کافئین

قرص کافئین

قرص کافئین یا قهوه، کدوم بهتره ؟

تاریخ انتشار : 6 اسفند 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
کافئین ماده ای محرک و خوراکی است که در قهوه و چای وجود دارد و دارای فواید زیادی برای سلامت می باشد. شما می توانید برای دریافت کافئین به جای قهوه از قرص های کافئین اسقاده کنید.
ترک نوشابه

راهی تضمینی برای ترک نوشابه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف نوشابه باعث اضافه وزن می شود و عوارضی هم برای سلامت بدن به همراه دارد اما با این حال نوشابه طرفداران بسیاری دارد، برای ترک نوشابه و نوشیدنی های گازدار راه های مناسبی وجود دارد.
خطر کافئین

افرادی که کافئین برایشان مضر است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف کافئین خواص بسیاری دارد ، اما باید از این موضوع مطلع باشید که مصرف کافئین می تواند عوارض و مضراتی را نیز برای برخی افراد به همراه داشته باشد.
نوشیدنی قبل ورزش

حواست باشه قبل ورزش این نوشیدنی رو نخوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتخاب مناسب نوشیدنی قبل ورزش باعث بهبود عملکرد شما در ورزش میشود . البته متخصصان استفاده از نوعی نوشیدنی را به عنوان نوشیدنی قبل ورزش توصیه نمیکنند.
خواص کافئین

کافئین با تمام خوب و بدش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کافئین خواص بسیاری برای سلامتی دارد و از خواص آن می توان به کاهش وزن، جلوگیری از سرطان پوست و جلوگیری از رشد سلول های سرطانی اشاره کرد، البته مصرف کافئین می تواند عوارضی را هم به همراه داشته باشد.
قهوه بدون کافئین

خواص قهوه بدون کافئین از بهبود عملکرد کبد تا کاهش وزن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قهوه بدون کافئین چیست و چه تفاوتی با قهوه های دیگر دارد ؟ با مصرف این نوع قهوه چه مشکلات جسمی را می توان رفع کرد و چه فوایدی برای سلامتی خواهد داشت ؟
مصرف کافئین

آیا مصرف کافئین برای ورزشکاران مفید است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید خیلی از ما شنیده ایم که می گویند مصرف کافئین برای کسانی که ورزش می کنند مفید است اما آیا واقعا اینگونه است یا خیر؟
مصرف کافئین

بهبود عملکرد ریه در کودکان نارس با مصرف کافئین

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مصرف کافئین مانند محرک تنفسی عمل کرده و بهبود کوتاه مدت تنفسی را سبب می شود و توانایی گسترده شدن ریه را نیز بهبود می بخشد.
کافئین

عوارض پنهان اعتیاد به کافئین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بدون چند فنجان قهوه در روز دوام نمی آورید؟ قهوه بسیار خوشمزه است اما درگیر چرخه ی نا سالم مصرف کافئین شدن اصلا ایده ی خوبی نیست .