ماهی قرمز

ماهی قرمز
ماهی قرمز برای کمک به دوست بیمارش نهایت تلاشش را می کند . ماهی بیمار که توان حرکت ندارد با کمک دوست کوچکش در آکواریوم به حرکت در می آید.
نگهداری از ماهی قرمز

آموزش خرید و نگهداری از ماهی قرمز عید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای مراقبت و افزایش طول عمر ماهی های قرمز عید نوروز باید از آن ها در آب بدون کلر، دمای مناسب و تنگ بزرگ و مناسب ماهی نگهداری شود.
ماهی قرمز

خطر جدی ماهی قرمزهای امسال برای بچه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین معمولا در عید نوروز برای بازی کودکان ماهی قرمز می خرند اما هیچ اطلاعاتی از خطرات و بیماری هایی که ممکن است با دست زدن به ماهی به بدن کودک انتقال پیدا کند ندارند.
ماهی قرمز

خطرات حلزون ، ماهی قرمز و لاک پشت برای کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خریدن حلزون ، ماهی قرمز و لاک پشت برای کودکان باعث انتقال بیماری های خطرناکی به آنان می شود .
جراحی ماهی قرمز

جراحی پیچیده غده بدن ماهی قرمز 20 ساله + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماهی قرمز کوچولو 20 سال همراه صاحبش زندگی کرده بود ، او حتی از فرزندان مرد هم بزرگتر بود . صاحبش زمانی که متوجه غده زیر باله حیوان شد همه چیز را برای عمل جراحی ماهی قرمز فراهم کرد.
عمر ماهی قرمز

روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خرید ماهی قرمز کوچک یکی از سنت های زیبا در تزئین سفره هفت سین است.اما بی توجهی به شرایط نگهداری این حیوانات کوچک باعث می شود که عمر آنها بسیار کوتاهتر شود.
رها کردن ماهی قرمز

از رها کردن ماهی قرمز در رودخانه ها بپرهیزید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر ماهی قرمز سفره هفت سین شما هنوز زنده است از رها کردن آن در دریاچه ها و رودخانه ها جدا بپرهیزید ، زیرا ماهی قرمز باعث تغییر در اکوسیستم رودخانه ها می شود و به گونه های مهاجم تبدیل می شود.
ماهی قرمز عید

فروش ماهی قرمز عید با ضمانت! + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این روزها که بخاطر فرا رسیدن سال نو بازار فروش ماهی قرمز در همه جای کشور داغ است فروشندگان برای جذب مشتری با شگردهای عجیب و باورنکردنی مشغول فروش ماهی هستند.
ماهی

به ماهی قرمز عید دست نزنید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
درباره ی انتخاب ماهی قرمز و نحوه ی نگهداری آن باید به یک سری نکات توجه کنید. یک ماهی سالم که فلس های آن سالم باشد خریداری نمایید و از دست زدن مستقیم به ماهی بپرهیزید زیرا....