خواب نوزاد

بالش نوزاد
بالش نوزاد تازه متولد شده را باید با رعایت اصول و نکات خاصی انتخاب کنیم زیرا بالشت اهمیت بسیار بالایی در شکل گیری فرم سر نوزاد دارد.
میزان خواب کودک

میزان خواب کودک از یک روزگی تا 12 سالگی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کودکان در سنین مختلف نیاز به میزان خواب متفاوت از هم دارند بهتر است یک نمودار خواب برای نوزادتان تهیه کنید و میزان و زمان خواب او را بصورت دقیق یادداشت کنید.
خواب نوزاد

حواستان باشد نوزاد این حالتی نخوابد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مادرانی که نوزاد تازه متولد شده دارند باید بهترین و بدترین حالت های خواب نوزاد را بدانند تا در خواب برای فرزندشان مشکلات و خطراتی ایجاد نشود.
خواباندن نوزاد

قدم به قدم تا خواباندن نوزاد + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب نوزادان تازه متولد شده، در هنگام شب خواب راحت و عمیقی ندارند؛ برای حل این مشکل، والدین باید از روش‌های صحیح و مناسب استفاده نمایند.
نخوابیدن نوزاد

نخوابیدن نوزادتان دلیلی دارد که شاید شما نمیدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قطعا نوزادان نیاز به خواب بیشتری نسبت به افراد بزرگسال دارند، اما در برخی مواقع کودکان تحت هیچ شرایطی نمی خوابند که یقینا دلایل مخصوص خودشان را دارند.
نخوابیدن نوزاد

راه حل جدید برای بی قراری و نخوابیدن نوزاد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات رایج والدین، بی قراری و نخوابیدن نوزاد است اما راهکارهایی وجود دارد که می توانید نوزاد بدخواب را به راحتی بخوابانید.
دمای مناسب اتاق نوزاد

نکته ای مهم در مورد دمای اتاق نوزاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گرم بودن بیش از اندازه دمای اتاق نوزاد خطراتی همچون مرگ ناگهانی نوزاد را موجب می شود پس قبل از خوابانیدن نوزاد باید ابتدا دمای مناسبی را برای اتاق او در نظر بگیرید.
از خواب پریدن نوزاد

نوزاد شما هم از خواب میپرد و گریه می کند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب نوزادان معمولا در هنگام شب با گریه کردن از خواب می پرند، از خواب پریدن نوزاد با گریه چند دلیل دارد که والدین می توانند با چند روش این موضوع را حل کنند.
تنظیم خواب نوزاد

10 راهکار ساده برای تنظیم خواب نوزاد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تنظیم خواب نوزاد از مشکلاتی است که اکثر خانواده ها با آن درگیر اند ولی شما با انجام روش هایی ساده می توانید خواب کودک را تنظیم کنید.
خواب نوزاد

خواب نوزاد در شبهای گرم تابستان با 10 راهکار مفید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از نوزادان در شب های گرم تابستان خواب راحتی ندارند ، شما می توانید با 10 راه حل مفید به کودکتان کمک کنید تا شب خواب راحت و امنی داشته باشد .
شیر مادر خواب نوزاد

نوزاد با شیر مادر راحت می خوابد یا شیشه شیر؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
صحبت هایی در رابطه با شیر دادن به کودک و تاثیرات آن بر روی خواب نوزاد مطرح است. آیا برای نوزاد شیر مادر بهتر است یا شیشه شیر؟ با کدامیک نوزاد بهتر می خوابد؟
خنده نوزاد

خنده نوزاد در خواب معنای خاصی دارد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خنده نوزاد در خواب برای همه جالب و خوشحال کننده است اما بهتر است بدانید این خنده های نوزاد واقعی نبوده و نشانه شادی او نیست.
گرفتن آروغ نوزاد

حالتی در نوزاد که میگوید او نیاز به آروزغ زدن دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گرفتن آروغ نوزاد کار سختی نیست حتی اگر کودکتان خواب باشد و شما بدانید که نفخ کرده می توانید بدون اینکه او را از خواب بیدار کنید آروغش را بگیرید.
خواب نوزاد

نکته ای بسیار مهم درمورد خواب نوزاد کنار والدین

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم فکر میکنید که نوزادتان باید در فضایی خصوصی و جدا از والدین بخوابد بهتر است راجع‌به این موضوع بیشتر تحقیق کنید و تمامی جوانب کار را در نظر بگیرید.
استفاده از بالش نوزاد

استفاده از بالش برای نوزادان تا این سن ممنوع !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخلاف تصور عموم مردم استفاده از بالش برای نوزادان ضرورتی ندارد. دلایل بسیاری برای صرف نظر کردن از استفاده از بالشت و پتو برای نوزادان وجود دارد.
صفحه 1 از 3