سرماخوردگی کودک

سرفه مزمن کودکان
سرفه مزمن در کودکان را به سرفه ای که بیش از چهار هفته دوام داشته باشد می گویند که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که هر کدام به نوبه خود خطرناک اند.
سرفه کودکان

علائم و درمان انواع سرفه کودکان ؛ کدام نوع خطرناک است؟

زمان مطالعه : 16 دقیقه
سرفه در کودکان انواع مختلفی دارد که والدین با دانستن آن ها می توانند با روش های خانگی طبیعی و بدون دارو انواع سرفه در کودک خود را درمان کنند.
درمان سرفه

شربتی کاملا گیاهی برای درمان سریع سرفه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گاهی پس از اتمام سرماخوردگی سرفه ها برای مدت زمان طولانی باقی می مانند برای درمان و بهبود این سرفه های مزمن از مواد طبیعی و میوه ها استفاده کنید.
داروی سرماخوردگی کودکان

مهم درباره ی داروی سرماخوردگی کودکان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
معمولا والدین در صورت سرماخوردگی کودک به سراغ چند دارو رایج برای درمان می روند، در حالی که اغلب از نکات مهم درباره داروی سرماخوردگی کودک اطلاعات کافی ندارند.
درمان گرفتگی بینی کودکان

درمان ایمن و موثر گرفتگی بینی نوزادان و کودکان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان و نوزادان معمولا در فصل های سرد دچار گرفتگی بینی می شوند و دلیل اصلی آن هم خشک شدن بینی در این فصل است و برای درمان آن ابتدا باید مشکل خشکی بینی رفع شود.
سرماخوردگی نوزاد

هنگام سرماخوردگی نوزاد حواستان به این علائم باشد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
از اولین نشانه های سرماخوردگی نوزادان خلط بینی است برای جلوگیری از سرماخوردگی نوزاد دست هایتان را مداوم بشویید و او را از افراد بیمار دور نگاه دارید.
علت گلودرد کودکان

وقتی علت گلودرد کودکان چیزی به جز سرماخوردگی است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گلودرد کودکان معمولا به دلیل سرما خوردگیست ولی گاهی این دردها علل دیگری دارند که اگر آن را شناسایی نکنید ممکن است خطرناک باشد.
خس خس سینه

به یک دلیل “خس خس سینه” کودکان را جدی بگیرید! +درمان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“خس خس سینه” کودک می تواند نشانه ای از آسم باشد و گاهی علت آن دود سیگاریست که در محیط اطراف کودک وجود دارد و کودک را می آزارد.
درمان سرفه کودکان

درمان سریع و خانگی سرفه کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سرفه های خشک شبانه یا سرفه های شدید همراه با خس خس سینه در بچه ها باعث نگرانی والدین می شود، در این شرایط از روش های طبیعی و سریع درمان سرفه کودکان غافل نشوید.
درمان گرفتگی بینی نوزاد

راه و چاه درمان گرفتگی بینی نوزاد با آنچه در خانه دارید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان و نوزادان به دلیل سیستم ایمنی ضعیفی که دارند بیشتر سرما می خورند و معمولا دچار گرفتگی بینی می شوند اما راه های ساده ای وجود دارد که میتوانید با موادی که در خانه دارید آن را درمان کنید.
سرفه نوزاد

درمان خانگی و گیاهی سرفه ی نوزاد 3 تا 6 ماهه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سرفه نوزاد یکی از نشانه های عفونت یا سرما خوردگی ویروسی است ،شما می توانید با کمک گیاهان دارویی و طب سنتی دیگر نگران سرفه نوزاد خود نباشید.
سرفه شبانه نوزاد

انواع سرفه شبانه نوزاد ، کدامیک باید شما را نگران کند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای آنکه هنگام سرفه شبانه نوزاد و کودکتان علت آن را بدانید باید انواع سرفه ها در این گروه حساس سنی را بشناسید ، شناخت و آگاهی اولین قدم برای اقدام درست و به موقع است.
سرماخوردگی کودکان

کدامیک از کودکان بیشتر در معرض سرماخوردگی هستند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زمانی که کودکی دچار سرماخوردگی می شود بشتر از یک فرد بزرگسال اذیت شده و موجب نگرانی والدین می شود.اما برخی کودکان در برابر این بیماری و آنفولانزا مفاومت بیشتری از خود نشان می دهند.
عفونت گوش و یا اوتیت مدیا

بیماری اوتیت و سرماخوردگی کودکان را جدی بگیرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلات رایج در کودکان عفونت گوش میانی پس از سرماخوردگی است.از اوتیت مدیا یا همان عفونت گوش در کودکان می توان با چند توصیه غذایی پیشگیری کرد.
سرماخوردگی مکرر کودکان

سرماخوردگی مکرر کودکان و راه پیشگیری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرماخوردگی مکرر کودکان دلایلی دارد که با توجه نکردن به آنها کودک به طور مکرر دچار سرما خوردگی و تب می شود. برای پیشگیری از سرما خوردگی مکرر کودکان ادامه مطلب را بخوانید.