ست کردن لباس

لباس خانگی شیک
پاییز فصل هزار رنگ است و لباس های پاییزه جذابیت این فصل را چند برابر میکنند. خانم های شیک پوش برای پاییز لباس خانگی راحت و در عین حال خاص و زیبا میپوشند.
لباس دخترانه

8 نکته برای انتخاب لباس مهمانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به روزهای خوش رنگ پاییزی نزدیک می شویم و با خنک شدن آب وهوا ما نیز باید به فکر تغییر استایل خود باشیم.آب و هوای پاییز خوش رنگ و لعاب تر شده و ما هم نیاز به رنگ هایی شاد و زیبا داریم تا استایل خود را جذاب تر کنیم.
لباس دخترانه

8+1 مورد از مناسب ترین لباس های دخترانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همیشه سوال چی بپوشم اولین سوالی است که بعد از دعوت به یک مهمانی به ذهن دختر خانم ها می رسد. برای حل این مشکل شما باید اول مکان و زمان مهمانی و دورهمی را بررسی کنید زیرا این موضوع بر همه چیز تاثیر می گذارد.
لباس برای قرار

برای قرارهای مهم و حساس، لباس این رنگی بپوش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
جالب است بدانید رنگ لباسی که می پوشید تاثیر زیادی در جلب اعتماد طرف مقابلتان در قرارهای مهم و حساس دارد بنابراین برای دیدارهای مهم این رنگ لباس را بپوشید.
لباس اندام گلابی

اندام گلابی شکل چه لباسی نباید بپوشد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر اندام گلابی شکل دارید ممکن است برای انتخاب لباس مناسب به مشکل بربخورید، از این رو بهتر است لباس های مناسب اندام گلابی را بشناسید.
تیپ مشکی

راز مدلینگها برای شیک پوشی با تیپ سرتا پا مشکی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از رنگ مشکی به عنوان محبوب ترین رنگ در استایل لباس یاد می‌شود و اگر به تیپ سرتا پا مشکی علاقه دارید باید اصول و نکات مهمی را برای خوش پوش تر شدن توجه کنید.
ست رنگ لباس با کفش

هر رنگ لباس زنانه رو با چه مدل کفشی ست کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خانم ها برای جذاب و شیک بودن تیپ خود باید اصول ست کردن رنگ لباس ها با کفش خود را بدانند و در انتخاب ترکیب رنگ آن ها نکاتی را رعایت کنند.
اشتباه در رنگ لباس

هیچ وقت این رنگ لباس ها رو با هم نپوشید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انتخاب رنگ لباس و ست کردن آن ها در تیپ و استایل شما اهمیت زیادی دارد. پوشیدن برخی از رنگ ها باهم مناسب نیستند و هیچ جذابیتی ندارند.
ست کردن جواهرات

فوت و فن ست کردن جواهرات با لباس و شخصیت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتخاب و ست کردن جواهرات و زیورآلات با مدل لباس و فرم صورت اگر اصولی باشد در زیبایی ظاهر و پوشش خانم ها تاثیر بسیار زیادی دارد.
ست رنگ لباس

چگونه حرفه ای رنگ لباس ست کنیم؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
چگونه رنگ لباس هایمان را ست کنیم تا بدون عیب و نقص باشیم؟ چرخه رنگ به شما خواهد گفت چه رنگی با چه رنگی ست میشود و برای چه وقت از روز مناسب است.
لباس نامزد

شما هم لباس پوشیدن نامزدتون رو دوست ندارید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر طرز لباس پوشیدن نامزدتان را دوست ندارید نباید با او بد رفتاری یا دعوا کنید، شما می توانید با رفتارهای مناسب تیپ بد همسرتان را تغییر دهید.
انتخاب رنگ لباس

لباس چه رنگی به رنگ پوست من میاد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از اصول انتخاب رنگ لباس تشخیص رنگ پوست است که اگر به آن توجه کنید زیبایی و جذابیت شما دو برابر می شود.
انتخاب لباس مناسب

لباس هایی زنانه که سن را بالا می برند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تا به حال شنیده اید که مدل لباس پوشیدن شما ممکن است شما را چاق تر و یا مسن تر نشان دهد؟اشتباهات رایجی در انتخاب لباس وجود دارد که می تواند سن شما را بالاتر نشان دهد حتی اگر سبک جدیدی باشد
لباس برای خانم های چاق

لباسهایی برای لاغر دیده شدن خانم های چاق

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم های چاق می توانند با چند تکنیک و مهارت در لباس پوشیدن خودشان را لاغرتر بنظر برسانند برای این کار باید لباس هایی با طرح های ظریف و بلند را انتخاب کنند.
ست کردن زیورآلات

قانون ست کردن زیورآلات با لباس رو یاد بگیر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ست کردن زیورآلات با انواع لباس مجلسی و اسپرت هرکدام قوانین مخصوص به خودشان را دارند و باعث زیباتر دیده شدن استایل شما میشوند.
صفحه 1 از 6