنند.
پوست ترکیبی

به پوست این شکلی میگن ترکیبی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید پوست شما هم از نوع پوست ترکیبی است و خبر ندارید برای همین هرکاری برای زیبایی آن انجام میدهید نتیجه ی مطلوب ندارد، این نوع پوست را بهتر بشناسید.
پوست چرب و خشک

اگه پوستت هم چربه هم خشک، حتما اینو بخون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در پوست صورتتان علاوه بر چربی احساس خشکی هم دارید شما جزء افرادی هستید که باید روتین خاصی را برای سلامت و زیبایی پوستتان رعایت کنید.
پوست شفاف

بهترین روتین برای پوست های چرب کدام است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوست یکی از مهمترین اعضای بدن است و افراد برای اینکه بتوانند به خوبی از آن مراقبت کنند نیاز دارند تا به طور روزمره روتین خاصی برای پوست خود انتخاب کنند که این روتین روزانه برای هر پوست متفاوت خواهد بود.
آرایش پاک کن

آرایش پاک کن مناسب پوست های چرب ، خشک و حساس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آرایش پاک کن یکی از محصولات آرایشی پرکاربرد است که انواع مختلفی دارد و برای پوست های مختلف خشک, چرب و حساس آرایش پاک کن های خاصی طراحی میشود.
آرایش پوست چرب

فوت و فن آرایش ماندگار پوست چرب با منافذ باز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که پوست چرب با منافذ باز دارند برای افزایش ماندگاری آرایش بر روی پوستشان باید از تکنیک های خاصی استفاده کنند.
چرب شدن پوست

شیوه از بین بردن چرب شدن پوست صورت با کمترین هزینه

زمان مطالعه : 11 دقیقه
اگر می خواهید پوستی زیبا و بدون جوش داشته باشید می توانید بدون صرف هزینه با مواد طبیعی ماسک هایی گیاهی بسازید که از جوش زدن و چرب شدن پوست صورت جلوگیری می کنند.
لوازم آرایش

نکاتی برای ماندگاری بهتر آرایش بر روی پوست چرب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چربی بالای پوست باعث می شود صورت به راحتی آرایش و کرم های بهداشتی را قبول نکند و به اصطلاح کرم های مختلف روی پوست می ماسد.
علت چرب شدن پوست

علت چرب شدن پوست و راهی برای کاهش آن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
علت چرب شدن پوست و ظاهر شدن جوش های سر سیاه می تواند رژیم غذایی نامناسب یا استرس باشد که می توان با درمان های خانگی و طبیعی چربی پوست را کنترل کرد.
پوست چرب

راههای حفظ سلامت و جوانی پوست چرب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوست چرب صورت با منافذ باز مستعد جوش و اکنه بیشتری نسبت به پوست های خشک هستند. برای حفظ زیبایی و جلوگیری از پیری این نوع پوست ها باید بدانید که با پوست چرب چه کنیم و چه نکنیم.
تغذیه پوست چرب

تغذیه پوست چرب ، صورت چرب ها چی بخورن و چی نخورن؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
گنجاندن موادی با فیبر بالا و چربی سالم در تغذیه می تواند به رفع چربی اضافی پوست کمک بزرگی کند و به پوست شفافیت و زیبایی دو چندان دهد.
درمان جوش پوست چرب

درمان جوش پوست چرب با روش های فوق العاده موثر و طبیعی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از اصلی ترین دلایلی که در روی پوست جوش می زند چرب بودن پوست است، در ادامه قصد داریم بهترین روش ها را برای درمان جوش پوست چرب را معرفی کنیم.