تولد
لباس اندام گلابی
اگر اندام گلابی شکل دارید ممکن است برای انتخاب لباس مناسب به مشکل بربخورید، از این رو بهتر است لباس های مناسب اندام گلابی را بشناسید.

لباس های نامناسب برای اندام گلابی شکل

اگر اندام گلابی شکل دارید؛ یعنی پایین تنه شما وزن و حجم بیشتری دارد. فرقی ندارد که مدل باسن تان چه شکلی است؛ در هر صورت ممکن است که با پوشیدن بعضی از لباس ها چالش داشته باشید. بعضی از انواع لباس ها هستند که افرادی که اندام گلابی شکل دارند نباید از آن استفاده کنند، زیرا تعادل بدن شان را به هم می ریزد که در این قسمت از دنیای مد نمناک این لباس ها را به شما معرفی می کنیم.

شلوار لی تنگ نپوشید

اگر جزو افرادی هستید که قسمت پایین تنه تان بزرگ است، بهتر است که مراقب باشید و از شلوار جین تنگ استفاده نکنید، زیرا این شلوار ها پایین تنه را بزرگ‌تر نشان می‌ دهند. توصیه ما این است که اگر هم می‌ خواهید شلوار لی بپوشید، آن ها را خیلی تنگ انتخاب نکنید و از شلوارهای راسته یا دمپا کمک بگیرید و شلوار لوله تفنگی هم هرگز نپوشید.

از کمربند استفاده نکنید

هدف ما این است که تمرکز را از قسمت لگن و باسن برداریم؛ بنابراین اگر کمربند استفاده کنید، تمرکز افراد دوباره به این ناحیه جلب می‌ شود و این قسمت بزرگتر نشان می‌ دهد. پس بهتر است که کمربند را کنار بگذارید.

کمربند

لباس پر چین و دامن کلوش نپوشید

لباس هایی که از قسمت کمر به پایین گشاد می‌ شوند و دامن‌ های پرچین دارند، هرگز برای اندام گلابی شکل مناسب نیستند، زیرا پایین‌ تنه را بزرگتر از حد طبیعی نشان می‌ دهند که قطعاً مناسب این افراد نیست.

از رنگ های پاستلی استفاده نکنید

رنگ های پاستلی رنگ های روشنی هستند که اگر آن ها را مخصوصا در قسمت پایین تنه استفاده کنید، قسمت لگن و پاهای تان بزرگتر نشان می دهند و به خاطر این که شما به دنبال این هستید که این نواحی را کوچک‌تر نشان دهید، توصیه ما این است که این رنگ ها را استفاده نکنید و به دنبال رنگ‌ های تیره‌تر باشید.

شلوار فاق بلند نپوشید

شلوار های فاق بلند برای اندام گلابی شکل هرگز مناسب نیستند. نه تنها بزرگی پایین تنه را پوشش نمی‌ دهند، بلکه تعادل اندام تان را به هم می زنند.

کفش های نوک تیز را جایگزین کفش‌ های گرد کنید

زمانی که می‌ خواهید کفش انتخاب کنید، به دنبال کفش های نوک تیز بروید. این کفش ها به طور کل قسمت پایین تا بالای پای شما را لاغرتر نشان می دهند و یک انتخابِ ایده آلی برای اندام گلابی شکل هستند.

کفش پاشنه دار نوک تیز

دامن کوتاه با بوت نپوشید

دامن کوتاه همراه با بوت هم گزینه مناسبی برای افرادی که اندام گلابی شکل دارند، نیست و قسمت پایین تنه را چاق تر نشان می دهد.

خانمی که اندام گلابی شکل داری، اینارو نپوش

3.444
این مطلب مفید بود ؟3014
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ن.ح
وبگردی