ست کردن لباس

اشتباه در رنگ لباس
انتخاب رنگ لباس و ست کردن آن ها در تیپ و استایل شما اهمیت زیادی دارد. پوشیدن برخی از رنگ ها باهم مناسب نیستند و هیچ جذابیتی ندارند.
ست رنگ لباس

هر رنگ لباس رو با چه رنگی ست کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ست کردن رنگ لباس به روش اصولی موضوع پیچیده ای است که شاید کمتر کسی آن را بلد باشد، ما به شما میگوییم هر رنگ لباس را با چی ست کنید.
ست کردن لباس زنانه

7 ست رنگی، شیک و ساده برای خانم ها در فصل زمستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمستان یکی از زیباترین فصل ها است و با اینکه هوای سردی دارد اما پوشیدن لباس های گرم و رنگارنگ در این فصل ذوقی را در دل زنده می کند. در واقع زمستان برای پوشیدن لباس های خاص و متنوع بسیار هم فصل دلنشینی است و سرمای هوا باعث غمگین شدن افراد نمی شود...
ترند های قدیمی

ترندهای قدیمی که دوباره مد شدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از لباس هایی که در دنیای مد امروز استفاده می شود در ترند های قدیمی هم وجود داشته اند، که امروزه با همان شکل یا با کمی تغییر دوباره روانه بازار شده اند.
انتخاب رنگ لباس

لباس چه رنگی به رنگ پوست من میاد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از اصول انتخاب رنگ لباس تشخیص رنگ پوست است که اگر به آن توجه کنید زیبایی و جذابیت شما دو برابر می شود.
لباس برای خانم های چاق

لباسهایی برای لاغر دیده شدن خانم های چاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم های چاق می توانند با چند تکنیک و مهارت در لباس پوشیدن خودشان را لاغرتر بنظر برسانند برای این کار باید لباس هایی با طرح های ظریف و بلند را انتخاب کنند.
ست رنگ لباس

چگونه حرفه ای رنگ لباس ست کنیم؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
چگونه رنگ لباس هایمان را ست کنیم تا بدون عیب و نقص باشیم؟ چرخه رنگ به شما خواهد گفت چه رنگی با چه رنگی ست میشود و برای چه وقت از روز مناسب است.
قوانین ست کردن لباس

لباس هایی به رنگ خنثی را چجوری ست کنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از رنگ هایی که اکثر آقایان در ست کردن لباس هایشان به کار می برند رنگ های خنثی می باشند که اصول و قوانین خاصی برای شیک پوش شدن دارند.
ست لباس صورتی

بهترین ترکیب رنگ برای ست کردن با لباس صورتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رنگ صورتی یکی از بهترین رنگ ها برای استایل پاییز و زمستان خانم های شیک پوش است اما باید بدانید لباس های صورتی را با چه رنگ هایی می توانید ست کنید.
ست کردن کیف و کفش

7 ترفند برای ست کردن کیف و کفش در استایل های زنانه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمانی که از ست کردن لباس یا کیف و کفش صحبت می کنیم هماهنگ گردن رنگ یا جنس آنها به ذهنمان می رسد اما بسیاری از گزینه ها به خصوص ملزومات کیف و کفش وجود دارند که...
ست با شکت

شکت چیه و با کلاس ها چطور شکت میپوشن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شکت به لباس های کوتاه و ضخیمی می گویند که این روزها بسیار ترند شده است. شکت ظاهری اسپرت دارد و برای استایل شیک و جذاب باید بدانید این لباس را با چی بپوشید.
انتخاب لباس مناسب

لباس هایی زنانه که سن را بالا می برند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تا به حال شنیده اید که مدل لباس پوشیدن شما ممکن است شما را چاق تر و یا مسن تر نشان دهد؟اشتباهات رایجی در انتخاب لباس وجود دارد که می تواند سن شما را بالاتر نشان دهد حتی اگر سبک جدیدی باشد
ست کردن پالتو

یه ست شیک برای پالتوی امسالت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پالتو ها در مدل ها و رنگ های مختلفی وجود دارند. برای داشتن استایل جذاب و شیک در پاییز و زمستان باید بدانید پالتو را چگونه و با چه چیزهایی ست کنید.
رنگ لباس پرستاران

دلیل سفید بودن لباس پرستاران چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ممکن است که برای شماهم عجیب باشد که چرا رنگ لباس در یک سری شغل ها همیشه یکسان است، انتخاب این رنگ ها دلایل خاص خودش را دارد.
ترکیب رنگ پاییزی

ترکیب رنگهای منتخب مدلینگها برای پاییز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فصل پاییز هم برای خود ترکیب رنگ خاصی دارد و برای خوشتیپی خانم ها در فصل زیبایی پاییز باید نکات ست کردن لباس را حتما بدانید.
صفحه 1 از 6