ترک لب

خشکی لب
خشکی لب یکی از شایع ترین مشکلات لب به شمار میاید. برخی خوردنی ها از عوامل به وجود آمدن این مشکل هستند که با حذف آنها میتوانید از خشکی لب هایتان جلوگیری کنید.
علائم بیماری در بدن

کیا این علامت خطر رو تو بدنشون دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بدن هر روزه در حال تغییر است اما برخی از این تغییرات که به آن‌ها بی توجه هستید، علائم بیماری در بدن هستند که باید قبل از حاد شدن تشخیص داده شوند.
ترک خوردن لب

ترک خوردن لبها را با این روغن آنی درمان کنید + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوست لب به دلیل شرایط آب و هوایی در برخی فصل ها دچار ترک خوردن و خشکی می شود که باید با استفاده از روغن های گیاهی و طبیعی از این مشکل جلوگیری کنید.
ترک لب

28 روش خانگی برای پیشگیری از ترک لب در هرفصلی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ترک لب ها در هوای سرد اتفاقی عادیست که با مرطوب نگاه داشتن برطرف می شود اما گاهی علت خشکی لب چیز دیگریست که باید مشخص شود.
درمان ترک لب

ترکیب گیاهی که ترک لبها را فوری درمان می کند + دستور

زمان مطالعه : 9 دقیقه
یکی از علل ترک لب کم آبی و یا کمبود ویتامین بدن است برای درمان این ترک ها لب هایتان را مرطوب نگاه دارید و ویتامین های بدن خود را به سطح لازم برسانید.
لب شکری کودکان

علل لب شکری شدن کودکان و راههای درمان شکاف کام

زمان مطالعه : 11 دقیقه
شکاف کام یا لب شکری بودن کودکان یکی از نقص های مادرزادی است که سیگار کشیدن در بارداری از مهم ترین عوامل ایجاد این نقص می باشد.
ترک گوشه لب

ترک خوردگی گوشه لب نشانه چیست ؟ + درمان گیاهی و طبیعی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ترک خوردن گوشه لب مشکلی است در بعضی مواقع به وجود می آید و برای افراد جای سوال است که چگونه ترک لب را درمان کنند، در ادامه با درمان و تمام آنچه باید درباره ترک گوشه لب بدانید آشنا خواهید شد.